Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sünnitusele kihutav isa sai trahvi

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 121 )

Teema: Sünnitusele kihutav isa sai trahvi

Postitas:
Kägu

Seda nimetatakse eluks. Päris elu. Meil võivad olla tipp-arstid, tipp-tehnika, tipp-haiglad, kahjuks mõnikord on nii, et inimest päästa ei suudeta. Sureb inimesi ka haiglas. Vahest on surm silmapilkne, mitte midagi ei ole teha.
Variante, mida kõike võinuks juhtuda on miljoneid.

Ära muretse, kui laps oleks elustamist vajanud, oleks häirekeskus ema juhendanud. Massiivset verekaotust ei oleks isa suutnud kahjuks peatada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sõiduki andmete kontrollimisel selgus, et sõiduki tehnoülevaatus aegus eelmise aasta oktoobri lõpus.

Häbi pereisale, et tehniliselt kontrollimata või isegi mittekorras sõidukiga ringi sõidab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas 110 oli seal sel hetkel lubatud või mitte

Sa ei tea, kas Eestis on jaanuarikuus 110 lubatud või mitte?

Please wait...

Postitas:
Kägu

Antud juhul oli kahe inimese elu ohus. Ema ja sündiva lapse.

Mille poolest nende elud ohus olid?

Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõiduki andmete kontrollimisel selgus, et sõiduki tehnoülevaatus aegus eelmise aasta oktoobri lõpus.

Häbi pereisale, et tehniliselt kontrollimata või isegi mittekorras sõidukiga ringi sõidab.

Jah, häbi. Tänapäeval ei saa selle taha pugeda, et “unustasin”, sest Maanteeamet saadab mitmeid hoiatavad meile, et sel-ja-sel kuupäeval saab sõiduki ÜV läbi.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsalt ulme, kuidas seda isa õigustatakse! Ei peaks trahvi saama??? No muidugi peaks! Kihutamine on lubamatu, antud juhul oli lool lihtsalt õnnelik lõpp.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui pääseb, siis saab iga pätt mõne ägeda olukorra öelda ja trahvist pääseda.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Vat ei tea jah. Paar päeva varem tulin ma Pärnust ja seal on need muudetavad kiirusemärgid ning 110 oli lubatud. Narva maanteel pole ammu liigelnud, aga kuna seal on pikalt neljarealine, siis arvestades praegusi ilmaolusi, ei oleks mingi ime kui ka seal oleks jaanuaris osadel päevadel 110 lubatud.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaanuarikuus oli 110 nt Pärnu maanteel täiesti lubatud. Kui ei tea, ei maksa lahmida.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Politsei pidas kiiruseületaja kinni, kontrollis dokumente ning leidis, et auto ülevaatus on päris pikalt kehtetu. Minule esmapilgul tunduks jutt sünnitavast naisest kahtlane.
Hea, et kõik õnnelikult lõppes. Laps sai ilmale, avariid ei toimunud. 400 € on selle kõige kõrval tühine.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui oleks avarii teinud ja kedagi vigastanud või lausa tapnud?

Aga kuidas trahv selle vastu aitaks? Trahv on karistus tehtud teo eest eesmärgiga selle kordumist vältida. Kuivõrd turvalisemaks see nüüd liiklust teeb, kui see isa enam oma ootamatult sünnitava naise juurde ei kihuta? Enamasti selline situatsioon ju ei kordu. Ka ei saa öelda, et see oli õpetuseks teistele potentsiaalsetele isadele, kuna see kindlasti ette teada ei olnud, et lugu avalikkuse ette paisatakse.
Kinnipidamist, mis tagab tõesti liiklusohutust, ei kritiseerigi ju keegi.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära muretse, kui laps oleks elustamist vajanud, oleks häirekeskus ema juhendanud. Massiivset verekaotust ei oleks isa suutnud kahjuks peatada.

Oled kindel? Mul on kahel sünnitusel verejooksu peatatud ja mõlemal korral seisnes see esmaselt peamiselt küllaltki suure jõuga kõhule (emakale) surumises. Kui isa just vere peale ära ei minesta, siis jõudu oleks tal eeldatavalt siiski rohkem kui sel pisikesel poisil.
(“Tões ja õiguses” oli imelik vaadata, et kui Krõõt seal verd jooksis, siis kõik, mis tehti, oli linade vahetamine. Ma usun, et tollal juba küla peale keegi ikka teadis, kuidas vähemalt proovidagi verejooksu peatada).

Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui oleks avarii teinud ja kedagi vigastanud või lausa tapnud?

Aga kuidas trahv selle vastu aitaks? Trahv on karistus tehtud teo eest eesmärgiga selle kordumist vältida. Kuivõrd turvalisemaks see nüüd liiklust teeb, kui see isa enam oma ootamatult sünnitava naise juurde ei kihuta? Enamasti selline situatsioon ju ei kordu. Ka ei saa öelda, et see oli õpetuseks teistele potentsiaalsetele isadele, kuna see kindlasti ette teada ei olnud, et lugu avalikkuse ette paisatakse.

Kinnipidamist, mis tagab tõesti liiklusohutust, ei kritiseerigi ju keegi.

loll, kes põhjust ei leia.
kes isiklike närvide rahustamiseks kasutab kihutamist, teeb seda ikka ja jälle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oled kindel? Mul on kahel sünnitusel verejooksu peatatud ja mõlemal korral seisnes see esmaselt peamiselt küllaltki suure jõuga kõhule (emakale) surumises. Kui isa just vere peale ära ei minesta, siis jõudu oleks tal eeldatavalt siiski rohkem kui sel pisikesel poisil.

Mina teie kodusünnituste juures ei viibinud, ei oska kommenteerida, mis teil seal toimus ja kui kaua mees teie kõhu peal täpselt pidi istuma.

Ma vihkan tõsistes olukordades nalja tegemist ja arutelu teemadel, mis oleks võinud juhtuda. Tegemist ei olnud simulatsioon olukorraga, kus töödeldakse võimalikke juhtumisvariante. Mis õigusega sa haavad minu turvatunnet? Mina ei taha oma perega olla maanteel, kus igameheõigus on kihutada. Vilkurite ja sireenidega alarmsõidukid on eri teema, meil on vähemalt võimalus teineteise olemasoluga arvestada.

Mees ise ei nõudnud tehtud teo eest trahvi tühistamist, vaid palus vähendad. Kui pere oleks rahatrahvi maksuks annetusi kogunud, oleksin annetanud. Õiglane ja inimlik kõikide teiste hädaolukorras kihutanute suhtes.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Õiglane ja inimlik kõikide teiste hädaolukorras kihutanute suhtes.

Politsei teatavasti palus antud trahvi kohtul tühistada.

Tundub, et politsei on mõistvam kui perekool.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis krdi mõistvam … kus on liiklusseaduses kirjeldatud need olukorrad, mil kihutamine, ülevaatuseta sõitmine, ülekäiguraja ees mitte peatumine, keelava fooritule eiramine jne on lubatud? Mees kihutas koju, st rikkus teadlikult seadust ja võttis riski liiklusõnnetusse ja politsei kiirusemõõtja ette sattuda. Soliidne oleks olnud trahv ära maksta ja teema lõpetada. Miskipärast käib aga nüüd ühe liiklushuligaani õigustamine, mõistmine ja trahvi tühistamine – nagu lasteaed.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga palju ta nüüd ülevaatuseta sõidu eest trahvi saab?
See peaks ikka soolast olema.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Õiglane ja inimlik kõikide teiste hädaolukorras kihutanute suhtes.

see trahvi tühistamine mõjub rohkem politsei mainekujundusprojektina.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Tore liigutus politsei poolt, inimlik noot keset kafkalikku igapäeva. Aga siinsed mutid – kaaga-kaaga-kaaga… Keskiga is a bitch, mis? Saaks tänitada ja õpetada, moraliseerida, ennast kõrvust ja sabast kergitada…

Please wait...

Postitas:
Kägu

Uus rahvuskangelane on sündinud!

Please wait...

Postitas:
Kägu

Uus rahvuskangelane on sündinud!

oma rahvuskangelased valib rahvas ise

Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis krdi mõistvam … kus on liiklusseaduses kirjeldatud need olukorrad, mil kihutamine, ülevaatuseta sõitmine, ülekäiguraja ees mitte peatumine, keelava fooritule eiramine jne on lubatud? Mees kihutas koju, st rikkus teadlikult seadust ja võttis riski liiklusõnnetusse ja politsei kiirusemõõtja ette sattuda. Soliidne oleks olnud trahv ära maksta ja teema lõpetada. Miskipärast käib aga nüüd ühe liiklushuligaani õigustamine, mõistmine ja trahvi tühistamine – nagu lasteaed.

täiesti nõus. eriti hämmastas mind reinsalu avaldus, et tegemist on hädaolukorrale reageerimisega ja sel juhul seadused ei kehti vms bs. julgen arvata, et nüüd me alles hakkame nägema neid hädaolukordade likvideerijaid teedel! minister on ju isiklikult seda õigustanud. teatud seltskonna kõrvadele kõlas see nagu muusika.

Please wait...

Postitas:
Kägu

täiesti nõus. eriti hämmastas mind reinsalu avaldus, et tegemist on hädaolukorrale reageerimisega ja sel juhul seadused ei kehti vms bs. julgen arvata, et nüüd me alles hakkame nägema neid hädaolukordade likvideerijaid teedel! minister on ju isiklikult seda õigustanud.

reinsalu sekkumine kuulub samasse kategooriasse järviku avaldusega listeeria asjas.
kas oleme jõudmas uude nn telefoniõiguse ajajärku, kus ministri subjektiivne arvamus on riigi seadustest kõrgemal?

Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma hakkan nüüd töölt iga päev haige vanaema juurde kihutama.
Ega haige vanainimene sünnitavast naisest kehvem pole.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ka mind häiris Reinsalu avaldus. See meenutab juba Helmeid, kes nina püsti ajavad ja teiste ministrite haldusalas olevate asjade kohta lahmivad. Kui üldse antud juhul keegi oleks pidanud sõna võtma, siis siseminister mitte välisminister. Ja temagi asi oleks olnud öelda lihtsalt, et uurivad, mis ja kuidas täpselt toimus ning vajadusel tehakse otsus ka trahvi vähendamis või tühistamise kohta.

Minu arvates on siiski tore, et see trahv tühistati. Lihtsalt need tobedad populistlikud avaldused võiksid olemata olla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja mul on veeavarii kodus!

Please wait...

Postitas:
Kägu

Vähemalt on seaduse poolt asi nüüd selgeks tehtud – hädaolukorras VÕIB kihutada!

Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mul on veeavarii kodus!

Ja mul on kange s…häda. Tõeline hädaolukord ju.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arvates on siiski tore, et see trahv tühistati.

Ei, see ei ole tore.

Please wait...

Postitas:
Kägu

politsei maine minu silmis langes.

Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 121 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sünnitusele kihutav isa sai trahvi