Esileht Pereelu ja suhted Sünnitusmajast lapsega koju-kuidas?

Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )

Teema: Sünnitusmajast lapsega koju-kuidas?

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen.

Mure nüüdseks ilusti lahendatud.

Lapse isa tuleb ilusti järele hoolimata sellest, mis seis on.

Tähtaeg juba kolme päeva pärast. Lapsele kõik vajalik ja isegi rohkemgi veel muretsetud. Kõik on tegelikult väga heas korras????

Ja see küsimus polnudki tegelikult peas mitte minu poolt algatatud vaid üks mu pereliikmetest (isa) oli justnimelt see, kes sai ära jälle osatada…teades, et olen viimaseid päevi lapseootel, kohe sünnitama minek ja ikka rahu ei anna. Vaadake, inimeste elud-olud võivad ikka nii erinevad olla.

Vähemalt on mul emaga väga vedanud. Ta alati kaitseb mind.

Jah, minu isa on ka mu tulevase lapse isa nimetanud halbade sõnadega, aga ma lihtsalt kavatsen talle vastu astuda.
Ei saa lasta ennast ju lõpmatuseni solvata ja mõnitada.
Ega on mis on-oma lapse isana seda inimest ma siiski akspeteerin ja ei luba teda ühtlasi ka solgiga üle valada.

Mainisin täna enda isale ära, et öelgu need sõnad siis talle edasi, aga nii palju julgust tal ju ometi pole.

Aga äitäh siinsetele mõistlikele kommenteerijatele, kes nõu andsid jne.
Nagu näha on ikka toredaid inimesi ka olemas.????

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan su isast aru. Ta on ju ikka sinu poolt ja soovib head nii sulle kui oma lastelastele. Ilmselt ei pea õigeks seda, et lapselaps sünnib ja on kohe algusest peale katkises peres, ilma isata. Ei tea tausta, aga ilmselt on su isal põhjust sellest lapse isast nii mõelda. Kas on pettur või niisama vastutustundetu tüüp, jättis sind maha vms. Õige ja väärikas mees oma naist rasedana ei hülga ega ka peta.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga: kõigile tõmmati kott pähe!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt on mul emaga väga vedanud. Ta alati kaitseb mind.

See asi vist ongi teil valesti läinud. Teed pidevalt valesid otsuseid, aga ema ikka kaitseb kogu aeg. Su lapse isa ei paista just eriline õnnistus ei lapsele ega sulle olevat, muidu oleksite ju koos ja ootaksite koos oma beebit. See sünnitusmajast kojutulek vms on muidugi tühiasi kõige muu kõrval. 250 km kauguselt nagunii last ei kasvata. Seega võiksid siiski hakata kohe alguses mõtlema, kuidas üksi hakkama saad. Loomulikult pole isa õnnelik, kui tütar pisteti paksuks, jäeti maha ja mis iganes seal taga on. Jääd vist isa ülalpidamisele, lapse isast ilmselt mingit erilist tolku pole. Ja ise sa ikka aru ei saa, mis on siin pildil valesti.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen.

Mure nüüdseks ilusti lahendatud.

Lapse isa tuleb ilusti järele hoolimata sellest, mis seis on.

Tähtaeg juba kolme päeva pärast. Lapsele kõik vajalik ja isegi rohkemgi veel muretsetud. Kõik on tegelikult väga heas korras????

Ja see küsimus polnudki tegelikult peas mitte minu poolt algatatud vaid üks mu pereliikmetest (isa) oli justnimelt see, kes sai ära jälle osatada…teades, et olen viimaseid päevi lapseootel, kohe sünnitama minek ja ikka rahu ei anna. Vaadake, inimeste elud-olud võivad ikka nii erinevad olla.

Vähemalt on mul emaga väga vedanud. Ta alati kaitseb mind.

Jah, minu isa on ka mu tulevase lapse isa nimetanud halbade sõnadega, aga ma lihtsalt kavatsen talle vastu astuda.

Ei saa lasta ennast ju lõpmatuseni solvata ja mõnitada.

Ega on mis on-oma lapse isana seda inimest ma siiski akspeteerin ja ei luba teda ühtlasi ka solgiga üle valada.

Mainisin täna enda isale ära, et öelgu need sõnad siis talle edasi, aga nii palju julgust tal ju ometi pole.

Aga äitäh siinsetele mõistlikele kommenteerijatele, kes nõu andsid jne.

Nagu näha on ikka toredaid inimesi ka olemas.????

Õudus. Pole ime, et mees sind ei taha, töllakas või mitte.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järelikult sa siit said kuldset nõu, et omaenese lapse isa käest ikka küsida, kas ta last ka näha tahaks või tuleks sünnitusmajja lapsele järele? Imeline! Nii vähe aega enne sünnitus oleks nagu elementaarne, et lapse isaga sellised asjad selgeks räägitud on.

Sinu isa nähtavasti teab, mida lapse kasvatamine tähendab (erinevalt sinust on tal reaalne kogemus) ja ta ei taha oma tütrele üksikema s(t)aatust- olgem realistid, 250km eemal elav isa = üksikema. Mõistetav ju, igast sõnast ei pea “sõimamist ja mõnitamist” välja lugema (ja ilmselgelt sul tegelikult POLNUD mingit plaani, kuidas titaga üldse koju saada, seega oli küsimus täiesti õigustatud). Oleks sul vastus olemas olnud, oleksid saanud isale kohe ütelda, et asi on nii ja poleks siin seda teemat vaja olnudki.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest su isa on seal teie kambas ainuke selge mõtlemisega inimene. Ainuōige suhtumine ja seisukohad ju.

Ilmselt sina oled emasse.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kummaline see suhe ju kergelt on, suur vahemaa on kindlasti üks põhjus. Kuid siinkohal ma arvan, et vanemad ei peaks kritiseerima tütre väljavalitut ja lapse isa. On mis on, nüüd tuleb keskenduda tulevikule.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulevikus peab see lapseke hakkama sõtkuma jagatud vanemluse ja võrdõiguslikkuse tulemusel 250 km edasi tagasi mitmeid kordi kuus kohtulahendi täitmise nõude kohustusest. Palju õnne, üks õnnelik pooleks jagatud laps juures siin Eestimaal.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain aru, et tähtaeg on samahästi kui käes. Niisiis – mina isiklikult soovin Sulle, et see kõik kiirelt ja libedalt läbi saaks. Jaga siis millalgi muljeid ka, ära ära kao! : )

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja.

Tita sündis täna ära. Kell oli siis 12.54

Kõik mulle olulised inimesed juba õnnitlesid meid.

Eks sünnitus oli raske ilmselt meile mõlemile. Hetkel palatis kahekesi koos.

Jah, kuuldavasti pole minu isa suhtumine ikka veel paranenud, aga olgu pealegi.

Eks ta jah kurvaks muidugi sisimas teeb.

Jah, eks muidugi on veel hulganisti küsimusi, probleeme, muresid jne, aga eks üks päev korraga.

Hetkel minu ja beebiga kõik korras.
Eks see kõige olulisem.

Kõike head!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja.

Tita sündis täna ära. Kell oli siis 12.54

Kõik mulle olulised inimesed juba õnnitlesid meid.

Eks sünnitus oli raske ilmselt meile mõlemile. Hetkel palatis kahekesi koos.

Jah, kuuldavasti pole minu isa suhtumine ikka veel paranenud, aga olgu pealegi.

Eks ta jah kurvaks muidugi sisimas teeb.

Jah, eks muidugi on veel hulganisti küsimusi, probleeme, muresid jne, aga eks üks päev korraga.

Hetkel minu ja beebiga kõik korras.

Eks see kõige olulisem.

Kõike head!

Palju rõõmurikkaid aastaid beebile, emmele, issile.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja.

Tita sündis täna ära. Kell oli siis 12.54

Kõik mulle olulised inimesed juba õnnitlesid meid.

Eks sünnitus oli raske ilmselt meile mõlemile. Hetkel palatis kahekesi koos.

Jah, kuuldavasti pole minu isa suhtumine ikka veel paranenud, aga olgu pealegi.

Eks ta jah kurvaks muidugi sisimas teeb.

Jah, eks muidugi on veel hulganisti küsimusi, probleeme, muresid jne, aga eks üks päev korraga.

Hetkel minu ja beebiga kõik korras.

Eks see kõige olulisem.

Kõike head!

Püha jumal. Mitu klassi Sul haridust on? Kohutav pööbli tekst ja väljendusviis.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Heldus. Tõeliselt jahmatavalt kiire oled! Mina oskasin küll kauem vireleda.

Aga – tervist/kosumist Sulle ja pisikesele! : )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tore! Palju, palju õnne!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige mees tuleks aga siin ei ole vist sellise isendiga tegemist..

Mu isa oli tööl välismaal kui ema sünnitas kaks last ja siis tuli lähisugulane autoga järgi.
Kui kedagi paluda teist ei ole siis takso – turvahälli saab ilusti paigaldada igasse autosse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )


Esileht Pereelu ja suhted Sünnitusmajast lapsega koju-kuidas?