Esileht Ajaviite- ja muud jutud Supermodellid algab varsti, mida ootate?

Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )

Teema: Supermodellid algab varsti, mida ootate?

Postitas:
ageta

RE: Supermodellid algab varsti, mida ootate?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas need virisejad ikka ise kujutavad ette, mismoodi nende endi kõnelemine publiku ees välja näeks? [/tsitaat]
Jah kujutan küll. Välja näeb palju paremini kui osad seal rääkisid, sest ma teen suu lahti. Olen enda esinemisi/kõnelemisi ka video pealt näinud ja hämmastav. Kui mul jalg värises kõne ajal, higistasin meeletult, mängisin kätega, siis video pealt vaatas vastu väga enesekindel ettekanne, julge ja hakkaja inimene. Ja tead miks? Sest ma tegin suu lahti, vaatasin inimestele otsa ja mõtlesin mida ütlesin.
Need tibinad seal saates ei vaja ka rohkemat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei pannud küll tähele, et keegi oleks kinnise suuga rääkinud.
See, et sa omast arust oskad suud lahti teha, ei tähenda, et sinu esinemine teles karvavõrdki parem välja näeks nende tüdrukte omast.[/tsitaat]
Justnimelt poolkinnise suuga nad seal väga paljus pobisesid.
Äärmiselt ebameeldiv.
Ja et selgelt ja arusaadavalt rääkimine on oskus omaette , see on elementaarne teadmine ja oskus mille saavutamiseks peaksid KÕIK emad oma lastega vaeva nägema.
Mäletan oma ema nõudlikust enda ja venna rääkimisharjumuste suhtes, mäletan ennast oma lapsi utsitamas, näen lapselapsi õigesti ja selgelt rääkima suunatavat
ELEMENTAARNE!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ei saa aru, mis rääkimise ja kõnelemise üle kiunumine siin käib. Kas need virisejad ikka ise kujutavad ette, mismoodi nende endi kõnelemine publiku ees välja näeks? kuna oleme hrajunud enamasti kuulama ja nägema teles oma ala proffe, siis tavaline inimene ei oska selle peale tullagi, et korraliku kõne ja diktsiooni pärast nähakse tohutult palju vaeva ning proffide suust tulevat teksti ei saagi võrrelda tavapärase igapäevase kõnega (eriti lapseohtu tüdrukute suust). Kuigi ausalt öeldes polnud mul küll probleemi tüdrukutest arusaamisega, kõik sõnad jõudsid ilusti kohale. Äkki peaksid kurdid kõrvaarsti juures ära käima või kõrvu pesema? Perfektne diktsioon on küll viimane asi, mida ühelt modellilt nõuda, neil on niigi 100 muud ja palju tähtsamat asja, mille kallal vaeva näha.[/tsitaat]

Mulle jutustati, kuidas 1 kaunitaridest pudrutaja üle hotelli fuajee kõlavalt p..i saatis.
Perfektselt.
Kuulasin seda pudilõuatamist eile ja ei suutnud aru saada, kuidas tal ropendamine küll nii väga hästi välja sai tulla 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks eestlased on suurte kartulininadega, need ei sa ju modellid olla, mis toimub? See Keiu, kes arvab, et ta oskab natuke paremini kui teised, temal ju täiega suur nina, lai juba eestvaates.

Please wait...
Postitas:
Kägu

vene xena jälle kõigepealt räägib taga ja siis pillib, et mjina tahab sjinu mjoodi ollja. tjüpi¨ russ.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

aga eile oli päris lahe osa, j.alexander ajas isegi mu mehe naerma, heatahtlikult. ei ole midagi väga puine ja odav see meie variant nagu ennem kartsin. ikka päris auhinnad ja hindamised. kõige parem mulje on toomas volkmanist, tundub arukas inimene. keiu ja ja helina võiks muidugi läbi hammaste rääkimise ära lõpetada, kui vinguda ka natuke.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Keiu ei arva, Keiu oskabki rohkem kui teised , tal on ju päris korralik kogemustepagas juba enne selja taga. Osade tüdrukute eelmine ilumaailma kokkupuude oli nii 4-5 aasta vanuselt kardin peas ja ema kingad jalas kodupeegli ees uhkeldamine.
Ilmselgelt on selles karussellis enne keerelnutel kogemus-eelis täiesti olemas. Aga nad ju õpivad ja arenevad, isea-asi kas sihuke lihasuretamise amet ikka peab inimese tööks saama.
Tervised pärast tuksis ja närvid läbi, pool teenitud rahast kuluta hiljem enda ravitsemisele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Keiu ei arva, Keiu oskabki rohkem kui teised , tal on ju päris korralik kogemustepagas juba enne selja taga. Osade tüdrukute eelmine ilumaailma kokkupuude oli nii 4-5 aasta vanuselt kardin peas ja ema kingad jalas kodupeegli ees uhkeldamine.
Ilmselgelt on selles karussellis enne keerelnutel kogemus-eelis täiesti olemas. Aga nad ju õpivad ja arenevad, isea-asi kas sihuke lihasuretamise amet ikka peab inimese tööks saama.
Tervised pärast tuksis ja närvid läbi, pool teenitud rahast kuluta hiljem enda ravitsemisele.
[/tsitaat]

jah vaene Carmen Kass, ta on ju peaegu invaliid ja elukvaliteet ka nii nadi ;o)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Ingel Ilu kirjutas:[/small]
Vabandame! Kanal 2-l ei ole õigusi \”America’s Next Top Model\” formaadil põhinevat \”Eesti tippmodelli\” Internetti üles laadida.[/tsitaat]

Ameerika Top Model saated laiutavad küll youtube’is;)

Please wait...
Postitas:
Mariica

Kus siin kenad tüdrukud on ,enamus nagu tondid,mu vanaema hernehirmutis on ka põllul ilusam,jubdad hambad veel siin ühel olid kui oma kihvasid näitas:D Ilust on asi kaugel.[/tsitaat]

Minu teada ei pea modell olema mitte näo poolest kaunitar, vaid mõõtudele vastav, fotogeeniline ja suutma end erinevates olukordades erinäolisena näidata.

Please wait...
Postitas:
Mariica

[small]Varjatud kirjutas:[/small]

Minule on väiksest saati õpetatud seda, et kui ma esinen või esindan ennast, siis kõige aluseks on korrektne ja selge rääkimine!! Ma ei kujutaks end ette niimoodi pomisemas mõnel töövestlusel või lõputöö kaitsmisel.
[/tsitaat]

Mulle õpetati ka seda, kuid ometi on nooruses mõned korrad juhtunud, et suure auditooriumi ees sõnad segi ajasin:) Saates osalenutest olid osad 15-16 aastased ja esimest korda kaamerate eest, ma arvan, et enne kritiseerimist peaks neile siiski paari saate jagu harjumisaega andma. Kõik ei ole ju sündinud esinejad, osadel tuleb see oskus pikkamööda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

saade on üle ootuste hea, aga saatejuhiga on küll puusse pandud igas mõttes. välimus võlts, sisu võlts, kohutav tämber ja esinemine. õehh….

Please wait...
Postitas:
Mariica

[tsitaat]saade on üle ootuste hea, aga saatejuhiga on küll puusse pandud igas mõttes. välimus võlts, sisu võlts, kohutav tämber ja esinemine. õehh….[/tsitaat]

Ühinen – kuidagi puine ja pudikeelne tundus. Ehkki temal peaks ju lava-ning esinemiskogemust küllaga olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saatejuht on mannetu ja tema suur karjäär siiski on kordades kahvatum kui välja reklaamitud. Bondi filmist lõigati ta välja, naerma ajas, kui teda reklaamiti. Ma pakun, et Carmen Kass oleks parem saatejuht olnud. Ja see lõigatud näoga pr Jõgger… võehhhhh… Miss J oli ainuke vaatamist väärt asi seal saates, tõi meie omade kodukootuse veel rohkem esile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Mariica kirjutas:[/small]

Minu teada ei pea modell olema mitte näo poolest kaunitar, vaid mõõtudele vastav, fotogeeniline ja suutma end erinevates olukordades erinäolisena näidata.[/tsitaat]

Just nii ongi!
Valitakse neid, kes head kameeleonid. Oluline on siiski. et modell suudaks eset müüa.
Parameetrid on väga konkreetsed. 178 cm on ideaalne pikkus! 175 cm ja alla selle on juba jupatsid modellimaailma mõistes. Väga harva löövad seal läbi lühikesed tüdrukud, sest nad lihtsalt ei paista välja ja ei ole sihvakad.
Seega kahjuks jah, ei ole väikestel naisel seal midagi teha. Ega ka väga pikkadel nagu 188 cm.

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

jah vaene Carmen Kass, ta on ju peaegu invaliid ja elukvaliteet ka nii nadi ;o)[/tsitaat]

Mis sa arvad, mitu modelli tuhandest Carmen Kassi tasemele jõuavad? Juba tollal jõudsid väga vähesed, praegu veel vähemad, sest moeloojad ise ütlevad ka, et supermodellide aeg on möödas, nüüd teenivad rohkem mujalt tuntud näod (filmistaarid jms).

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Supermodellid algab varsti, mida ootate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.