Esileht Pereelu ja suhted supp, millest ei leia väljapääsu

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: supp, millest ei leia väljapääsu

Postitas:
Kägu

mure siis selline, et olen abielus mehega, kes kasutab vaimset terrorit. ähvardab laste ära võtmisega, täielik kontrollfriik, pidevalt santaseerib mind. lisaks ei tea sõna EI tähendust, ta ei aksepteeri seda sõna(voodis…).
läksin temast lahku ütlesin, et kõik jäta mind rahule jne, kolisin minema päevapealt ühtegi sõna ütlemata kellelegi. pean lisama, et ta on majanduslikult kindlustatud ja üsnagi heal järjel.
põgenesin siis nii öelda ära ja peale mob aku tühjaks saamist seda enam sisse ei lülitanud, lapse sain kooli teisi lasteaeda ei saa, kuna nõutakse isa allkirja sissekirjutuseks, sellega ta nõus ei ole. leidsin omale teise, kes minust ja mu lastest hoolib käitub meiega nagu inimene, arvestab meie vajaduste ja tunnetega, ei tee terrorit. tema suurim miinus on see, et ta ei ole majanduslikult nii heal järjel ütleme, et üsna nigelal. aga selle eest on ta inimene, kellel on käed töötegemiseks(üsna palju viibib tööl, sest töö on selline).
nii siis on nüüd seis selline, et minu perekond (vanemad, õed, vennad jne) on minu peale vihased ja leiavad, et ma olen püstihull jne. survestavad mind et ma läheksin tagasi oma seadusliku mehe juurde. kes muidugi seda väga loodab ja ootab. ta on isegi organiseerinud lastele lasteaia kohad, koolis kohad ja uue elamise. aga seal on veel üks konks. mu esimeste laste isa on teine ja ta ei ole mitte vaimustatud sellest, et laps peab aasta jooksul minema 3 kooli ja, et me jälle kolime. täiesti õigustatud pahameel. hirm on suur, et siis esimeste laste isa võib lapsed endale võtta ja ma olen neist ilma. ühesõnaga olen suures segaduses ja meeletus supis. pea on paks ja pulki täis. ma ei leia enam ühtegi adekvaatset vastust. ning mõistus keeldub töötamast. mis teie kogu sellest situatsioonist arvate???? kuhu suunas ma minema peaks ja mida tegema??? mida teeksite teie sellises olukorras???

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: supp, millest ei leia väljapääsu

kui oled majanduslikult kindlustatud – võta endale hea advokaat, kes annab kohtusse avalduse otsustusõiguse andmiseks sulle lapse elukoha ja haridust puudutavas küsimuses koos esialgseõiguskaitse kohaldamisega. räägi ka elukohajärgse lastekaitsega, sest nemad tulevad samuti kohtusse

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige tublim on ikka sinu juures see, et uue isase oled kohe jälle suutnud hankida.
Ära unusta siis uut last ka kiiresti muretseda.

Vabandust, aga EI OLE kahju sinust. Ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küll on jälle elu keeruliseks elatud: 10 last ja 10 isa… Ja need kõik parajad töllakad ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anna lapsed nende isale kasvatada. Ehk saavad lapsed siis mingit stabiilsust tunda, praegu tundub neil iga aasta uus \”issi\” olevat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anna kõik lapsed nende isadele kasvatad ja ise mine välismaale, et endale jalad alla saada. Meestest hoia üldse eemale, muidu astud jälle samasse ämbrisse.

Please wait...
Postitas:
mäu

Aga SA oled juba otsuse teinud, ära kolides. Jooksmine ühest kohast teise teeb Teile kõigile olukorra veel hullemaks. Aga kas Sa laste käest oled küsinud mida nemad tahavad? Ära kolides pidid Sul ju vastused olemas olema, et mida Sa tegelikult tahad. Elu muutused on alguses alati keerulised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks miinustate ja hurjutate? Ja plusse panete mölale, et \”ei ole kahju, ei ole\”..

Minul iseenesest on kahju inimesest.

Kindel soovitus on see, et tagasi enam ära mine selle terroristi juurde, kelle juurest tulema said.
Materiaalne heaolu ei ole kõige olulisem. Ma ei imestaks, kui sa hakkaks lisaks muule ka peksa saama kui tagasi lähed.

Tee kindel plaan. Alusta sellest, et räägid oma sugulastele ja lähedastele rahulikult, et su mees oli psühhopaat. Ja palu nende abi siiralt. Ära lahmi.

Jah, su elu on natuke keerulisem, sest lapsed käivad vanas lasteaias edasi – las käivad! Jah, sa pead nüüd rohkem pingutama – mis siis!

Uue mehega ära kiirusta pere mängimise osas, vaid räägi talle rahulikult, mis on toimunud. Küsi nõu (see on tugevuse märk, mitte nõrkuse).

Advokaati ja suuri summasid tegelikult polegi väga vaja, ise pead kindlameelne ja pikameelne olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui palju sul neid lapsi on? Kas sa ise töötad ja teenid midagi või läksid oma lastega nüüd selle \”vaese\” mehe juurde?
Igatahes tuleb sul nüüd asjadele ametlik käik anda ja oma abielu lahutada, kui see on sinu kindel nõu, ega sa ei saa ju sellesse veidrasse olukorda jääda. Küll siis selgub ka, kuhu lapsed jäävad. Ja miks ei võiks need esimesed lapsed vahepeal oma isaga stabiilselt elada, kui sinu elus sellised draamad käivad? Kas see mees on ka kuidagi halb? Mida arvab sinu uus mees kõigest sellest segadusest, ega pole karta, et varsti on sul jälle rohkem lapsi ja endisi mehi ja veel rohkem jamasid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja ühes teemas veel kiideti kui tore on iga mehega laps saada, sest lapsed on toredad. Kes tegelikult kannatab??

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
pärnakas29

Praegune mees…uus vaene mees..esimeste laste isa…- misasja??! Mitme mehega sa siis seotud oled?

Please wait...
Postitas:
Kägu

jaga olemasolevad lapsed nende vastavatele isadele, vaesele anna kinga, otsi rikas, kes maksab su teiste laste isadele alimente ja tee temaga uus laps valmis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellises olukorras on vaja aega ja selgeid/õigeid otsuseid ning kindlameelsust.
Sugulased, kui nad sinust ja sinu laste heaolust ei hooli, unusta ära. Küll tuleb aeg, mil nad sinu ja/või lastega uuesti kontakti hakkavad otsima. Tean seda, sest olen samuti sarnase olukorra läbi elanud. Lisaks mees võttis lapse ka ära, kuigi mina kolisin üksi elama, mitte teise mehega kokku. Lapsest ilma jäämist elasin väga väga rängalt üle, aga teadsin, et saan ta tagasi ilma sõda pidamata. Kasutasin tarkust ja kindlat meelt.
Möödusid kuud, sain end paremini sisse seada nii töö kui ka uue elukohaga. Aga siis saabus vana-aasta õhtu ja see kes helistas oli lapse isa. Tal olid tekkinud omad plaanid ning tõigi lapse mulle. Sellest ajast peale elab laps minuga ja igal vaheajal kui soovib, on isa juures.
Sugulastega hakkasin siis suhtlema kui neile kohale jõudis, mis elu olin elanud. Aga mis sest enam, minule on oluline, et kõik on minevik, mitte enam olevik!
Sulle soovin aga jõudu teha ÕIGEID valikuid, sest kui hing on haige, võid eksida ka valikutes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sugulased ilmselt näevad isegi, et sa ise enda eluga toime ei tule. seda vist näitab see meeste (laste isade, partnerite) mitmekesisus sinu elus. Nad tahavad, et sinu eest hoolitseks keegi, kes on maj. heal järjel.
Sina aga võta ohjad enda kätte. Seleta sugulastele, et see mees oli vaimselt vägivaldne ja sa ei kavatsegi tervet elu sellise terroristiga elada. Nüüd oled suure sammu ära teinud, minema kolinud ja ootad teiste abi, mitte hurjutamist.
kui elad ikka samas linnas veel, siis lihtsalt vii lapsi vanasse lasteaeda. leia selleks võimalus. lastele on oluline lasteaias käia. ära neid enne kooli koduseks küll jäta.
Oled suure sammu ära teinud, ära nüüd tagasi hakka minema!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks Sa tagasi tahad minna sellise terroristi juurde? Kas tõesti raha pärast? Või sellepärasr, et Su sugulased seda soosivad ja muiduon vihased Su peale? Oled Sa neile rääkinud, milline see mees oli? Tea, et vaatamata lubadustele ei muutu selline inimene MITTE IIALGI! Lähed tagasi, on tal uus põhjus Sinu mõnitamiseks ja see on Sinu praegune kooselu. Mehed ei andesta selliseid asju, tema jaoks on Sinu tagasiminek ainult enda tahmise saavutamine. Elu jätkub peale paari kuud täpselt samuti nagu varem. Usu! Mis teed siis?
Jooksed jälle minema? Järgmise juurde? Kannatad?

Sa pead leidma endas otsuse tegemiseks jõudu, mitte tegema seda selliselt, et teistele meeldida! Mõtlen siis sugulastele, mehele jne.

Sa pead tegema selles otsuse enda ja laste parImat heaolu silmas pidades. Jäta raha kõrvale! Raha on ainult vahend, tõelised väärtused on tõepoolest midagi hoopis muud.

Ja ei saa minagi iroonitsemata jätta, kuidas on võimalik mehi niimoodi vahetada, et jooksed ühe juurest minema ja kohe on teine olemas? Miks? Üksi ei tule toime?

Kui Sa tagasi lähed, siis Su suuremate laste isa asemel võtaks mina ka oma lapsed Su käest ära. Niimoodi lapsi ei solgutata! Mõistlik mees tundub see kõige esimene olevat. Parem jää sinna, kus oled ja küll kõik saab korda.
Edu Sulle õige otsuse vastu võtmisel!

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Pereelu ja suhted supp, millest ei leia väljapääsu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.