Esileht Ajaviite- ja muud jutud Supermodellid algab varsti, mida ootate?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Supermodellid algab varsti, mida ootate?

Postitas:
Kägu

RE: Supermodellid algab varsti, mida ootate?

ma näen et siin teemas räägib naiselik kadedus. paha kohe vaadata noori ja ilusaid. eksju. ausalt öeldes kartsin et tuleb hullem saade. olen meeldivalt üllatunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaja tundub ikka ülimalt võlts, mitte vaid välimuse, vaid ka sisu poolest. Loe Katrin Lusti raamatut, siis näed asju veidi teistmoodi temast.[/tsitaat] mis seal raamatus kirjas oli Wunderi kohta, valgusta meid ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kui see kaja wunder on väidetavalt maailmakuulus modell, siis ta ei saa ju päris ullike olla. vaieldamatult on temas sisu olemas,olgu ta samal ajal ontlik ema või mitte.

0
0
Please wait...

Postitas:
ajatusaK

[tsitaat]Kaja tundub ikka ülimalt võlts, mitte vaid välimuse, vaid ka sisu poolest. Loe Katrin Lusti raamatut, siis näed asju veidi teistmoodi temast.[/tsitaat]

Katrin Lust on samasugune arvaja nagu iga teine tänavalt. Tunnen veel mõnda taolist, kes on kriitikameeleta ja arvab, et tal on nii palju öelda, et peab seda avalikult tegema nagu mõni arvamusliider.
Ja just nimelt \”tundub\”, mitte \”fakt\”.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

naljakas, mulle ka torkas otsekohe silma Kaja Wunderi võltspäevitus/-juuksed/-rinnad kogu selle (õiglase) kriitika taustal, mida t¨ikkidele jagati…
Kusjuures plikasid vabandab vähemalt nende nooruse rumalus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
lükkatõmba

[tsitaat]naljakas, mulle ka torkas otsekohe silma Kaja Wunderi võltspäevitus/-juuksed/-rinnad kogu selle (õiglase) kriitika taustal, mida t¨ikkidele jagati…
Kusjuures plikasid vabandab vähemalt nende nooruse rumalus![/tsitaat]kaja wunder pole modelliks pürgiv plikatirts, seega on talle selline välimus lubatud. ka tyra banks pole üdini naturaalne neegrinaine, vaid üle võlli keeratud tibi. tema karjäär on olemas, talle on see lubatud. modellihakatis peab olema puhas nagu lõuend.
liisi eesmaa on moedisainer, mitte modell.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vunder on ebaloomulik, tema naeratus on ebaloomulik (ilmselt on nägu sirgemaks trimmitud). Aga eks aeg anna arutust, ju tal on esimene kogemus saatejuhina ja ta on seepärast krampis. Esialgu mõjub tõesti ebasümpaatsena. Ehk muutub või harjume ära.
Aga tüdrukud olid kõik liigagi ilusad. Kui Ameerika saates on mõned lausa \”koledad\” (meigita) ja need just jõuavad kaugele (sest otsitaksegi huvitavaid tüüpe, mitte klassikalist ilu), siis meie tüdrukud olid kõik lausa kaunitarid. Edu neile!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

usa saate modellihakatised ja stiilimuutused on värvikamad ja n-ö make better television, aga 12 hooajaga on juba ammu selgeks saanud, et mingit supermodelli sealt saatest ei tule. mõned ehk saavad kataloogimodellideks ja siis värvikamad persoonid d kategooria kuulsusteks, kes tiirutavad kahtlastes reality show’des.

nii et mulle meeldis, et meie saates üritatakse leida kedagi modelliks sobivat, mitte ei kasutata modelliteemat ettekäändena, et kari 20+ tibisid kuhjas elama panna arvestusega, et esindatud oleksid lesbi, usklik, bitch, ghetto moor, haige ja haiglaselt ebakindel tüüp ning et need siis kakleksid täie rauaga. seepärast ei lõigata meie saates ka ideaalseid modellijuukseid (pikad, sirged) poisipeaks ja ei värvita leekivpunaseks selle nimel, et pisarated tüdruk ja talle tough love loengut pidav saatejuht on põnev vaatepilt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

minu punktid selles saates lähevad Liisi Eesmaale – kena, asjalik, loomulik.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]mifffy kirjutas:[/small]
[tsitaat]OMG Miss J käiski Eestis???!!! Ma ei uskunud seda siiani! Ja pergale, kui hea tuleb järgmine saade, keegi kukub kokku :D:D[/tsitaat]

Seda ei filmitud Eestis minu teada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mulle jäi sellest saatest meelde palju koledaid hambaid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kus siin kenad tüdrukud on ,enamus nagu tondid,mu vanaema hernehirmutis on ka põllul ilusam,jubdad hambad veel siin ühel olid kui oma kihvasid näitas:D Ilust on asi kaugel.[/tsitaat]
Aga näita ennast palun,saaksime tõelisest ilus ka aimu!
Aga kui tõsiselt rääkida- vaatasin ühele modellikandidaadile saatest kaasa antud fotosid
ja neist 2 lõid lausa hingest kinni, nii võrratult kaunis inimene vaatas vastu.
Fotografeeritu kommentaar sinna juurde kõlas- aa, need on päris esimesed pildid, kui ma veel mitte midagi ei osanud ja päris koba olin.
Nii ongi- inimese enda ehedus oli veel alles, +ülihea meik + prof fototöö ja asjasse mitte puutuva inimese jaoks oli tulemus vapustav.
See, mis tüdrukutega tehakse, et nad ka asjasse puutuvate inimeste jaoks kõlbulikud oleksid- see on natuke nukker, aga ilmselt praegune vool nõuab ja nii ongi, et ilusad tüdrukud tunduvad modelliks tuunituna tavainimese jaoks võõraste, võltside ja mitte nii sümpaatsetena.
Ja ei maksa rääkida, et õige modell on igas olukorras vapustav. St vapustav on küll, aga tihti mitte nauditav vaatepilt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu lemmik siiani nähtutest on kindlasti Lisann! Siin saates lööb läbi just enesekindlus, ja seda on Aleksandral, Ksenial, Keiul. Helina on ka kena, kuid nooreke… enesekindlamad võivad ta närvid läbi süüa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest oli see esimene saade lihtsalt hale. Puudus mingi särts vms. Tempot polnud, tõsine uimerdamine. Eestlased kohe ei oska saadetes tempot hoida/tõsta, olgu sari siis sisse ostetud või ise leiutatud. Ime siis, et meid uimasteks ja pikaldasteks ei peeta. Tempot juurde paluks….

Ja mis eesti tippmodell see umbkeelne neiu veel on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Varjatud

Kõige suurimaks miinuseks pean nende noorte neiude hääldamise/kõnelemise oskust!!! Kas meie noored tüdrukud räägivadki nii?? Ma ei pea silmas neid vene päritoluga neidusid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saa aru, mis rääkimise ja kõnelemise üle kiunumine siin käib. Kas need virisejad ikka ise kujutavad ette, mismoodi nende endi kõnelemine publiku ees välja näeks? kuna oleme hrajunud enamasti kuulama ja nägema teles oma ala proffe, siis tavaline inimene ei oska selle peale tullagi, et korraliku kõne ja diktsiooni pärast nähakse tohutult palju vaeva ning proffide suust tulevat teksti ei saagi võrrelda tavapärase igapäevase kõnega (eriti lapseohtu tüdrukute suust). Kuigi ausalt öeldes polnud mul küll probleemi tüdrukutest arusaamisega, kõik sõnad jõudsid ilusti kohale. Äkki peaksid kurdid kõrvaarsti juures ära käima või kõrvu pesema? Perfektne diktsioon on küll viimane asi, mida ühelt modellilt nõuda, neil on niigi 100 muud ja palju tähtsamat asja, mille kallal vaeva näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Imestasin veidi selle üle, kui Margit ütles (kanal 11 telgitaguste saade) umbes mdiagi taolist, et siis saab tüdrukust supermodell, kes tuuritab mööda maailma samal ajal kui mõned teised rügavad ja rügavad oma ülikoolipingis.
Miks selline võrdlus? Modellielu ei kesta ju igavesti, vähestel üle 10 aasta.[/tsitaat]

jah, see oli hetk, mil mul oli tõsiselt piinlik.

0
0
Please wait...

Postitas:
Varjatud

[tsitaat]Ei saa aru, mis rääkimise ja kõnelemise üle kiunumine siin käib. Kas need virisejad ikka ise kujutavad ette, mismoodi nende endi kõnelemine publiku ees välja näeks? kuna oleme hrajunud enamasti kuulama ja nägema teles oma ala proffe, siis tavaline inimene ei oska selle peale tullagi, et korraliku kõne ja diktsiooni pärast nähakse tohutult palju vaeva ning proffide suust tulevat teksti ei saagi võrrelda tavapärase igapäevase kõnega (eriti lapseohtu tüdrukute suust). Kuigi ausalt öeldes polnud mul küll probleemi tüdrukutest arusaamisega, kõik sõnad jõudsid ilusti kohale. Äkki peaksid kurdid kõrvaarsti juures ära käima või kõrvu pesema? Perfektne diktsioon on küll viimane asi, mida ühelt modellilt nõuda, neil on niigi 100 muud ja palju tähtsamat asja, mille kallal vaeva näha.[/tsitaat]

Minule on väiksest saati õpetatud seda, et kui ma esinen või esindan ennast, siis kõige aluseks on korrektne ja selge rääkimine!! Ma ei kujutaks end ette niimoodi pomisemas mõnel töövestlusel või lõputöö kaitsmisel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Varjatud kirjutas:[/small]

Minule on väiksest saati õpetatud seda, et kui ma esinen või esindan ennast, siis kõige aluseks on korrektne ja selge rääkimine!! Ma ei kujutaks end ette niimoodi pomisemas mõnel töövestlusel või lõputöö kaitsmisel.
[/tsitaat]

Küll on hea siis, et sa juba väiksest peale oskad ilusti teles esineda, nagu kord ja kohus ja hea kasvatus ette näeb. Millegipärast aga inimesed õpivad seda asja aastaid.
Mina sain küll suurepäraselt tüdrukute kõnest aru. Ma arvan, et see oleks päris koomiline ja ebaloomulik, kui nad iga kord sätiksid end tavalise vestluse juures kõnelema niimoodi, nagu esitleksid auditooriumi ees lõputööd. See näeks välja lihtsalt ääretult tobe.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ei saa aru, mis rääkimise ja kõnelemise üle kiunumine siin käib. Kas need virisejad ikka ise kujutavad ette, mismoodi nende endi kõnelemine publiku ees välja näeks? kuna oleme hrajunud enamasti kuulama ja nägema teles oma ala proffe, siis tavaline inimene ei oska selle peale tullagi, et korraliku kõne ja diktsiooni pärast nähakse tohutult palju vaeva ning proffide suust tulevat teksti ei saagi võrrelda tavapärase igapäevase kõnega (eriti lapseohtu tüdrukute suust). Kuigi ausalt öeldes polnud mul küll probleemi tüdrukutest arusaamisega, kõik sõnad jõudsid ilusti kohale. Äkki peaksid kurdid kõrvaarsti juures ära käima või kõrvu pesema? Perfektne diktsioon on küll viimane asi, mida ühelt modellilt nõuda, neil on niigi 100 muud ja palju tähtsamat asja, mille kallal vaeva näha.[/tsitaat] rääkimise ajal suu lahti tegemine ei ole küll ainult professionaalide pärusmaa. Mind enamasti ümbritsevadki sellised inimesed ja keegi pole spetsiaalselt koolitatud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

rääkimise ajal suu lahti tegemine ei ole küll ainult professionaalide pärusmaa. Mind enamasti ümbritsevadki sellised inimesed ja keegi pole spetsiaalselt koolitatud. [/tsitaat]

Ei pannud küll tähele, et keegi oleks kinnise suuga rääkinud.
See, et sa omast arust oskad suud lahti teha, ei tähenda, et sinu esinemine teles karvavõrdki parem välja näeks nende tüdrukte omast.

0
0
Please wait...

Postitas:
ageta

[tsitaat]Kas need virisejad ikka ise kujutavad ette, mismoodi nende endi kõnelemine publiku ees välja näeks? [/tsitaat]
Jah kujutan küll. Välja näeb palju paremini kui osad seal rääkisid, sest ma teen suu lahti. Olen enda esinemisi/kõnelemisi ka video pealt näinud ja hämmastav. Kui mul jalg värises kõne ajal, higistasin meeletult, mängisin kätega, siis video pealt vaatas vastu väga enesekindel ettekanne, julge ja hakkaja inimene. Ja tead miks? Sest ma tegin suu lahti, vaatasin inimestele otsa ja mõtlesin mida ütlesin.
Need tibinad seal saates ei vaja ka rohkemat.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei pannud küll tähele, et keegi oleks kinnise suuga rääkinud.
See, et sa omast arust oskad suud lahti teha, ei tähenda, et sinu esinemine teles karvavõrdki parem välja näeks nende tüdrukte omast.[/tsitaat]
Justnimelt poolkinnise suuga nad seal väga paljus pobisesid.
Äärmiselt ebameeldiv.
Ja et selgelt ja arusaadavalt rääkimine on oskus omaette , see on elementaarne teadmine ja oskus mille saavutamiseks peaksid KÕIK emad oma lastega vaeva nägema.
Mäletan oma ema nõudlikust enda ja venna rääkimisharjumuste suhtes, mäletan ennast oma lapsi utsitamas, näen lapselapsi õigesti ja selgelt rääkima suunatavat
ELEMENTAARNE!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ei saa aru, mis rääkimise ja kõnelemise üle kiunumine siin käib. Kas need virisejad ikka ise kujutavad ette, mismoodi nende endi kõnelemine publiku ees välja näeks? kuna oleme hrajunud enamasti kuulama ja nägema teles oma ala proffe, siis tavaline inimene ei oska selle peale tullagi, et korraliku kõne ja diktsiooni pärast nähakse tohutult palju vaeva ning proffide suust tulevat teksti ei saagi võrrelda tavapärase igapäevase kõnega (eriti lapseohtu tüdrukute suust). Kuigi ausalt öeldes polnud mul küll probleemi tüdrukutest arusaamisega, kõik sõnad jõudsid ilusti kohale. Äkki peaksid kurdid kõrvaarsti juures ära käima või kõrvu pesema? Perfektne diktsioon on küll viimane asi, mida ühelt modellilt nõuda, neil on niigi 100 muud ja palju tähtsamat asja, mille kallal vaeva näha.[/tsitaat]

Mulle jutustati, kuidas 1 kaunitaridest pudrutaja üle hotelli fuajee kõlavalt p..i saatis.
Perfektselt.
Kuulasin seda pudilõuatamist eile ja ei suutnud aru saada, kuidas tal ropendamine küll nii väga hästi välja sai tulla 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks eestlased on suurte kartulininadega, need ei sa ju modellid olla, mis toimub? See Keiu, kes arvab, et ta oskab natuke paremini kui teised, temal ju täiega suur nina, lai juba eestvaates.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vene xena jälle kõigepealt räägib taga ja siis pillib, et mjina tahab sjinu mjoodi ollja. tjüpi¨ russ.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga eile oli päris lahe osa, j.alexander ajas isegi mu mehe naerma, heatahtlikult. ei ole midagi väga puine ja odav see meie variant nagu ennem kartsin. ikka päris auhinnad ja hindamised. kõige parem mulje on toomas volkmanist, tundub arukas inimene. keiu ja ja helina võiks muidugi läbi hammaste rääkimise ära lõpetada, kui vinguda ka natuke.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keiu ei arva, Keiu oskabki rohkem kui teised , tal on ju päris korralik kogemustepagas juba enne selja taga. Osade tüdrukute eelmine ilumaailma kokkupuude oli nii 4-5 aasta vanuselt kardin peas ja ema kingad jalas kodupeegli ees uhkeldamine.
Ilmselgelt on selles karussellis enne keerelnutel kogemus-eelis täiesti olemas. Aga nad ju õpivad ja arenevad, isea-asi kas sihuke lihasuretamise amet ikka peab inimese tööks saama.
Tervised pärast tuksis ja närvid läbi, pool teenitud rahast kuluta hiljem enda ravitsemisele.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Keiu ei arva, Keiu oskabki rohkem kui teised , tal on ju päris korralik kogemustepagas juba enne selja taga. Osade tüdrukute eelmine ilumaailma kokkupuude oli nii 4-5 aasta vanuselt kardin peas ja ema kingad jalas kodupeegli ees uhkeldamine.
Ilmselgelt on selles karussellis enne keerelnutel kogemus-eelis täiesti olemas. Aga nad ju õpivad ja arenevad, isea-asi kas sihuke lihasuretamise amet ikka peab inimese tööks saama.
Tervised pärast tuksis ja närvid läbi, pool teenitud rahast kuluta hiljem enda ravitsemisele.
[/tsitaat]

jah vaene Carmen Kass, ta on ju peaegu invaliid ja elukvaliteet ka nii nadi ;o)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Ingel Ilu kirjutas:[/small]
Vabandame! Kanal 2-l ei ole õigusi \”America’s Next Top Model\” formaadil põhinevat \”Eesti tippmodelli\” Internetti üles laadida.[/tsitaat]

Ameerika Top Model saated laiutavad küll youtube’is;)

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Supermodellid algab varsti, mida ootate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.