Esileht Sünnitus Sünnitus Pärnus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Sünnitus Pärnus

Postitas:

Jagage palun kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kogemusi silmas pead? 🙂 Kõvasti rahulikum, kui Tallinnas. Põhimõtteliselt uus haigla, just avati uued sünnitustoad. Olen sünnitanud kaks korda siin ja kohe lähen kolmandaga. Eks halbu asju on juhtunud igalpool, aga siin on kõik igati tiptop minu meelest. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Sùnnitasin teise lapse Pärnus 3.5 a tagasi, siis oli kòik väga super. Esiteks oli personal kogu aeg sinuga ja sinu jaoks, òòselgi, kui imetamisel tekkisid probleemid tuli ämmaemand kohe appi. Toidud olid head ja vahepaladena sai ploomi vòi virsikumahla ( pakiga toodi) ning puuvilju. Perepalatid olid puhtad ja mugavad. Kolmandat plaanin ka ikka Pärnusse sùnnitama minna????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 2 last Pärnus sünnitanud ja kohe lähen kolmandat sünnitama.
Esimese lapse sain 10,5 aastat tagasi. Sünnitus kestis 27h ja lõppes erakorralise keisriga. Minuga samal ajal oli sünnitamas 8 naist ja palateid ei jagunud kõigile. Vahepeal pidin palatist välja minema ja valutama mingis vastuvõtu/protseduuride toas, kuna kellegil teisel oli seda palatit rohkem vaja. Üks arst jooksis kõigi sünnitajate vahelt ja ämmaemandaid nappis ka. Kuid olenemata sellest sai personal selle kõigega suurepäraselt hakkama. Kõik oli kontrolli all. Ebameeldivaid insidente oli muidu kaks, aga need olid peale sünnitust. Esimene oli see, kui peale keisrit narkoosist ärgates tuli mingi vanamutist õde ja hakkas mõnitama, et noh, kuidas on siis see palju soovitud keiser, et, polegi nii hea mis. Tema sõnad tegid haiget, kuna ega ma ju ise seda keisrilõiget ei tahtnud, kahjuks lihtsalt läks nii. Teine oli see, kui olin juba tavapalatis ja lapse isa tuli last vaatama ja hakkas mähet vahetama, siis marssisid palatisse 2 arsti (Heinväli ja Tamla) ja hakkasid lapse isa peale karjuma, et mida sa siin teed, et mis mõttes meesterahvas on palatis. Üks neist ütles, et mine kohe välja. Mees lahkus ja laps jäigi mähkimislaua peale kakase pepuga. Minul võttis peale keisrit voodist tõusmine umbes pool tundi, seega laps vedeleski seal poolpaljalt kakasena pool tundi ja mitte keegi ei aidanud. Ise nutsin veel. Äärmiselt ebameeldiv mälestus. Sellest ajast on mul nende kahe arsti vastu täielik tülgastus. Kusjuures kohe peale mehe väljaviskamist marssisid nad kohe minema. Peale seda insidenti palusin kohe perepalatit, õnneks oli üks vabanenud.
Teise lapse sain 6,5 aastat tagasi. Sünnitus kestis 11h ja läks suurepäraselt. Tehti ka seljasüsti vahepeal, mis leevendas valusid ja tegi sünnituse oluliselt lihtsamaks. Personal oli ülitore kogu haiglas viibimise ajal. Seekord olin targem ja võtsin kohe perepalati, mis sest, et mees haiglas polnud. Vähemalt teadsin, et mees saab tulla last vaatama. Olen väga rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mäleta kes mu õe arst oli aga tema sünnitus Pärnu haiglas oli kohutav – avatuseta sünnitusteedest suruti jõuga laps välja ja õde oli sõna otseses mõttes ribadeks. Järgmise lapse sünnitas kodus ja kõik oli ok.
Seega kindlasti uuri enne teiste kogemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, ma sünnitasin ka ise pärast erakorralist keisrit ja mulle öeldi kohe, et ei mingeid valuvaigisteid ega muud kõrvalist abi. Kas sünnib ilma igasuguse sekkumiseta ise või siis tuleb erakorraline keiser. Valuvaigisti pidi olema välistatud…. Õnneks poiss tuli ise probleemideta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Sünnitus Pärnus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.