Esileht Sünnitus Sünnitusest

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Sünnitusest

Postitas:
Kägu

Olen hetkel Fertilitases arvel aga plaanin minna Pelgusse sünnitama. Kui kõik läheb normaalselt siis pole hullu aga kui peaks rasedus üle tähtaja minema kuidas siis käituda, kas pean Pelgus mingi ämmakaga ühendust võtma või…? Või kui laps on lõpus tuharseisus. Olen esmarase ning kogemus puudub. Tänud vastajatele 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Sünnitusest

Olen ka fert.arvel, kuid ei plaani küll mujale sünnitama minna . Kui küsida võib, miks ?
Seal kõik analüüsid ,uuringud tehtud, miks joosta teise haiglasse ?

Please wait...
Postitas:
-Tuhkatriinu-

RE: Sünnitusest

Uuringute ja analüüside vastused on ju kõik rasedakaardil kirjas. Pealegi, kui laps peaks kiiresti ravi vajama, siis fertilitasest saadetakse ta nagunii lastehaiglasse, samas pelgus kõik vajalikud vahendid selleks olemas. Pealegi pelgus tehtud ju eelmise aasta lõpus täielik remont, nüüd on uued sünnitustoad, peretoad jne.
Teemaalgatajale… kui peakski üle aja minema, siis fertilitasest annavad nad ju ka saatekirja esilekutsumisele, kui mingil põhjusel ei peaks antama, siis lähed lihtsalt pelgusse vastuvõttu ja räägid oma mure ära. Laps tuharseisus – palju sul nädalaid on? Üldiselt viimastel arstilkäikudel alati kontrollitakse mispidi laps on ja kui ta peaseisus, siis vaevalt ta enam ümber keerab. Pelgus on alati valveämmakas tööl, kellele saab igal ajal helistada, vaata kodulehelt järgi. Minuga on nad alati väga vastutulelikud ja meeldivad olnud.

Please wait...
Postitas:
juulie

RE: Sünnitusest

Ka mina olen juba 11 aastat Fertilitases arvel, aga sünnitama lähen juba teist korda Pelgulinna – kodule lähemal ja mul ei ole siiski nii palju raha, et Fertilitases sünnitada. Mul on nüüüd lõpus komplikatsioonid ja Ferti ämmaemand andis saatekirja Pelgulinna haiglasse. Olin kaks päeva haiglas. Nüüd oodatakse mind kas sünnitama või järgmine teisipäev esilekutsumisele tagasi. Nii, et ära muretse. Keegi ei vaata viltu ei Fertis, et sa neil ei sünnita ja Pelgulinnas ka ei vaadta viltu, et sa neil arvel polnud. Seal on niigi nii suur töökoormus ja hea on Fertis arvel olla. Saad valida arstiaegu ja UH aegu. Mujal on nagu konveier, järjekorrad ukse taga. Ainuke kurb asi et mul pole Fertis enam oma arsti. Dr Peil läks mujale tööle, aga ma loodan, et leian sealt sama hea arsti asemele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Sünnitusest

Suured tänud teile vastamast 🙂 Rasedust hetkel 34+4 ja eile kui ämmakas katsus siis lapsel pea all. Loodan, et ta ennast ringi ei pööra.

Tänud teile veelkord 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Sünnitusest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.