Esileht Tööelu, raha ja seadused. Sünnituspuhkus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Sünnituspuhkus

Postitas:
Kägu

Jäin juba pea 2 nädalat tagasi sünnituspuhkusele, aga tööandja pole ikka veel mu sünnituslehte ära kinnitanud. Olen talle korduvalt kirjutanud, et ta seda teeks ja tema ainust vastus on, et ta ei näe seda lehta ja ei saa seda kinnitada. Samas nii mina kui arst näeme, et sünnitusleht on avatud ja ootab tööandja kinnitust. Kas mul on veel kuhugi pöörduda, et tööandja selle ära kinnitaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul raamatupidajana juhtus selline asi, et üle mitme aasta oli vaja üht lehte kinnitada ja ei saanud. Ühtki lehte ei ilmunud. Vaatasin eesti.ee-s kõik oma õigused üle, kõik olid olemas, tähtajatult. Siis võtsin need õigused maha ja andsin täpselt samad endale uuesti, logisin välja ja taas sisse – siis oli ka leht näha.
Räägi tööandjaga, võibolla on tal samasugune probleem.
Veel võib olla, et õigused on kunagi antud tähtajaliselt, see on nüüd möödas ja tuleb uuesti anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega sa eelnevalt lapsehoolduspuhkusel polnud? Siis peab tööandja enne su töölepingu kehtivaks muutma maksu- ja tolliametis, et leht näha oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega sa eelnevalt lapsehoolduspuhkusel polnud? Siis peab tööandja enne su töölepingu kehtivaks muutma maksu- ja tolliametis, et leht näha oleks.

Olin küll ja ta tegi seda. Niiet selles ei saa asi olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Sünnituspuhkus