Esileht Hobinurk Sünnitusmajast hullarisse?

Näitan 16 postitust - vahemik 181 kuni 196 (kokku 196 )

Teema: Sünnitusmajast hullarisse?

Postitas:
Kägu

Mis on motivatsioon hoida tervet inimest psühhiaatriahaiglas üle kuu aja, kui psühhiaatritele on järjekorrad ja ravivajadus palju suurem, kui suudetakse pakkuda?

Mõned vist kujundavad oma arvamuse õudusfilmide põhjal, kus millegipärast inimesi hullumajas lihtsalt heast peast kinni hoitakse.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muuseas, ega ainult EL variant ei ole. Suur hulk venekeelseid käib aastakümneid juba Valgevenes hambaid ravimas, nüüd juba ka muude arstide juures. Peale bussipileti ja hotellitasude maksmist pidavat ikka odavam olema kui Eestis. Kõvasti kvaliteetsem ka.

Tead sa võiks sinna kogu täiega emigreeruda, saad ilusa ja odava elu koos kvaliteetse arstiabiga.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas ikkagi teha nii, et Eestis elavad inimesed jõuaks ikkagi Eesti arstide juurde, selles on küsimus?

Miks nii peab tegema, kui talle Eesti arstid tunduvad lollid ja ülbed, mingu käigu siis mujal. Kes keelab.

Aga kui nad ongi lollid ja ülbed? Minu viimase 3 aasta kogemus ütleb nii, et 10 arstist 9 ongi konkreetselt lollid ja ülbed. Iga aastaga läheb asi siin Eestis aina hullemaks. Mida noorem arst, seda lollim ja ülbem ta on.

0
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga kui nad ongi lollid ja ülbed? Minu viimase 3 aasta kogemus ütleb nii, et 10 arstist 9 ongi konkreetselt lollid ja ülbed. Iga aastaga läheb asi siin Eestis aina hullemaks. Mida noorem arst, seda lollim ja ülbem ta on.

Mis käid seal nende juures siis pidevalt, kui neist nii arvad? Mine sinna Valgevenesse või kus sulle meeldib. Kui mina olen käinud ise või lastega arsti juures, ei ole mitte keegi ülbe ega loll olnud.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muuseas, ega ainult EL variant ei ole. Suur hulk venekeelseid käib aastakümneid juba Valgevenes hambaid ravimas, nüüd juba ka muude arstide juures. Peale bussipileti ja hotellitasude maksmist pidavat ikka odavam olema kui Eestis. Kõvasti kvaliteetsem ka.

Tead sa võiks sinna kogu täiega emigreeruda, saad ilusa ja odava elu koos kvaliteetse arstiabiga.

Või siis äkki jälle teeks EV meditsiini paremaks?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui nad ongi lollid ja ülbed? Minu viimase 3 aasta kogemus ütleb nii, et 10 arstist 9 ongi konkreetselt lollid ja ülbed. Iga aastaga läheb asi siin Eestis aina hullemaks. Mida noorem arst, seda lollim ja ülbem ta on.

Mis käid seal nende juures siis pidevalt, kui neist nii arvad? Mine sinna Valgevenesse või kus sulle meeldib. Kui mina olen käinud ise või lastega arsti juures, ei ole mitte keegi ülbe ega loll olnud.

No ikka tuleb aeg-ajalt tervisemuresid ette. Kasvõi haigusleht on vaja võtta, kuid seegi õnnestub viimasel ajal alles 2. või 3. katsel. Haiguslehega riigist välja reisida ei või – tööandja paneb pahaks.

Nii et mida siis ikkagi teha?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasvõi haigusleht on vaja võtta, kuid seegi õnnestub viimasel ajal alles 2. või 3. katsel.

Perearst pole sellepärast ülbe ja loll, et praegu on väga palju viiruseid ja kõik muudkui neile helistavad. Minul on perearstile samamoodi raske helistada, sest reaalselt inimesed helistavadki päevad otsa. Samal ajal peab perearst patsiente ka vastu võtma, neile ravimeid kirjutama jne, jne.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasvõi haigusleht on vaja võtta, kuid seegi õnnestub viimasel ajal alles 2. või 3. katsel.

Perearst pole sellepärast ülbe ja loll, et praegu on väga palju viiruseid ja kõik muudkui neile helistavad. Minul on perearstile samamoodi raske helistada, sest reaalselt inimesed helistavadki päevad otsa. Samal ajal peab perearst patsiente ka vastu võtma, neile ravimeid kirjutama jne, jne.

Aga kui perearst on lubanud haiguslehe vormistada, vahel lausa 2x (peale 1-2 tunni pikkust helistamist ja löögile pääsemist) ja siis ikkagi ei vormista? Kas siis võiks perearst olla ülbe ja loll?

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga kuidas ikkagi teha nii, et Eestis elavad inimesed jõuaks ikkagi Eesti arstide juurde, selles on küsimus?

Miks nii peab tegema, kui talle Eesti arstid tunduvad lollid ja ülbed, mingu käigu siis mujal. Kes keelab.

Aga kui nad ongi lollid ja ülbed? Minu viimase 3 aasta kogemus ütleb nii, et 10 arstist 9 ongi konkreetselt lollid ja ülbed. Iga aastaga läheb asi siin Eestis aina hullemaks. Mida noorem arst, seda lollim ja ülbem ta on.

Äkki sa oled ise lihtsalt loll ja ülbe? Lihtsalt mõte????

Minu viimase mitme aasta kogemus arstidega(perearst, kiirabi, emo, naistekliinik, sünnitusmaja) on vaid positiivne ????

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasvõi haigusleht on vaja võtta, kuid seegi õnnestub viimasel ajal alles 2. või 3. katsel.

Perearst pole sellepärast ülbe ja loll, et praegu on väga palju viiruseid ja kõik muudkui neile helistavad. Minul on perearstile samamoodi raske helistada, sest reaalselt inimesed helistavadki päevad otsa. Samal ajal peab perearst patsiente ka vastu võtma, neile ravimeid kirjutama jne, jne.

Aga kui perearst on lubanud haiguslehe vormistada, vahel lausa 2x (peale 1-2 tunni pikkust helistamist ja löögile pääsemist) ja siis ikkagi ei vormista? Kas siis võiks perearst olla ülbe ja loll?

Mis see haiguslehe vormistamine sinu arust on? Läksid tööle ja arst ei sulgenud lehte? Või mis?

Ega arst sul telefonivalves ole. Ja saada siis email, on jälg järgi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas ikkagi teha nii, et Eestis elavad inimesed jõuaks ikkagi Eesti arstide juurde, selles on küsimus?

Miks nii peab tegema, kui talle Eesti arstid tunduvad lollid ja ülbed, mingu käigu siis mujal. Kes keelab.

Aga kui nad ongi lollid ja ülbed? Minu viimase 3 aasta kogemus ütleb nii, et 10 arstist 9 ongi konkreetselt lollid ja ülbed. Iga aastaga läheb asi siin Eestis aina hullemaks. Mida noorem arst, seda lollim ja ülbem ta on.

Äkki sa oled ise lihtsalt loll ja ülbe? Lihtsalt mõte????

Minu viimase mitme aasta kogemus arstidega(perearst, kiirabi, emo, naistekliinik, sünnitusmaja) on vaid positiivne ????

No kui SINUL on positiivne kogemus, järelikult nii ongi. (See oli iroonia, kui mõni loll ja ülbe veel aru ei saanud).

Sul on lihtsalt vedanud. Kõik räägivad Eesti meditsiini allakäigust. Iga aasta on inimeste rahulolematus kasvanud. Mõni lookene on meediassegi jõudnud. Minu suhtlusringkond on töö tõttu väga suur. rahul on arstidega tõesti vaid 1 inimene 10st.

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kasvõi haigusleht on vaja võtta, kuid seegi õnnestub viimasel ajal alles 2. või 3. katsel.

Perearst pole sellepärast ülbe ja loll, et praegu on väga palju viiruseid ja kõik muudkui neile helistavad. Minul on perearstile samamoodi raske helistada, sest reaalselt inimesed helistavadki päevad otsa. Samal ajal peab perearst patsiente ka vastu võtma, neile ravimeid kirjutama jne, jne.

Aga kui perearst on lubanud haiguslehe vormistada, vahel lausa 2x (peale 1-2 tunni pikkust helistamist ja löögile pääsemist) ja siis ikkagi ei vormista? Kas siis võiks perearst olla ülbe ja loll?

Mis see haiguslehe vormistamine sinu arust on? Läksid tööle ja arst ei sulgenud lehte? Või mis?

Ega arst sul telefonivalves ole. Ja saada siis email, on jälg järgi.

Minu perearst meile ei vaata, tema õde telefoni juures infot haiguslehe avamise/sulgemise kohta ei edasta või jätab arst ise tähelepanuta, ei tea, mis seal toimub. Ja kõnetunni ajal ei võta ta sageli samuti telefoni vastu – ju siis toksib eelmise kõne andmeid arvutisse.

Ja kui ka õnnestub kõnetunni ajal perearst kätte saada, siis jätab ikka alati vähemalt esimesel korral haiguslehe avamata/sulgemata. Selle üle kurdavad väga paljud inimesed, probleem on väga levinud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa tead sama arsti patsiente ja räägite pidevalt neid teemadel?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa tead sama arsti patsiente ja räägite pidevalt neid teemadel?

Aga äkki läheneks loetule funktsionaalseks ja ei esitaks lolle ja ülbeid küsimusi?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa tead sama arsti patsiente ja räägite pidevalt neid teemadel?

Aga äkki läheneks loetule funktsionaalseks ja ei esitaks lolle ja ülbeid küsimusi?

Ma esitan küsimusi asjade kohta, mida sa kirjutad. Kirjuta siis arusaadavamalt  ning mitte lollilt ja ülbelt.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa tead sama arsti patsiente ja räägite pidevalt neid teemadel?

Aga äkki läheneks loetule funktsionaalseks ja ei esitaks lolle ja ülbeid küsimusi?

Ma esitan küsimusi asjade kohta, mida sa kirjutad. Kirjuta siis arusaadavamalt ning mitte lollilt ja ülbelt.

Ei, sa esitad pahatahtlikke küsimusi, sest sul pole tahtmist ega kavatsustki asjadest aru saada. Tüüpiline Eesti meedik.

0
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 16 postitust - vahemik 181 kuni 196 (kokku 196 )


Esileht Hobinurk Sünnitusmajast hullarisse?