Esileht Sünnitus sünnituse erinevusedl

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: sünnituse erinevusedl

Postitas:

lugesin siin teemat erinevate sünnitus kiiruste kohta ja tekkis küsimus, et kui teine nö näiteks ajaliselt küll kiirem olnud siis kuidas selle raskusega lood, selles mõttes, et kas valusam ja hullem jne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 12:22; 05.04 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kergem ja kiirem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. 24h, väga raske, 2,5h traageldamist, platsenta manuaalne eemaldus ILMA NARKOOSITA, 3,5 kuud veritsust ja paranemist.
2. 17h väga raske, 1,5h traageldamist, platsenta manuaal
e eemaldus samuti narkoosita algul, kuid poole pealt siiski halastati ja tehti narkoos. Paranesin 2 kuud.
3. 6,5h valus, kuid lust ja lillepidu võrreldes eelmistega. Ei õmmeldud, platsenta tuli ise välja. Paranesin 6 päevaga.
4. 17h aeglane, kuid kerge taluda. Kuid väljutusel jäi beebi nabanööri tõttu minu sisse pikaks ajaks kinni ja oleksin ta äärepealt kaotanud…Mulle 2 ilupistet, 3 nädalat taastumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiiremad sünnitused tunduvad mulle kergemad – ma ei saa aru, kuidas osad naised suudavad 20 h sünnitada – vaesekesed.

Ma olin see, kellel I sünnitus 8 h, II 1-2 h, III 4,5 h.

Kui oleks valida:) siis valiksin 1-2 h intensiivset tööd, laps käes, kui 20 h valutamist. Aga olen kuulnud, et osade jaoks oli kiirem sünnitus just raskemate killast. Endal oli II lapse sünnitamine küll kui unelm – kohe haiglasse, laps naksti kõhule ja valmis – nii võiks iga päev sünnitada. Ja see kolmas sünnitus, 4,5 h oli ka täitsa mõnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine sünnitus oli poole kiirem küll, aga kindlasti ei ütleks, et hullem. Palju kergem oli. Valutamine oli sama tugevusega, aga just psühholoogiliselt oli palju lihtsam. Tead, mis on tulekul ja mis toimub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

omal olnud kaks sünnitust ja ei ütleks, et rasked.esimene kokku 15h ja vb lõpus 2h tundsin mingeid valusid, kui neid selleks nimetada saab, 7a hiljem teine sünnitus ja umbes 7h, lõpus sain juba tunda mis on valud ja neidki vb 2h aga olen kindel, et minust on olnud hullemaid ja raskemaid, et minul on ses suhtes vast vägagi vedanud.nüüd kolmas tulekul ja näis kuidas siis nüüd läheb 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 12:22; 05.04 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kõige valusam kolmas ja põhjuseks see, et laps kilo võrra raskem kui esimesed. Esimestel ma ei tundnud mingit pea lõikumist, lapsed tulid kahe pressiga lups välja. Kolmandaga ehmatasin end korraks krampi, kui pea lõikus. Siis küll kohe lõdvestusin ja valu kohe kadus.

Esimene oli kõige pikem, aga kõige kergem, sest mul mingeid valusid ei olnudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene 11 tundi, selline rahulik avanemine, nagu meditatsioon ja enesesse pöördumine. Oli valus, aga mitte nii valus, et ei oleks saanud üle hingata, häält ei olnud vaja teha, nii valus ei olnudki. Teine kestis viis tundi. Esimene pool oli talutav, aga teine pool oli väga hull, tohutu kiire ja intensiivne avanemine, oli väga valus, tegin ikka sellist udupasunat, et jube:). Oma rolli mängis ka see, et ootasin sarnast esimesele, aga tegelikkuses läks lõpp väga kiireks, sünnitusmajja jõudsin väga hilja, oma ämmakas ei jõudnud kohale ja sattusin paanikasse, läksin krampi. Laps tuli sellegipoolest nagu shampusepudelikork ja kuna polnud vist täisavatuski (ei jõutud isegi kontrollida), siis kärisesin ka rohkem, sain isegi emakakaelarebendi. Kolmanda lapsega (sünnitus üle kahe tunni natuke) oli sarnane teisele, samuti kiire ja intensiivne, aga sünnitasin vanni ja ilmselt vesi pehmendas, nii et seda nimetaks veidi kergemaks. Kui oleks valida, siis valiksin pigem sarnase esimesele, mulle selline väga intensiivne asi ei istu. Õnneks oli kõige hullemat piina lühikest aega, tundide viisi seda taludes oleksin mina vist küll valu pärast pildi tasku pannud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene 8 tundi, laps suurem ja tuhud raskemad, ning seejärel rebendid. Teisega, laps väiksem, sünnitegevus 2,5 h, valud paalju valusamad tuhud kegred, laps sündis väga kergelt, rebendeid pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]morozova kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esimene 8 tundi, laps suurem ja tuhud raskemad, ning seejärel rebendid. Teisega, laps väiksem, sünnitegevus 2,5 h, valud paalju valusamad tuhud kegred, laps sündis väga kergelt, rebendeid pole.[/tsitaat]

ma teadsin varem, et valud ja tuhud ongi üks ja seesama. Äkki mõtlesid Sa valusid (tuhusid) ja presse ikka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene ja teine sünnitus ülimalt sarnased. KOkku kestsid mõlemad 12h, esimese lapse puhul oli lõpus hullu ja väljakannatamatut valu 4h, teise lapsega 2,5h. Enne seda olid tugevad päevade valud, millega sai ringi kõndida ja ajakirja lugeda:) Esimene laps tuli välja kiiremini – 2 pressiga, teisega pidin ca 5-6 pressi tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Sünnitus sünnituse erinevusedl

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.