Esileht Sünnitus sünnitusest taastumine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: sünnitusest taastumine

Postitas:

kuu aega tagasi sünnitasin, oli loomulik sünnitus ja tundus, et taastusin hästi, olid küll üksikud õmblused, aga paari päeva pärast oli enesetunne juba enamvähem ja saime koju. Nüüd on paar viimast päeva olnud selline tuim valu, vahel lööb ja kisub nagu toonuste ajal, verejooks on vähene, palavikku pole. Kontrolli lähen alles märtsi keskel, imetan ka rinnaga ja piima jagub, palun nõu ja kogemusi, kellel ja kas veel äkki alanud sellised valud peale sünnitust,kui vahepeal olnud täiesti rahulik periood ja keha tundus ilusti taastuvat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma helistaksin ITK valveämmakale, ta kindlasti oskab öelda, kas peaks ehk varem kontrolli tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

12252 ämmaemanda nõuandla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

emaka kokkutõmbumise valud tõenäoliselt
kuigi – need algavad peaaegu kohe pärast sünnitust. kõige aktiivsemad on imetamise ajal.
korduvsünnitajatel on need tugevamad ja järsemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun ka, et need on emaka kokkutõmbed. Mõnel naisel on need väga valusad, teine ei pruugi üldse tunda.
Olen 3 last sünnitanud, valusid tundsin peale sünnitust vaid viimasega ja sedagi väga õrnalt. Samas olen haiglas näinud naisi, kes röögivad selle valu käes maas kõveras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palavikku pole ja veri normaalse lõhna ja olemusega, siis on jah ilmselt emaka kokkutõmbed. Mul olid nii, et olid diivanil kõrveras need 30sek-1min, mis need kestsid. Väga ebamugavad.

Kui aga mingi dmuud kahtlased sümptomid tulevad, siis kohe nõuandlasse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, kui emakas on lapsekandmise ajal pea arbuusi mõõtudesse veninud, siis tagasi pirniks saamine tekitabki neid valusid/kokkutõmbeid. Eriti just imetamisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus sünnitusest taastumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.