Esileht Sünnitus Sünnituse esilekutsumine

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Sünnituse esilekutsumine

Postitas:

Kirjutage oma kogemusest.

Millal teil on kutsutud sünnitus esile kui olete varem saanud rasedusdiabeedi diagnoosi, kas ka ennem tähtaega?
Tean, et tehakse ultraheli 38.-ndal nädalal, et vaadata lapse kaalu aga neil ka ju eksimise võimalused.
Kas ultrahelis ennustatav kaal oli lapse sünnikaaluga sarnane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei olnud rasedus aegset diabeeti, nii et selles osa ma ei oska kaasa rääkida.
Küll aga tehti uh 27.dets lõuna paiku, öeldi kaaluks 3800g aga tundub et võib olla isegi pigem veel suurem. Laps sündis 28.dets hommikul ja kaaluks oli täpselt 3400g.
Jutu järgi oleks pidanud laps sünni kaalust olema raskem pea 1kg (õnneks nii ei läinud)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli rasedusdiabeet. Sünnitus kutsuti esile 40+5. Ultraheli tehti 35/36 nädalal ja siis oli beebi oletatav kaal 2700 +/- 300g. 38 nädalal vaadati ka ultraheliga, aga seekord kaalu arst ei hakanud pakkuma. Ütles, et nagunii võib kiloga mööda minna ja lihtsalt kinnitas, et kõik tundub korras.
Beebi kaalus sündides 3,45 kg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli rasedusdiabeet ning esilekutsumine pandi ennustatava suure kaalu järgi 40+6. Sündis ise juba pea nädal enne tähtaega ning 38ndl UH järgi oli üsna täpne kaal (nädalaga oli lisandunud loogiline kaalulisa).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli rasedusdiabeedi diagnoos ja UH-d tehti 38. ja 41. nädalal. Esile kutsuti 40+6. Kaalu poolest pidavat olema pigem väike laps ja sündiski 3340g. Eelmiste raseduste puhul diabeedi diagnoosi ei ole olnud ja need lapsed on olnud suuremad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedusdiabeet ja kutsuti esile nädal pärast TA alles, sest esimest korda kui kaalu hinnati, oli ok. Teist korda oli vist esilekutsumises, öeldi, et 4kg +/- 500gr. Tegelikult 3,77kg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks korda selle diagnoosiga esilekutsutud. Esimene siis 39 n avati ainult veed kuna avatust oli juba 4 cm syndis 4200 ja teine kutsuti esile samamoodi vete avamisega (avatust oli jälle 4cm) 40+0. Kaalus 4100. Aga ma ise väga palusin ja tahtsin ka ja kuna avatus oli juba olemas siis nad leppisid sellegaet ainult veed lahti ja tehtud. Môlemad väga kiired synnitused

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole olnud esilekutsumist ja ka rasedusdiabeeti. Aga mulle tehti täpselt nädal enne sünnitust uh ja ennustatav kaal oli siis 3,9kg +/-670g, laps sündis 4,2kg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mulle ennustati nädal enne sünnitust 3,7, sündis aga 4,5 kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli nüüd jälle rasedusdiabeet. Ja süstisin ka ennast. Tämu sellele kutsuti ka esile 39+0 nädalal. Koroona tõttu tehti mulle uh 38.ndal nädalal kontrollimaks lapse asendit ja kaalu.
Kaal oli 3485 +-400 . Ja sündis 3850g. Seega suht täppi. Arvasin ise ka kohe et suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ennustati lapse kaaluks u 4400g. Sündis peaaegu 5kg, mõnikümmend grammi vähem. Ma ise olen üsna rõõmus, et vähem mõõdeti, sest muidu oleks arsti sõnul keisrilõikele saadetud. U 41 nädalal oli esilekutsumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel mõõdeti kaaluks 3900g. 4 päeva hiljem sündis 4080g.

Teisel mõõdeti kaaluks 4522g. Õhtul sündis 4230g.

Kolmandal lapsel mõõdeti kaaluks 4600g. Sündis järgmine päev 4418g.

Neljandal mõõdeti kaaluks 4600g ja sündis 2 päeva hiljem 4428g.

Viiendal oli UH kaal 3300g. Sündis 5 päeva hiljem 3910g.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes nii nädal enne esilekutsumist/sünnitamist tehti UH ja öeldi hetkekaaluks natuke üle 4,1 kg, laps sündis 4,3 kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädal enne sünnitust tehti UH,ennustati et 3600-3900 vahemikus,üle selle ei lähe.Laps sündis 4200 g ja 53 cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Sünnitus Sünnituse esilekutsumine