Esileht Sünnitus Sünnitus Viljandis

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Sünnitus Viljandis

Postitas:

Selline tobe küsimus et kuidas on kellegil kogemusi sünnitada viljandis? olen kuulnud igasugu jutte ja osad on täitsa ära hirmutanud et ei oskagi kuidagi olla.. kas minna sünnitusajaks kaugemale või mitte..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin Viljandis. Olen kuulnud ka väga negatiivseid lugusid aga minu sünnitus oli super kogemus. ÄM R.Preimann, kes oli kogu sünnitegevuse käigus minu kõrval, sain vannis olla. ÄM oli väga rahulik ja midagi peale ei sundinud. Laps oli pärast sündi 2 tundi minu kõhul. Pärast seda pesti ta puhtaks, pandi riidesse ja saadeti meid palatisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin ka viljandis. Pole seal nii väga hullu midagi. Nii arst kui ka äe olid väga toreda. Preimann jälgis minu rasedust 9 kuud. Supper. Koristajad olid nagu tigedamad muidu olid hooldajad kenad ja sõbralikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kavatsen ka Viljandis sünnitada. Ainus asi, mida ma kardan on see, et satun sünnitama Alesma tööajal. Temaga on mind ära hirmutatud. Muidu on mul temaga üks kokkupuude UH-s, siis oli ta küll vaikne ja midagi ei rääkinud, pidin ise infot küsima… Äkki siis sünnitusel ka ei juhenda vms.
Perekoolis räägiti, et vanni saab valutama minna Viljandis. Et kui avatus teatud maal, siis saadetakse ise vanni (kui sünnitaja muidugi soovib). Ja et Viljandis toetatakse loomulikku sünnitust (epiduraali võimalus on minimaalne, proovitakse kõiki muid variante enne). Minu arvates on see hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Viljandis 2 last sünnitanud. Meeldib see, et on vaikne rahulik. Keskmiselt 1 sünnitaja päevas. Tallinnas oli hullumaja kui palju rahvast ja sebimist. Aga see selleks.

Ämmaemandad on meeldivad ja toetavad. Tõesti keskendutakse loomulikule sünnitusele, on vann. Beebi on emaga kaks tundi pärast sündi sünnitustoas, seal ta ka pestakse ja riietatakse lõpuks ja saate koos palatisse. Perepalatid on kenad. Mina olin tegelikult hoopis tavapalatis aga seal ka üksinda nii et väga meeldiv.
Aa ja tahavad ikka 2 päeva kindlasti sees hoida, seal selline tore ja põhjalik lastearst.

Preimann on muidugi super, suurimad tänud talle. Kõige meeldivam sünnitus kolmest oli temaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka kuulnud dr. Alesma kohta jutte. käisin tema juures tasulises uh-s ja tahtsin lapse sugu teada aga seda ta eriti ei vaevanudki vaatama..

aga tänud meeldivate jagamiste eest 🙂 Endal on ka ämmaemand Rita Preimann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil on oma kindel ämmaemand? Mul küll pole. Visiitidel käin arsti juures, seal on pea iga kord erinev ämmakas…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tglt ?
mul on koguaeg ikka üks ja sama. väga kahtlane et igakord erinev, minuteada peaks ikka üks ja sama koguaeg olema..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea jah… Mul arstiks Praks, äkki tal ei olegi oma kindlat ämmakat? Samas rasedakaardile on pandud tempel, et ämmaemand on Benita Bogar. Alguses ta oli küll mitu korda järjest seal, aga nüüd pole ammu enam teda näinud. Äkki lahkus töölt vms ja sellepärast ongi asendajad seal? Täitsa huvitav…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin pea kaks aastat tagasi ja jäin kõigega väga rahule. Nüüd mai kuus sündimas teine laps ja kindlasti plaan ka teine laps sünnitada Viljandi haiglas.
Kindla ämmemanda kohta nii palju, et olen samuti arvel M.Praksi juures ja rasedaraamatus on Begita Bodar, aga olnud kolm erinevat ämmemandat juba..:) Esimese raseduse aeg oli koguaeg üks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisin nendes perekooli loengutes siis sealne ämmaemand ütles et nad preimanniga kaksi kes sünnitusi vastu võtavad.. ei tea jah .. väga imelik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et ainult kaks ämmakat on haiglas, kes sünnitusi vastu võtavad? Tiiu Kõiv ja Preimann? Mõlemad on väga toredad muidu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin Viljandis, sünnituse võtsid vastu Tiiu Kõiv ja dr Maret Metsmaa, kes mõlemad olid suurepärased. Peale sünnitust oli imetamisega probleeme… selles osas oli kõige suurem abi ja võib öelda et ainuke abi Tiiu Kõivult. Jäime veel neljandaks päevaks sisse, sest siis tuli tema vahetus ja tänu temale saime selle asja selgeks. Ta aitas meid terve öö ja päev, kuulis öösel lapse nuttu, oli kõpsti ise ukse taga, valmis aitama. Mõnda teist ei leidnud terve öö jooksul ülessegi. Mõni teine tõi kohe kogu varustuse välja- nibukaitsmed, rinnapumbad, soovitas lutti anda, kaebas, et tissid on liiga väiksed ja lapse suu ka nii väike..abi asemel sisendas ainult ebakindlust.
Aga ma ei oleks ettegi kujutanud, et sõidan kuhugi kaugele, nt Tartusse sünnitama… loksuda terve see tee sinna, pärast vastsündinuga tagasi, vb ei saa perepalatitki, kuhu siis isa jääb jne. Kui riskisünnitusega tegu pole, siis oled nagunii ise endale kõige suurem abimees ja suurima töö tegija, nii et ära põe. Kodus saad keskenduda paremini sünntusele, kui tead, et jõuad vajadusel kiiresti haiglasse, mitte ei pea mõtlema pika autosõidu ja sellega kaasneva peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Sünnitus Sünnitus Viljandis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.