Esileht Sünnitus Sünnitusest

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Sünnitusest

Postitas:

Olen hetkel Fertilitases arvel aga plaanin minna Pelgusse sünnitama. Kui kõik läheb normaalselt siis pole hullu aga kui peaks rasedus üle tähtaja minema kuidas siis käituda, kas pean Pelgus mingi ämmakaga ühendust võtma või…? Või kui laps on lõpus tuharseisus. Olen esmarase ning kogemus puudub. Tänud vastajatele 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 10:14; 27.01 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka fert.arvel, kuid ei plaani küll mujale sünnitama minna . Kui küsida võib, miks ?
Seal kõik analüüsid ,uuringud tehtud, miks joosta teise haiglasse ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina olen juba 11 aastat Fertilitases arvel, aga sünnitama lähen juba teist korda Pelgulinna – kodule lähemal ja mul ei ole siiski nii palju raha, et Fertilitases sünnitada. Mul on nüüüd lõpus komplikatsioonid ja Ferti ämmaemand andis saatekirja Pelgulinna haiglasse. Olin kaks päeva haiglas. Nüüd oodatakse mind kas sünnitama või järgmine teisipäev esilekutsumisele tagasi. Nii, et ära muretse. Keegi ei vaata viltu ei Fertis, et sa neil ei sünnita ja Pelgulinnas ka ei vaadta viltu, et sa neil arvel polnud. Seal on niigi nii suur töökoormus ja hea on Fertis arvel olla. Saad valida arstiaegu ja UH aegu. Mujal on nagu konveier, järjekorrad ukse taga. Ainuke kurb asi et mul pole Fertis enam oma arsti. Dr Peil läks mujale tööle, aga ma loodan, et leian sealt sama hea arsti asemele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud teile vastamast 🙂 Rasedust hetkel 34+4 ja eile kui ämmakas katsus siis lapsel pea all. Loodan, et ta ennast ringi ei pööra.

Tänud teile veelkord 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 10:14; 27.01 12:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Sünnitusest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.