Esileht Sünnitus Sünnitusmaja kaugel, kuidas lähete?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Sünnitusmaja kaugel, kuidas lähete?

Postitas:
Kägu

Kes elavad sünnitusmajast kaugel, u tunni kaugusel- kuidas olete haiglasse läinud, oma autoga v kiirabiga?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autoga sai esimene sünnitus mindud. Nüüd kavatsen ka ikka autoga minna, pole mõelnudki kiirabi peale.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mul oleks nii kaugel, läheksin ilmselt kiirabiga. Mul on nimelt ülikiired sünnitused olnud ja ei julgeks riskida autos sünnitamisega. Esimene kestis u pool tundi kokku, 10 min pikkune teekond ja napilt jõudsin. Nüüd neljas tulemas. Normaalsete sünnituste puhul läheksin oma autoga, mees roolis.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimene kord kiirabiga – hakkasid poolteist kuud varem valud ja kerge veritsus (sündis enneaegne laps).
Teine kord mees viis – õigeaegne, kuid väga kiire sünnitus (jõudsime kohale ja 10 minutiga oli laps sündinud).
Kolmas kord läksin ise – enesetunne oli halb, tahtsin lihtsalt kontrollida. Jäeti paariks päevaks haiglasse sisse ja siis kutsuti sünnitus esile.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autoga. Mina olen kuidagi ära tundnud selle õige asja alguse piisavalt varases järgus, et saab veel rahulikult kokku pakkida ja autoga kohale minna. Sünnitused ei ole tegelikult kuigi pikad ega rasked olnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul sünnitusmaja umbes 40 minutit autoga. Mõlemal korral läksime autoga. Kiirabi peaks olema hädajuhtumiteks. samas – kindlasti ära istu ise rooli. St kui sul on valik – kas ise roolida või kiirabi, siis ikka kiirabi. Kui aga mees saab roolis olla, siis soovitan autot ja kui tundub, et läheb hulluks, siis kiirabi poolele teele vastu kutsuda (nii saba nagunii ka kiiremini, kui et kodus kiirabi oodata ja siis haiglasse sõita – selle ajaga oleks juba ise kohale jõudnud)

Minul nt oli masendav hiljuti lugeda “toredat” lugu, kuidas politsei sünnitaja sünnitusmajja viis – avastades ta puhumisreidi ajal võimatus seisundis autoroolist….kui inimese tervislik seisund ei võimalda autoroolis olla, siis ei tohi rooli ronida – nii riskid rohkem enda ja lapsega, kui et kodus kiirabi oodata. ma ei kujuta ise ette, et ma niimoodi riskiksin oma sündimata lapsega, et ronin valudes rooli ja riskin avariiga. Minuarust ei õigusta sünnituse algus hoolimatut suhtumist liiklusohutusse ja kaasliiklejatesse.

3. sünnituse eel on natuke hirm, kuna viimane kestis kokku 5 h, millest siis 45 minutit ootasin meest töölt koju ja teise sama palju sõitsime haiglasse. Kui nüüd nt peaks 3 h kestma, siis läheb päris napikaks 😀 Aga kuna nüüd on isapuhkus 2 nädala asemel 30 päeva, siis ilmselt ei jää mees sünnituse algust ootama, vaid võtab puhkuse hiljemalt tähtajast (varasemad lapsed on sündinud 40+3 ja 40+4 ja seni on rasedus sarnaselt kulgenud, nii et panustan umbes samale ajale)

+1
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Sünnitus Sünnitusmaja kaugel, kuidas lähete?