Esileht Sünnitus Sünnitusjärgne bandaaž ja selle suurus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Sünnitusjärgne bandaaž ja selle suurus

Postitas:

Milline on parim sünnitusjärgne bandaaz?
Ja kuidas selle suurust valida? Kui mul enne rasedust oli vööümbermõõt 85cm siis rasedusega see ju tunduvalt kasvas? Mille järgi ma siis suuruse peaksin valima? Ikkagi praeguse vööümbermõõdu järgi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine poodi ja konsulteeri seal. Parim on muidugi osta ikka peale sünnitust alles. Sa ei tea, milline su vü päev pärast sünnitust on, mõnel on enam-vähem sama nagu rasedana (nt mul), teisel on enam-vähem sama nagu enne rasedust (ühel sõbrannal oli nii) ja paljudel on vü umb 10 cm suurem kui enne rasedust ja siis nädala -paari kuuga tõmbub tagasi endisesse.

Kui sa võtad raseda ümbermõõdu j ärgi, siis se ebandaaž kindlasti ei toimi, kindlsti peaks olema väiksem, aga iseasi, kas päris raseduseelses mõõdus, see on väga individuaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin sellise https://www.4kids.ee/babyono-sunnitusjargne-bandaaz/
Siin on veidi odavam: http://www.tipatapa.ee/detailid.php?3716
suuruses S (ümbermõõdule 80-90 cm) ja ostsin paar päeva pärast sünnitust teise samas suuruses juurde (hea oli kas nö pikendada või siis survet tugevdada). Kui oleksin võtnud kas või M-i, oleks see paari päevaga mõttetuks osutunud. Bandaazi võib kanda kuni 6 nädalat pärast sünnitust, siis on sellest veel kasu, sest organismis ringleb hormooni, mis ühtaegu laseb sidemetel alguses venida kui ka pärast sünnitust tagasi tõmmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin enda nö vana mõõdu järgi. Ja mahtus ümber küll. Tegelikult ongi sellest kasu ainult sellisel juhul, kui ta ikkagi pingutab, liiga suur on pea koheselt kasutu. Mina kandsin bandaaži kokku paari nädala vältel, sest sealt edasi kannatas juba kõhulihaste harjutusi teha vaikselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Sünnitusjärgne bandaaž ja selle suurus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.