Esileht Sünnitus Sünnitusjärgne vöö

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Sünnitusjärgne vöö

Postitas:

Tere,

kas olete kasutanud või plaanite kasutada? Millist soovitaksite? Mul eile varem sellist mõtet olnud, aga peale eelmist sünnitust oli kõht päris kaua veel \”ees\” ja tahaks seekord kiiremini lamedaks saada. Kas on kasu? Ja mille järgi ma peaksin suurust valima? Netipoest vaatasin, seal pakkus suurusi vööümbermõõdu järgi. Aga kuidas ennustada sünnitusJÄRGSET vööümbermõõtu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud. Päris mitmeid. Teise järel korsettpükse ehk siis püksteosaga vööd ja kolmanda järel kolme erinevat vööd.
Väga oli kasu! Paigaldasin kohe esimesel päeval, pärast sünnitusest väljapuhkamist ja kandsin ca 2 nädalat. Rohkemaks lihtsalt ei olnud vajadust. Lisaks tõmbas emakas hästi kiiresti tagasi, sest vöö toetas ka seda. Ja emaka kokkutõmbevalusid ei olnud üldse, mis muidu korduvsünnituse järel peaks olema. Võimalik, et ka see seotud vöö kandmisega.

Püksteosaga ei soovita kohe kindlasti, sest pesu tuleb verejooksu tõttu arvatavasti tihti vahetada ja mitut pükskorsetti ju ka ei osta. Seega kui tahaks, et tugivöö oleks ärkveloleku ajal kogu aeg peal, tuleks valida ikka vöö ja püksid eraldi.

Suurust soovitan arvutada nii: raseduseelne vööümbermõõt + 10 cm. Muidugi on peale sünnitust vööümbermõõt suurem kuid surve peabki olema tugevam ja vööümbermõõt väheneb lausa päevadega sünnituse järel. See raseduseelne + 10 cm peaks ilusasti peale mahtuma kui väga palju pole kaalus juurde võtnud. Vähemalt 20 kilo puhul pidas see kenasti paika. 30 kg puhul võiks vist võtta 1 nr suurema.

Ja vööd, mida mina olen kasutanud – TonusElast operatsioonijärgne, Scudotex operatsioonijärgne ja Oppo ilma krõpsudeta sünnitusjärgne tugivöö. Viimane neist kõige parem. Sest oli kõige kõrgem, opijärgsetega jäi osa kõhust üle ääre või altpoolt katmata ja Oppol on roide- ja puusaosast vöö laiem, ilma teravate servadeta. Ka meeldis, et ei olnud krõpsusid, mille korrektne kinnitamine on kaunis raske kui peab samal ajal ka maksimaalselt venitama 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin Scudotex vöö valmis seekord.
Pärast esimest sünnitust tõmbasin Gerda rasedusbandaa¸i ümber kõhu ja ka aitas tohutult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on pakkuda Scudotex vöö.
Ostsin endale, kuid ei läinudki vaja seda.

http://buduaar.ee/Turg/kuulutus/1214344

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda Oppo bandaazi müüakse Tallinnas ka kuskil? Google nagu näitab ainult Tartut.
Tänud kes viitsib vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin apteekist kõige tavalisema reumavöö, kõige väiksema suuruse (seal mõõdud ka peal), mille hiljem veel kitsamaks õmblesin. Maksab ainult 6¤ ringis (Apteek 1) ja täiesti toimis. Tirisin ümber samal päeval peale sünnitust, tõmbas kõhu täiesti lamedaks paari nädalaga. Soovitan soojalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina just tellisin OPPO vöö endale. See Tartu firma aga kulleriga saab ka mujale tellida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 09:51; 11.03 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda võib kasutada ka peale keisrit? Kuidas selle ümber saab endale, üle pea :D? Kas see jääb tõesti nii kõvasti hoidma, et aitab kõhul tagasi tõmmata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Punanepipar24 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas seda võib kasutada ka peale keisrit? Kuidas selle ümber saab endale, üle pea :D? Kas see jääb tõesti nii kõvasti hoidma, et aitab kõhul tagasi tõmmata? [/tsitaat]
Peale keisrit kohe kindlasti ei saa sellist soolikat kasutada. Keisrijärgselt on paremad need krõpsudega operatsioonijärgsed vööd. Või siis ilma krõpsudeta aga alles kuu-poolteist hiljem. Üle pea ei soovita – jääd kinni 😀 (õlad+rinnad on päris hea kogus keha). Ikka alt üles, üle puusa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi võiks lisada lingi kust neid OPPO vöösid tellida saab?
ja mida peale keisrit siis kõige parem kasutada oleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas keegi võiks lisada lingi kust neid OPPO vöösid tellida saab?
ja mida peale keisrit siis kõige parem kasutada oleks?[/tsitaat]

Aga palun:
http://www.vivax.ee/ortopeedilised-sidemed-ja-tallatoed/rasedusaegsed-ja-sunnitusjargsed-bandaazid.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 09:51; 11.03 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mul selline küsimus, kas see vöö võiks ka mõjuda hiljem?

Mul siin 3 kuud peale sünnitust kõht ikka ees, nagu 5ndat kuud rase oleks:( Harjutusi pole kah jõudnud teha, sest laps on täielik sülekas. Kui teaks, et vöö kasvõi natuke aitab, siis võiks ju proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

viimasele käole: palju harjutusi saab teha ka lapsega koos! Vöö on siiski profülaktika mõttes ja kindlasti võib seda kasutada ka 3kuud peale sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Sünnitus Sünnitusjärgne vöö

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.