Esileht Sünnitus Sünnitustegevuse algust soodustavad looduslikud abivahendid

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Sünnitustegevuse algust soodustavad looduslikud abivahendid

Postitas:
Kägu

Olen esimese lapse ootel ja käimas on viimane trimester. Viimase paari aasta jooksul olen kuulnud tuttavatelt hirmulugusid, kuidas laps on üle 40 nädala läinud ja siis olukord lõppenud keisriga, mida sooviks vältida. Saan aru, et on mingid looduslikud meetodid (vaarikatee, kükid, ananassi söömine jne), mis aitaksid.

Palun jagage oma kogemusi. Lisaks palun kirjutage tegevuse juurde, alates mitmendast nädalast seda võiks tegema hakata. Mul veel 10 nädalat minna, nii et ei tahaks liiga vara ka sünnitust esile kutsuda.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära kuula oma tuttavaid nii palju.

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jätaks ikka beebile võimaluse ise valida, millal ta tahab tulla/on valmis tulema. Eriti kui meditsiiniliselt pole mingeid põhjuseid teda varem kutsuda. Ja päris nii see ka pole, et kui tähtaajal ei tule, siis kohe keiser. Kui midagi halvasti pole, aga juba ligi 2 nädalat üle, siis kutsutakse esile ja pigem lastakse ise sünnitada.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole keiser kohe, esilekutsumist tehakse. Eestis üldiselt 41 nädalal, väga palju üle ei lasta kuid vaadatakse individuaalselt, et laps liiga pontsu pole – siis lihtsalt mingi hetk pole loomulik sünnitus enam ka väga võimalik. Samuti võib ülekandmine ohtlikuks muutuda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See looduslik abivahend on mehe küljes.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sex ja rinnanibud ergutavad synnitama kui aeg juba niigi sealmaal . Samuti aitab rindade näppimine kergemini synnitusel avaneda

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma esialgu ei muretsenud selle pärast, et laps sündida ei tahaks. Kui tähtaeg käes, käisin pikkadel jalutuskäikudel, kuumas vannis, seksisin, näppisin nibusid, rahuldasin ennast ja esilekutsumisele läksin ikka. Vist oli kastoorõli joomine see, mis pidi esile kutsuma, kuid see tekitab mürgistust ja selle abil lapse välja “meelitamine” tundub mulle vale.

Mulle on mulje jäänud, et kui vähegi saab, siis suunatakse naine ikkagi ravimite abil ise sünnitama. Keiser on kas vale asendi, väga suure kaalu või muude probleemide korral. Kui sa ikka milleski kahtled, siis küsi asju üle ja väljenda seda, kui pigem väldiksid midagi. Minul igaljuhul arvestati sellega.

Samas pea meeles, et terve lapse sünd on olulisem kui meelepärane protsess selle saavutamiseks. Mul keiser ei olnud teemaks (laps arvati väike olevat), kuid plaanisin tuhusid vannis vedeledes leevendada ja ehk järil pressida. Paraku olid looteveed rohelised ja mind aheldati andurite ja kanüüliga sisuliselt voodi külge. See valmistas pettumust, kuid tagant järele pole see üldse oluline.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuu enne tähtaega tasub süüa 100g datleid päevas, istumiseks kasutada joogapali ja seal kergelt põrgatada ennast, aitab emakakaelal pehmemaks muutuda ja lihtsamini avaneda.

Viimasel paaril nädalla kindlasti iga päev jalutamas käia, et laps saaks madalamale vajuda ja survet avaldada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik need abivahendid võivad küll ühel või teisel moel head olla (nt emakakaela pehmemaks muuta vaikselt), aga sünnitust esile need siiski ei kutsu, kui ikka keha ja laps ise selleks valmis ei ole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See looduslik abivahend on mehe küljes.

Kontrollitud 2x. Mees.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta olen. Ma  kardan seda arstide poolt esilekutsumist ja mõtlengi, et kui näiteks vaarikatee ja ananassiga saaks, siis oleks tore 🙂 . Mingi reality oli TLC peal, kus teismelised olid rasedad ja need arstide poolt esilekutsumised tundusid põrgupiinana. Äkki ei aita, aga no äkki aitab 🙂

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta olen. Ma kardan seda arstide poolt esilekutsumist ja mõtlengi, et kui näiteks vaarikatee ja ananassiga saaks, siis oleks tore ???? . Mingi reality oli TLC peal, kus teismelised olid rasedad ja need arstide poolt esilekutsumised tundusid põrgupiinana. Äkki ei aita, aga no äkki aitab ????

Männikäbisid palun ärge proovige!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kastoorõli pole veel kedagi alt vedanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kastoorõli pole veel kedagi alt vedanud.

Kas ehk selgitaksite, kuhu alla panna? Noh, et vedama saaks viidatud sündmust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Refleksoloog aitas esimese lapsega (41+5) ning kuningakepiõli kapsli sisu emakakaelale määrimine 2 õhtut ilmselt kiirendas 2.lapse sündima hakkamist (40+6). Aga see on tõesti siis, kui juba üle 40 ndl, ette pole mõtet muretseda.

Seda hirmutamist ja vahelesegamist on liiga palju, mul sündis 5-kilone laps 2 tunniga ja palju kergemini kui esimene laps, kes vaid 4 kilo kaalus… Oleks seda suurust UHga avastatud, oleks ka paanikaga keisrile üritatud kärutada kohe ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta olen. Ma kardan seda arstide poolt esilekutsumist ja mõtlengi, et kui näiteks vaarikatee ja ananassiga saaks, siis oleks tore ???? . Mingi reality oli TLC peal, kus teismelised olid rasedad ja need arstide poolt esilekutsumised tundusid põrgupiinana. Äkki ei aita, aga no äkki aitab ????

No eesti sünnitusabi ma kohe kindlasti usa-ga ei võrdleks. Meil siin on sünnitusabi rohkem tasemel kui seal

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Sünnitus Sünnitustegevuse algust soodustavad looduslikud abivahendid