Esileht Sünnitus Sünnituse kiirendamine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Sünnituse kiirendamine

Postitas:

Esimene sünnitus oli keisriga ja teise tahaks ise sünnitada. Keisri tõttu ei ole esilekutsumis vahendid aga head. Kohe 40 nädalat täis ja beebist ei kippu ega kõppu. Mis meetodeid olete kasutanud, et beebi saabumine kiiremini toimuks ja kas on ka õnnestunud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 08:55; 17.03 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin kõike, ei toiminud miski. Lõpuks sündis keisriga. Jõin peterselli teed, saun, shmapus, mehega õrnutsemine, pikad jalutuskäigud, hoogne põrandate pesemine.
Kuid mida ei julgenud proovida oli riitsinuse õli-mehe õde jõi ja 2 h pärast hakkasid valud. Hommikul laps ka sündis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minul oli esimene sünnitus keiser ja teine tuli ka lõpuks, kuid ma suutsin ära oodata õige päeva. Õige sünnitus hakkas pihta kui olin 40 nädalat + kolm päeva. Proovisime ka kõike, mida rahvasuu soovitas, kuid ei miskit, beebi tuleb ikka siis kui valmis on. Mul olid ka arvukad kokkutõmbed ennem õiget aega. Iga päev mõtlesin ja lootsin kas nüüd. Kõik juba helistasid ja ma tegin nalja, et ega ta ei tulegi välja ta jääbki sinna elama.

Sünnitusele eelneval ööl nägin und kus sünnitasin ja nii päeval see hakkaski.

Jõudu, jaksu ja rahulikku meelt, et seda kannatamatut ootust üle elada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei julgenud seda õli juua?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 08:55; 17.03 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks ei julgenud seda õli juua? [/tsitaat]
Riitsinus ise on väga mürgine.
Sisuliselt on selle lahtistav toime mürgituse tagajärg (samuti sünnituse algus). Sama koguse saab vereringe kaudu ka laps, kelle kõht võib samuti lahti minna. Tulemuseks rohelised looteveed ja kui sünnitus siis ka kohe ei alga…. ei taha mõeldagi, mis siis võib saada.

Riitsinust võib võtta ainult haiglas, arstide järelvalve all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin ka absoluutselt kõike… Ei miskit. Sünnitasin 40+4 ja seda väga ootamatult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

S.S.S, ehk enne sauna pokaal kihisevat, siis kõva saun. järgnes tuhudes üks vaba päev, mille lõpetas üks mõnus sex ja 2 tundi und lõppes päris kenade valudega, millest edasi tuli kell 4 öösel ette cõtta tee haiglasse. 16.40 oli asi tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Sünnituse kiirendamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.