Esileht Beebi ja mitmikud Sünnituse algus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Sünnituse algus

Postitas:

Need, kellel on olnud mitu sünnitust. Kas teil need alanud ühtemoodi? Kui esimesega tulid veed ära, siis teistega samamoodi või ühega tulid veed ja teisega mitte? Mul esimese lapsega hakkasid valud ja veed tehti lõpuks haiglas lahti. Nüüd ootan teist ja mõtlesin, et kas võib olla samamoodi, et hakkavad valud ja veed ära ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimese lapsega tulid veed ja kohe ka tugevad valud. Mäletan, et tuhude vahe oli nii lühike, et kimasime haiglasse. Teise lapsega tulid veed ja ei mingeid valusid. Jokutasin kodus ja helistasin veel ämmakale, sest ei teadnud mida teha…kuna esimene laps tuli väga kiiresti, siis soovitati ikkagi haiglasse minna. Ja haiglas olles läks kõik väga kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul monemal korral tehti veed haiglas lahti, aga teise sünnitusega olid enne oiget sünnitust üks kord valetuhud, saadeti koju tagasi, ja siis alles paar päeva hiljem oli samamoodi, aga loppes sünnitusega. pikkus oli kolm korda kiirem teise sünnitusega, ja valud ehk seetottu ka tugevamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid esimesega valud, kuid kõige hullem oli seljavalu. Veed tehti haiglas lahti ja oli erakorraline keiser. Seega seda planeerida ei saa, kuidas sinuga läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesega algas kõik valudest, veed tulid ise haiglas. Teisega tulid veed ja siis oli u 18 tundi vaikust. Sarnane oli niipalju, et tuhud olid väga intensiivsed, aga avatus tuli vaevaliselt (mõlemal juhul sain lõpuks valuvaigistit). Presside osa käis kiirelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimesega oli 2 päeva ebaregulaarseid valusid, veed avati alles peale 13 h sünnitustoas valutamist.

teine sünnitus algas ka valudega, aga millal veed tulid, seda ei teagi – neid otseselt ei avatud, aga ma ise ka ei märganud midagi. Kas tulid äkki ära kui dušši all korraks jõudsin olla või tulidki presside ajal vahetult enne last, ei tea, sünnitus oli suht kiire…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik on erinevad olnud.
Esimesega hakkas vesi lekkima – sünnitasin ca 30 tundi hiljem.
Teised tulid valud, veekott avati haiglas. Peale vete tulekut sünnitasin 20 minutiga.
Kolmas oli esilekutsumine. Valud hakkasid juba 10 minuti pärast geeli saamist, sünnitasin 8 tundi hiljem. Veekott avanes alles vahetult enne lapse väljumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti 2 erinevat sünnitust.
1. algas valudega, veed avati pärast 28h valutamist ja 2h hiljem oli laps rinnal.
2. algas vete puhkemisega, valud algasid 2h hiljem ja 4h hiljem oli laps rinnal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolm last, kõigiga tulnud esimese asjana veed, mitmeid-mitmeid tunde enne valusid. Ja kõigil juhtudel umbes öösel kl 3 ajal 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Sünnituse algus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.