Esileht Sünnitus Sünnituse aktiviseerimine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Sünnituse aktiviseerimine

Postitas:

Tähtaeg käes, ühtki märki pole, et laps sündima hakkaks. Olen proovinud nö vanarahvatarkustega(saun, seks, shampus), lund lükanud, mööblit liigutanud, pikki jalutuskäike teinud, treppidest kõndinud. Ei midagi. On veel nippe?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sa võid ju nt tõsta 30 kg üle pea kuskile riiulisse. See kindlasti toob mingi efekti :O

Aga nali naljaks – ilma endale viga tegemata ei saa seda asja tegelikult mõjutada. Ma tegin ka kõiki neid nippe esimese lapsega, mingisuguseid teesid veel lürpisin, saunas käisin nagunii jne, sündis 40+3. Teisega ei teinud midagi, sündis 40+4 ehk suht sama mis esimesega “võimeldes”. Kusjuures teisega käisin veel eelmisel päeval KTG-s ja seal lihtsalt nenditi, et “mitte midagi, mitte mingit emakatööd” ja olin täitsa masenduses ….järgmine päev aga sündis laps, töö kiire ja korralik 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli teema tegemine ka ei aita?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasega oli selline huvitav kogemus, et ma väga lootsin, et ta sünnib enne tähtaega, sest mul kõik lapsed olnud suured, eelmine oli 4120 g ja sündis 41+0. Sünnitus oli küll kerge ja kiire ja ilma suuremate kahjudeta, aga siiski. Tookord ka suurt midagi ei teinud, et sünniks, natuke kõndisin ainult.

Nüüd viimane rasedus möödus diivanil külitades. Saunas käisin lõpupoole 1 korra, aastavahetusel. Seksisime vist terve raseduse peale 3-4 korda. 6. 01 käisin ämmaka ja ütlesin ka, et pole mingit tunnet, et sünnitama hakkaks. Kodus sõin eelmisel õhtul peaaegu terve ananassi üksi ära, järgmisel päeval ka natuke, ja reaalselt pärast seda tuli limakork ning u 6 h hiljem hakkasid esimesed valud. Veel u 3,5 h hiljem oli laps käes, sündis siis 37+5 ja pisut üle 3400g. Ananass sisaldab mingit ainet, mis emakat pehmendama pidi, aga ütlevad et selleks on vaja 7 tk ära süüa koos südamikuga. Ma südamikku ei söönud üldse, ja mine tea, kas aitas kaasa või ei, aga läks hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Sünnituse aktiviseerimine