Esileht Sünnitus Sünnitus hemorroididega

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Sünnitus hemorroididega

Postitas:
Kägu

Kas keegi hemorroididega sûnnitanud ja kas see väga hull? Mul kohe 38 nädal ja hemorroidid tekkinud. Ja see veits hirmutab,pole kunagi neid olnud ja ei tea mis sellest tulla vôib. Ämmakale saan uuel nädalal,siis saan temaga sellest rääkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii kaua külm dušš sinna piirkonda, väktida stringe kindlasti, söö kuivatatud ploome/joo ploominektarit, liigu õues ehk aitab kuidagi seedimisele kaasa. Kui häda tuleb siia kohe WCsse, kui 2 minutiga ei ole midagi toimunud, lõpeta toiming ehk ära jää potile istuma ja punnitama. Kui on suur häda, kasuta kõhulahtistit (aplikaatoriga pärakusse, ootad ja WC). Apteegis peaks mingid sprwid/kreemid olema, mia aitaks. Mine ja küsi!
Mul tekkisid need peale 30 minutilist istumist potil, no ei saanud teisiti. Mul aitas külm vesi, jalad üleval padja peal magamine ja jalad olid laiali, tsinksalvi kasutamine. Hommikul igatahes enam ei olnud, enne seda õhtul olid suured mügarikud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul tekkis peale teist sünnitust välimine hemorroid. Aastaid hiljem sain kolmanda lapse. Rasedus ja sünnitus midagi ei muutnud. Sünnituse ajal hemmoroid tunda ei andnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Välised ja sisemised hemorroidid olnud 13 aastat. 3 sünnitust, 4 last (noorimad lapsed kaksikud). Kõik ise sünnitanud. Peale viimast rasedust ja sünnitust olen nendega rohkem hädas ja lähen lõpuks operatsioonile.
Muidu sünntiust ennast need ei mõjuta eriti, peale sünnitust peaksid pärakuküünlaid kasutama

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on/olid välimised. Ei muutunud midagi. Veidi suuremaks läks, kuna raseduse ajal oli kohutav kõhukinnisus.
Olen koguaeg stringide kandja. Nii raseduse aeg kui ka pärast.
Väga väga harva stringid ärritavad ja läheb veidi paiste see paun, mis rahuneb paari päevaga aga õnneks on see vaid esteetiline probleem.
Kui oleks sisemised, oleks olukord vast nutusem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ka tekkisid hemorroidid, ikka korralikud juba esimese sünnitusega, kaks järgmist sünnitust olukorda ei parendanud aga sünnituse enda ajal need hemorroidid kuidagi tunda ei andnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma pressisin esimese sünnitusega hemorroidid, teise sünnitusega polnud vaja end siniseks pressida, laps tuli tavalise hingamise ja karuhääle tegemisega, vaikselt emakapressi lõppedes lükkad kõhtu äkki sisse ja nõksutad last ise edasi kõhulihastega. jube vihaseks tegi, et teise sünnituse protsessi tõttu hemorroide ei tulnud välja, aga sünnitusjärgne kõhukinnisus ja vetsus punnitamine tekitas küll sopistuse, nii et ole pärast vetsus mikrolax ja ploomimahl

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Sünnitus Sünnitus hemorroididega