Esileht Sünnitus Sünnituskott, millal panite valmis?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Sünnituskott, millal panite valmis?

Postitas:

Ehk siis küsimus täpselt sama – millal pakkisite sünnituskoti? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin 32.nädalal, kuna olin juba siis enneaegse sünnituse ohuga paar päeva haiglas jälgimisel.
Soovitatav on kott valmis seada 37+0, sest sellest alates on juba täiesti ajaline sünnitus (ise sünnitasin 36+6 – suhteliselt piiri peal).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis kui veed ära tulid. Eelnevalt olin ikka mõelnud, mida kaasa võtta ja kus need asjad mul kodus asuvad.
Teise lapse sünitasin esilekutsumisega, ehk pakkisin koti samuti haiglasse suundumise päeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

30. nädalaks olid kõik asjad valmis, et saaks rahus oodata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui õigesti mäletan, siis kuu aega varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

36. nädalal hakkasin pakkima. Eks sai mitu korda ümber pakitud.

teise lapsega suurema lapse ööbimisasjad pakkisingi alles siis, kui valud käisid juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega, ei pakkinudki kotti, hiljem mees tõi haiglasse, mis ütlesin. Teise lapsega oli vast kuu aega varem kott valmis. Kolmandaga pakkisin üht-teist kaasa kui valud hakkasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mäleta täpselt millal, aga mina panin valmis asjad, mida kindlasti enne kui sünnitusmajas tarvis ei lähe nt sidemed, rinnapadjad (neid viimaseid küll sünnitusmajas vaja ei lähe) jne. Lisaks oli koti juures nimekiri asjadest, mida ma kodus kasutasin ja ära kotti hästi panna ei saanud, nt hommikumantel. Siis kui sünitegevus hakkas, oli hea sealt nimekirjast vaadata, mis vaja kaasa võtta, polnud ohtu, et miski ununeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakkisin just eile ära. 36+ on käimas. Tegelikult pidin seda varem tegema, aga jäi pooleli. Eelmine laps sündis hilisenneaegsena ja see varahommikul asjade kokku otsimine ning pärast mehe mitu korda koju saatmine ei olnud ka just kuigi tore. Ka sel korral on enneaegse sünnituse oht reaalseks muutunud. Jah, ajalise lapseni on õige vähe jäänud, aga see võib siiski iga päev juhtuda, ja kui tervis halveneb, läheb kohe esilekutsumiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

35+ pakkisin kokku need asjad, mida igapäevaselt vaja ei läinud. Kui haiglasse hakkasime minema, siis lisasin puuduolevad asjad nimekirja järgi. Laps sündis peale tähtaega, aga kuna seda ette ei tea, siis on mõistlik pigem varakult nimekiri teha või kott kokku panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mäletan täpselt, et esimese lapsega 34.nädalal hakkasin pakkima, teise lapsega 36. nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Sünnitus Sünnituskott, millal panite valmis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.