Esileht Ajaviite- ja muud jutud Supermodellid algab varsti, mida ootate?

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Supermodellid algab varsti, mida ootate?

Postitas:
Mariica

RE: Supermodellid algab varsti, mida ootate?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kus siin kenad tüdrukud on ,enamus nagu tondid,mu vanaema hernehirmutis on ka põllul ilusam,jubdad hambad veel siin ühel olid kui oma kihvasid näitas:D Ilust on asi kaugel.[/tsitaat]

Minu teada ei pea modell olema mitte näo poolest kaunitar, vaid mõõtudele vastav, fotogeeniline ja suutma end erinevates olukordades erinäolisena näidata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Mariica

[small]Varjatud kirjutas:[/small]

Minule on väiksest saati õpetatud seda, et kui ma esinen või esindan ennast, siis kõige aluseks on korrektne ja selge rääkimine!! Ma ei kujutaks end ette niimoodi pomisemas mõnel töövestlusel või lõputöö kaitsmisel.
[/tsitaat]

Mulle õpetati ka seda, kuid ometi on nooruses mõned korrad juhtunud, et suure auditooriumi ees sõnad segi ajasin:) Saates osalenutest olid osad 15-16 aastased ja esimest korda kaamerate eest, ma arvan, et enne kritiseerimist peaks neile siiski paari saate jagu harjumisaega andma. Kõik ei ole ju sündinud esinejad, osadel tuleb see oskus pikkamööda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

saade on üle ootuste hea, aga saatejuhiga on küll puusse pandud igas mõttes. välimus võlts, sisu võlts, kohutav tämber ja esinemine. õehh….

0
0
Please wait...

Postitas:
Mariica

[tsitaat]saade on üle ootuste hea, aga saatejuhiga on küll puusse pandud igas mõttes. välimus võlts, sisu võlts, kohutav tämber ja esinemine. õehh….[/tsitaat]

Ühinen – kuidagi puine ja pudikeelne tundus. Ehkki temal peaks ju lava-ning esinemiskogemust küllaga olema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saatejuht on mannetu ja tema suur karjäär siiski on kordades kahvatum kui välja reklaamitud. Bondi filmist lõigati ta välja, naerma ajas, kui teda reklaamiti. Ma pakun, et Carmen Kass oleks parem saatejuht olnud. Ja see lõigatud näoga pr Jõgger… võehhhhh… Miss J oli ainuke vaatamist väärt asi seal saates, tõi meie omade kodukootuse veel rohkem esile.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Mariica kirjutas:[/small]

Minu teada ei pea modell olema mitte näo poolest kaunitar, vaid mõõtudele vastav, fotogeeniline ja suutma end erinevates olukordades erinäolisena näidata.[/tsitaat]

Just nii ongi!
Valitakse neid, kes head kameeleonid. Oluline on siiski. et modell suudaks eset müüa.
Parameetrid on väga konkreetsed. 178 cm on ideaalne pikkus! 175 cm ja alla selle on juba jupatsid modellimaailma mõistes. Väga harva löövad seal läbi lühikesed tüdrukud, sest nad lihtsalt ei paista välja ja ei ole sihvakad.
Seega kahjuks jah, ei ole väikestel naisel seal midagi teha. Ega ka väga pikkadel nagu 188 cm.

0
0
Please wait...

Postitas:
RebaseMaie

jah vaene Carmen Kass, ta on ju peaegu invaliid ja elukvaliteet ka nii nadi ;o)[/tsitaat]

Mis sa arvad, mitu modelli tuhandest Carmen Kassi tasemele jõuavad? Juba tollal jõudsid väga vähesed, praegu veel vähemad, sest moeloojad ise ütlevad ka, et supermodellide aeg on möödas, nüüd teenivad rohkem mujalt tuntud näod (filmistaarid jms).

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Supermodellid algab varsti, mida ootate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.