Esileht Sünnitus Sünnitusjärgsed probleemid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Sünnitusjärgsed probleemid

Postitas:

Sünnitusest juba üle poole aasta möödas, aga nüüd saan aru, et pärakus on hemorroid(id), mis mingis asendis ka väljapoole tulevad. Kõhukinnisust kunagi pole, aga eks liikuda võiks ikka rohkem, samas ilmselt ise see enam ära ei lähe, kui 8-9 kuu jooksul pole läinud. Mingid kahtlased kõhuvalud on ka aeg-ajalt kuskil sooltes, mida pole kunagi varem olnud.

Kelle poole pöörduda? Kas naistearsti poole võib ka? Et noh, kontrolliks siis juba ära, kas spiraal on ikka ilusti paigas, ja siis mul see harv valu kõhus (algas pärast sünnitust) ja hemorroid. Või peaks kohe perearsti poole pöörduma ja tema proktoloogile saatekirja andma? Kahjuks sellele viimasele on järjekorrad megapikad, isegi tasulisele, tean, sest lähedasel oli just vaja. Seetõttu mõtlengi, et ehk saaks naistearstilt kah mingit abi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 11:08; 05.08 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama lugu, mainisin perearstile, mispeale ta lihtsalt kirjutas erinevaid küünlaid, mis asja l6puks korda ajasid (läks ikka oma paar kuud kokku, enne kui l6plikult ära kadusid). Nagu ma aru saan, on hemorroidid ikka väga tavaline rasedusjärgne probleem ja kellelgi midagi näidata polnud vaja. Ma kahtlen küll, kas see teema kuidagi günekoloogiga seotud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on veel 5aastatki peale sünnitust hemorroidid. Kuna meed on 99% ajast valutud, on tegu vaid esteetilise probleemiga.

Kõhuvalu spiraaliga on ihati normaalne. Mirenal on kõhu ja alaseljavalu lausa sagedasti esinevate kõrvalmõjudena välja toodud.
Mul ka periooditi kõht tuikab.
Aga oma südamerahuks võid ikkagi lasta kontrollida, kas spiraal on ikka omal kohal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlen, et perearst annab saatekirja kuskile. Seda saab vist siis, kui on ikka suur-suur probleem st pidevalt valus ja küünlad ei aita. Esteetilise probleemi pärast ei tehta küll midagi. Mulle ei kirjutanud perearst isegi küünlaid, kuigi palusin – ütles, et pole nii suured ja soovitas käsimüügi kreeme (mõttetud) ja kummelitee vannis istumist.

Tahaks lasta kirurgiliselt korrigeerida (perearst jällegi ei soovitanud- ütles, et taastumine raske ja pole mingit garantiid, et tagasi ei tule), aga kuna mul alles esimene laps, siis pole praegu mõtet. Teise lapsega tuleks nagunii tagasi see probleem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile!

Tänase põhjal tundub, et need valud (vähemalt osa) ongi olnud ikkagi hemorroidi(de)ga seotud, kuna nüüd, kui see hullemaks on läinud, tuikab veidi sarnast valu. Nii et spiraali pärast ma ei muretsegi. Ma siis helistan perearstile ja palun retsepti küünaldele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 11:08; 05.08 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsimüügis on Preparation H küünlad ka olemas, mis vähemalt mul aitasid hemorroidide vastu hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Sünnitusjärgsed probleemid