Esileht Koroonaviirus COVID-19 Suri 6 inimest – 2 vaktsineerimata ja 4 vaktsineeritud

Näitan 26 postitust - vahemik 61 kuni 86 (kokku 86 )

Teema: Suri 6 inimest – 2 vaktsineerimata ja 4 vaktsineeritud

Postitas:
Kägu

Mis on sellisel juhul selle “meil on intensiivis olnud ainult üks vaktsineeritu” legendi point?

Point on selles, et haiglate intensiivides kokku on massiliselt vaktsineerimata ning üksikuid vaktsineeritud haigeid. Jah, mõni viimastest sureb samuti, nagu surevad vaktsineerimata haiged. Kahju küll, et sa ise pole suuteline seda pointi mõistma.

Loogikavaba juttu on mul tõesti keeruline mõista.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Massiliselt… Meil ei ole neid intensiivravi kohti lihtsalt väga palju.

Ja enamasti satuvad sinna kaasuvate haiguste või immuunprobleemidega eakad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun seleta, miks on siis vaja iga paari päeva tagant selle uudise formaati muuta? Kord siia- kord sinnapoole. Kui see oleks lakooniline standardne numbrite kajastamine, ei oleks kellelgi virinat. Aga üks päev on meil pealkirjaks kõik nakatunud haiglapatsiendid, järgmine päev vaid tõsise covidiga patsiendid. Siis on surmade juures ära toodud mingi lisainfo, siis jälle ei ole, siis vajab täpsustamist, aga jääbki täpsustamisele jne. Selline taidlemine paratamatult tekitab usaldamatust.

Su küsimuse võiks kokku võtta ühe lausega – aga miks nad ei ole ideaalsed? Miks nad peavad katsetama ja vigu tegema enne kui leiavad, kuidas on optimaalne? Minu arust irised sa täiesti tähtsusetu detaili kallal. Las sõnastavad nagu tahavad, peaasi, et numbriline info on olemas. Kaasuvad või mitte kaasuvad haigused, mis seal vahet, nagunii võib eeldada, et suuremal osal intensiivis ja surijatest on kaasuvad haigused või kõrge iga.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 100% inimesi oleks vaktsineeritud, oleksid vaktsineerimata inimesed surematud, jah? Sest sureksid ju ainult vaktsineeritud inimesed 😀
Haiglas vôib ju suhe kôikuda “ainult” seal 1:2 vôi 1:3 (vaktsineeritute kasuks), aga kui vaadelda kôiki antikehadega (vaktsiin vôi läbipôdemine) inimesi, siis 70% haiglaravi vajavatest patsientidest tulevad tegelikult sellest u. 20%-st ilma kaitseta inimeste hulgast.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on sellisel juhul selle “meil on intensiivis olnud ainult üks vaktsineeritu” legendi point?

Näe, vaktsiin muudab surematuks!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suri 6 inimest – 2 vaktsineerimata ja 4 vaktsineeritud Aga põhiline, et need vaktsineeritud EI SATTUNUD INTENSIIVI

Ehk oleks ellu jäänud kui oleksid sattunud. Imelik väljend, et kogemata kuidagi satuvad või#

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun seleta, miks on siis vaja iga paari päeva tagant selle uudise formaati muuta? Kord siia- kord sinnapoole. Kui see oleks lakooniline standardne numbrite kajastamine, ei oleks kellelgi virinat. Aga üks päev on meil pealkirjaks kõik nakatunud haiglapatsiendid, järgmine päev vaid tõsise covidiga patsiendid. Siis on surmade juures ära toodud mingi lisainfo, siis jälle ei ole, siis vajab täpsustamist, aga jääbki täpsustamisele jne. Selline taidlemine paratamatult tekitab usaldamatust. Su küsimuse võiks kokku võtta ühe lausega – aga miks nad ei ole ideaalsed? Miks nad peavad katsetama ja vigu tegema enne kui leiavad, kuidas on optimaalne?

Mitu aastat nad veel peavad katsetama, et suudaksid lihtsalt iga päev samale tekstile uued numbrid sisse panna? Ilma lollaka läbinähtava manipulatsioonita.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on sellisel juhul selle “meil on intensiivis olnud ainult üks vaktsineeritu” legendi point?

Point on selles, et haiglate intensiivides kokku on massiliselt vaktsineerimata ning üksikuid vaktsineeritud haigeid. Jah, mõni viimastest sureb samuti, nagu surevad vaktsineerimata haiged. Kahju küll, et sa ise pole suuteline seda pointi mõistma.

Loogikavaba juttu on mul tõesti keeruline mõista.

Mis siin keerulist on? Intensiivis on ainult mittevaktsineeritud, aga surevad ka vaktsineeritud. Järelikult surevad nad täie tervise juures ja intensiivi ei satu enne surma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siin keerulist on? Intensiivis on ainult mittevaktsineeritud, aga surevad ka vaktsineeritud. Järelikult surevad nad täie tervise juures ja intensiivi ei satu enne surma.

Vaks-tud on viisakad, ei koorma intensiivi!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

70% haiglaravi vajavatest patsientidest tulevad tegelikult sellest u. 20%-st ilma kaitseta inimeste hulgast.

Selle 70 seas on ûle 40% poolelioleva vaktsiinikuuriga.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga koroonahaigete kehtivad vaktsiinipassid on täiega ok?
Ei ole. Iga normaalne haigustunnustega inimene jääb koju. Ja iga normaalne inimene teeb hetkel valikuid kuhu on vaja minna ja kuhu mitte

Aga valitsuse poolt on neile luba selleks siiski antud ja tervetele ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle 70 seas on ûle 40% poolelioleva vaktsiinikuuriga.

Nii, mis see siia puutub? Kui raviskeemis on 10 tabletti, siis pärast 5 söömist trambid jalgu, et peaks olema sama tulemus kui 10 söömisel?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

70% haiglaravi vajavatest patsientidest tulevad tegelikult sellest u. 20%-st ilma kaitseta inimeste hulgast.

Selle 70 seas on ûle 40% poolelioleva vaktsiinikuuriga.

Ohhoo, kust see info pärineb? See on nüüd küll väga selgelt valeinfo. Sa lugesid graafikuid ja ei saanud nende mõttest aru, eksole? 🙂 Või siis valetad meelega?

Õige on see, et selle 70% hulgas on väga väike hulk neid, kel vaktsineerimiskuur pooleli. Perioodil 01.09-09.10 oli haiglas 34 inimest, kel vaktsineerimiskuur pooleli. Ja 598 neid, kes üldse vaktsineeritud ei olnud.

Kasutasin nende arvude leidmiseks KF graafikul olnud absoluutarve. Absoluutarvud ei anna muidugi suurt midagi, aga lihtsalt su väide oli nii rumal ja nii vale, et ma lihtsalt pidin need kokku arvutama. Sama graafiku protsendid näitavad palju rohkem, aga neid ei oska sa ju lugeda, sealt selle 40% ilmselt võtsidki? 😀

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige on see, et selle 70% hulgas on väga väike hulk neid, kel vaktsineerimiskuur pooleli. Perioodil 01.09-09.10 oli haiglas 34 inimest, kel vaktsineerimiskuur pooleli. Ja 598 neid, kes üldse vaktsineeritud ei olnud.

Ta nüüd natuke mõtleb ja siis süüdistab sind haiglas olevate vaktsineeritud inimeste arvu varjamises …

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige on see, et selle 70% hulgas on väga väike hulk neid, kel vaktsineerimiskuur pooleli. Perioodil 01.09-09.10 oli haiglas 34 inimest, kel vaktsineerimiskuur pooleli. Ja 598 neid, kes üldse vaktsineeritud ei olnud.

Ta nüüd natuke mõtleb ja siis süüdistab sind haiglas olevate vaktsineeritud inimeste arvu varjamises …

´Jah, loomulikult 🙂 Või siis tuleb mingi järgmise väitega välja, mis on ilmselge vale, aga kui seda kindlal toonil esitada, siis suur osa kägusid jääb ju uskuma.

Huvitav, kas sellised valeväidete esitajad teevad seda teadlikult, et rahvas nende valeväiteid usuks, arvamuse manipuleerimine? Või siis nad tõesti loevadki andmeid nii valesti, ei saa neist üldse aru, aga on väga enesekindlad? Ma ei teagi, kumb variant halvem on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas sellised valeväidete esitajad teevad seda teadlikult, et rahvas nende valeväiteid usuks, arvamuse manipuleerimine? Või siis nad tõesti loevadki andmeid nii valesti, ei saa neist üldse aru, aga on väga enesekindlad? Ma ei teagi, kumb variant halvem on.

Ma kardan, et teine variant – ja see on kindlasti hullem, sest oma siira usuga, et ajab õiget asja, mõjub ta usaldusväärselt. Tahtliku petmise tajuks paljud ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

70% haiglaravi vajavatest patsientidest tulevad tegelikult sellest u. 20%-st ilma kaitseta inimeste hulgast.

Selle 70 seas on ûle 40% poolelioleva vaktsiinikuuriga.

Ohhoo, kust see info pärineb? See on nüüd küll väga selgelt valeinfo. Sa lugesid graafikuid ja ei saanud nende mõttest aru, eksole? ???? Või siis valetad meelega?

Õige on see, et selle 70% hulgas on väga väike hulk neid, kel vaktsineerimiskuur pooleli. Perioodil 01.09-09.10 oli haiglas 34 inimest, kel vaktsineerimiskuur pooleli. Ja 598 neid, kes üldse vaktsineeritud ei olnud.

Kasutasin nende arvude leidmiseks KF graafikul olnud absoluutarve. Absoluutarvud ei anna muidugi suurt midagi, aga lihtsalt su väide oli nii rumal ja nii vale, et ma lihtsalt pidin need kokku arvutama. Sama graafiku protsendid näitavad palju rohkem, aga neid ei oska sa ju lugeda, sealt selle 40% ilmselt võtsidki? ????

Kristafischeri jünger ka jälle platsis. Tere!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kristafischeri jünger ka jälle platsis. Tere!

Temale jooksevad kõik Eesti andmed kokku. Sul ei ole Eestist leida mitte ühtegi inimest praegu, kellel parem andmestik kasutada oleks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kristafischeri jünger ka jälle platsis. Tere!

Nojah, sa oled kindlasti targem, kui Krista, kelle käes on kõik anded ja ka teadmised ja oskused?

Loomulikult on targem võtta ühe päeva arvud ja perekoolis nendega vehkida korraliku analüüsi asemel, mida Krista teeb.

Jah, olen küll Krista jünger, olen temaga koos kunagi statistikat õppinud. Mina küll  liikusin peale ülikooli teise suunda, nii et mu statistikateadmised võrreldes temaga napid. Aga keskmisest käost siiski palju suuremad, vähemalt tema analüüsist arusaamise oskus on mul olemas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MOTT mida oligi tarvis tõestada.

Ilupilt hakkab murenema.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MOTT mida oligi tarvis tõestada.

Ilupilt hakkab murenema.

Nii lahe, et sa pika teema lõppu sellise kommentaari paned, ilma igasuguse viiteta, millest sa räägid … 😀 Mul ei jää muud üle kui nõustuda – jah, MOTT, oligi arvata, et vaktsiinivastaste statistika lugemise oskus pole kõige parem, mistõttu ka nende järeldused on tihti vildakad. Jajah, on erandeid, nagu ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen küll Krista jünger, olen temaga koos kunagi statistikat õppinud. Mina küll  liikusin peale ülikooli teise suunda, nii et mu statistikateadmised võrreldes temaga napid.

Sellest on sinu postitused siin aimu andnud jah, tasku-statistik 🙂 Aga hullult tahaks tarka panna, eks?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MOTT mida oligi tarvis tõestada.

Ilupilt hakkab murenema.

Nii lahe, et sa pika teema lõppu sellise kommentaari paned, ilma igasuguse viiteta, millest sa räägid … ???? Mul ei jää muud üle kui nõustuda – jah, MOTT, oligi arvata, et vaktsiinivastaste statistika lugemise oskus pole kõige parem, mistõttu ka nende järeldused on tihti vildakad. Jajah, on erandeid, nagu ikka.

Kas sa saaksid palun veel üks kord öelda: “statistika lugemise oskus”? Sa oled seda ainult 200 korda teinud viimastel nädalatel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa saaksid palun veel üks kord öelda: “statistika lugemise oskus”? Sa oled seda ainult 200 korda teinud viimastel nädalatel.

Saad ikka aru, et sa räägid siin mitmete erinevate inimestega? See, keda sa Krista jüngriks kutsusid, pole mina. Seega pole see ka ainult mina, kes teile perekoolis vajakajäämisi andmete tõlgendamisel ette heidab. Ega muidu ei heidaks, igaühel omad tugevused ja nõrkused, aga te ju levitate valeinfot ilma igasuguse kriitikameeleta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest on sinu postitused siin aimu andnud jah, tasku-statistik ???? Aga hullult tahaks tarka panna, eks?

Ei, ma ei taha tarka panna. Lihtsalt lükkan ümber neid valeväiteid, mida siinsed vaktsiinivastastest hobistatistikud mõnuga esitavad.

PS. Mina siis see, kes tunnistas, et olen Krista jünger. See vahepealne kägu, kes vahepeal on minuga samal nõul olnud, ei ole mina. Õnneks ei ole ma siin päris ainus, kes natuke statistikat aru saab. Aga masendavad on küll need, kes suvalisi väiteid esitavad ilma igasuguse kriitikameeleta. Käsin veel kord, miks te seda teete? On see mingi manipuleerimise vorm? Või te tõesti päriselt ei saa neist andmetest üldse aru?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu aastat nad veel peavad katsetama, et suudaksid lihtsalt iga päev samale tekstile uued numbrid sisse panna? Ilma lollaka läbinähtava manipulatsioonita.

Kas nad täna ka sinu arust manipuleerivad, kui surnud on 5 vaktsineerimata ning 2 vaktsineeritut (pluss 1 teadmata staatuses) ning lisatud on jälle see lause, et kõigil olid kaasuvad diagnoosid? Mida nad täna siis välja vabandada proovivad, kas seekord vahelduseks vaktsineerimata surmade suurt arvu?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 61 kuni 86 (kokku 86 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Suri 6 inimest – 2 vaktsineerimata ja 4 vaktsineeritud