Esileht Sünnitus sünnitusvideod

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: sünnitusvideod

Postitas:

palun soovitusi, mida vaadata.

hea, kui oleks videol ka kvaliteeti, et oleks pikem kui paar minutit ja kus näitaks rohkem kui pea poolt vaadates.

tänud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.youtube.com/watch?v=kpjXZfcnvJs

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oskad filme tõmmata, siis soovitan \”orgasmic birth\”, \”russian waterbirth\”, \”business of being born\”. kõik väga head filmid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 21:53; 20.05 10:15; 21.05 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.youtube.com/watch?v=7NCDhBi2NLQ&NR=1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah… selle viimase kohta võiks küll öelda, et \”igasugust asja pole ka ikka mõtet vaadata\” :). Sünd on ilus, loomulik, võimas, loo seda mõtet ning ümbritse end seda mõtet toetava infoga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 21:53; 20.05 10:15; 21.05 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kes ma olen ühe poja ilmale toonud ei suuda ma neid vaadata kuidas te neid naised vaatate

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma suudan vaadata 😀 kuid ma hakkan nutma ! :DEmainstinkt..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast peabki valima, mida vaadata. Ma ütlen jällegi- sünd võib olla imeline kogemus nii naisele, lapsele kui inimestele, kes teda ümbritsevad. Ja just seda ideed kannavad ka need filmid, mida enne siin nimetasin. Videod, kus ruulivad maskides ämmakad ja naised lamavad ristseliti kurnatult laual, kõik on verine…Seda ei olegi ilus vaadata. Täna saab iga naine valida, kus ja kuidas sünnitada. Ja kui vaadata h e a d filmi, siis võib selleks ideid saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 21:53; 20.05 10:15; 21.05 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal…see viiimane video oli küll õudne. minu jaoks vähemalt. :S Kas tõesti on vene haiglad siis sellised?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus sünnitusvideod

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.