Esileht Sünnitus Sünnituse esilekutsumine varem

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Sünnituse esilekutsumine varem

Postitas:

Homme 41+0 ja saan saatelehe esilekutsumisele. Tegelikult hirm on suur, nädal aega olen natukene masenduses olnud ja lootnud et laps tuleb ikka ise. No kuidagi ei taha seda sekkumist, tahan nii naturaalset sünnitust kui võimalik, aga laps dikteerib.
Olen lugenud palju ja sõbrannade käest kuulnud, et kutsutakse küll ühel päeval esile, aga midagi ei toimu mitu päeva ja tehakse keiser (mida ma samuti ei taha). Jah, ka positiivseid lugusid olen lugenud.
Kardan suurt last ka ja esimese lapse sünnikogemust – kuidas see mulle mõjub, kas on liigselt valus ja väsitav, ehk ühesõnaga liiga ekstreemne olukord esmasünnitaja jaoks.

Ämmaemand tahab anda saatelehte 42+0 ajaks, ei tea kui hästi ära rääkida kas saaks ka selle esilekutsumise varasemaks lükata 3-4 päeva? On kellelgi kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.11 20:23; 27.11 20:03; 29.11 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saanud varasemaks, ei nähtud põhjust. Õnneks on päeva jooksul 2 korda limakork WC-paberil olnud, äkki pääsen esilekutsumisest, ise loodan küll. 🙂
Isegi kui peaks minema esilekutsumisele, loodan et tuleb lühike sünnitus, st et ei oleks pikalt ootamist ja üle stressamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.11 20:23; 27.11 20:03; 29.11 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära stressa asjatult, nädal on väga pikk aeg. Mul oli 41+5 täielik vaikus ja 41+6 oli laps käes. Arst ütles, et oli kindel, et tuleb esilekutsumine, aga laps otsustas teisiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, eks ma üritan, kuigi vahel on raske. Loodan, et tuleb ikkagi ise varem, aga kui peab minema esilekutsumisele, siis peab. 🙂 Ja muidugi loodan, et oleks kerge ja ei peaks mitu päeva kannatama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.11 20:23; 27.11 20:03; 29.11 12:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Sünnituse esilekutsumine varem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.