Esileht Sünnitus Sünnitustähtaeg

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Sünnitustähtaeg

Postitas:
Kägu

Tere!

Kas keegi oskab lahti seletada?
Päevade järgi peaks sünnitähtaeg olema 12.08(viimane menses 05.11.2018)aga kui käisin kv uh uuringul, siis öeldi et 15.08 on hoopis tähtaeg.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere!

Päevade järgi peaks sünnitähtaeg olema 12.08(viimane menses 05.11.2018)aga kui käisin kv uh uuringul, siis öeldi et 15.08 on hoopis tähtaeg.

Laps on kasvus ees. Mul ka TA varieerub,hetkel nädal aega varasemaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk siis ovulatsioon pidi olema 3 päeva hiljem?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need tähtajad ning ka mõõtmised uh aparaadiga, mille järgi tähtaeg arvutatakse, ei ole niiiii täpsed. Juttu on ju vähem kui millimeetritest, mille järgi arvutatakse. See on ämmaemanda suva, mis tähtaja nüüd ametlikuks saad, ega laps tähtaja järgi nagunii ilmselt sünni 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Kasvus taga ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Kasvus taga ikka.

Väga võimalik et OV toimus paar pv hiljem. Kui pikk on tavapärane tsükkel? Täpselt 28pv?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Kasvus taga ikka.

Väga võimalik et OV toimus paar pv hiljem. Kui pikk on tavapärane tsükkel? Täpselt 28pv?

Ei ole täpselt 28 päeva, vahest lähenb mõned päevad üle

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oletatava sünnitustähtaja arvutamisel lähtutakse viimase menstruatsiooni esimesest päevast, eeldades, et tsükli pikkus on alati 28 päeva. Sünnitustähtaega täpsustatakse ultraheliuuringute alusel arvutatud oletatava sünnitusaja järgi. Kui tsükkel pole alati regulaarne siis võibki mõni päev siia sinna kõikuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis tähtsust on kolmel päeval, mis paberile kirja saavad? Kui vahe oleks nädalates, siis oleks põhjust muretseda. Laps sünnib nagunii siis kui ta selleks valmis on. 2 nädalat enne või pärast tähtaega sünnitamist loetakse ajaliseks sünnituseks.
Ühe lapsega oli mul minu meelest 3 erinevat tähtaega paberites ja enne rsp-le jäämist ämmaemand küsis, et millise neist rsp lehele panemiseks valin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli ka 3 tähtaega, jäi esimene aeg lõpuks. Laps sündis pea 2 nädalat hiljem tähtajast.

Please wait...
Postitas:
iSalt

Tere!
Väga raske täpselt öelda kindla kuupäeva, kuna laps peab sündima. Inimesed on väga individuaalsed, Teie sees kasvab veel üks individuaalne isik. Teie vahel toimuv nö koostöö sõltub ainult Teiest, kui Teie organism on valmis sünnitama tähtajast varem, siis juhtub nii, ja kui organism veel ei ole valmis sünnitama tähtajal, siis sünnitamine tuleb hoopis hiljem.
Tähtaega pannakse selleks, et naine ja naist ümbritsevad sugulased teadsid, kuna umbes võib oodata uut pereliikmet. Ärge muretsege kuupäevade pärast ja nautige rasedust!

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Sünnitus Sünnitustähtaeg