Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suri Lea Dali Lion

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 165 )

Teema: Suri Lea Dali Lion

Postitas:
Kägu

Ta vist oli ka koroonas või tõesti vähk tuli tagasi 🙁

Minu kaastunne kaunis noor ja hea hingega naine.

+67
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi ei, see on nüüd küll ehmatus….

Nii kahju… Kaks varateismelist tüdrukut jäid emata…

Tal oli koroona, hiljuti alles olid sellest postitused FB-s, oli haiglas.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/92978239/riskigruppi-kuuluv-lauljanna-lea-dali-lion-sattus-intensiivraviosakonda

Ma ei ole tema raamatut lugenud, aga teen seda (ostan, kui veel müügis).

Sügav kaastunne.

+26
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta ju mingi hetk kommenteeris, kuidas üks maskivihkajast sõbranna talle koroona koju tassis… Nii tore onju!

+67
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta ju mingi hetk kommenteeris, kuidas üks maskivihkajast sõbranna talle koroona koju tassis… Nii tore onju!

Päriselt? Õudne. Ei tahaks selle maskivihkaja nahas ka nüüd olla.

+57
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui nüüd hakkab ka keegi rääkima, et vanad ja väetid peavadki ja tavaline gripp… FU!

+58
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kohutav, nii noor ja lapsed veel liiga noored, et emata jääda.

+44
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Koroona? Sõbrannale siis tapmiskatse?

+26
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

See haigus võtab kiirelt need, kellel kaasuv haigus lisaks COVID-ile…

Puhaku ta rahus!

+31
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://elu.ohtuleht.ee/1029915/arhiivist-koroonahaige-lea-dali-lion-mulle-kulla-tulnud-sobranna-kais-kaubanduskeskustes-pohimotteliselt-ilma-maskita

Palju õnne, sõbranna, said hakkama, mölakas!

+73
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Kohutavalt kurb, panen talle küünla ja kuulan tema laule, ei oskagi midagi teha, see on nii ootamatu, nii jube..</p>

+25
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga-väga kurb. Mõni kuu tagasi vaatasin “Hommikusöök staariga” kus ta oli ja imetlesin, et nii vapper naine ja nüüd niisugune kurb uudis…

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://elu.ohtuleht.ee/1029915/arhiivist-koroonahaige-lea-dali-lion-mulle-kulla-tulnud-sobranna-kais-kaubanduskeskustes-pohimotteliselt-ilma-maskita

Palju õnne, sõbranna, said hakkama, mölakas!

tal oli kokkupuude kellegagi, kes oli lähikontne ja LISAKS käis külas see maskivastane.

eeldavasti sai nakkuse siiski sellelt lähikontaktselt. Sõbranna ju haigeks ei olnud eeldavasti.

+3
-29
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõesti hirmus.  Ma arvan, et keegi isegi ei osanud karta nii kiiret pööret halvemuse poole.  Alles ju kirjutas.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohutavalt kurb uudis. Miskipärast tundsin seda ette, kui ta ühes hiljutises artiklis rääkis, et vähk on tagasi. Ilmselt siis mitu tegurit korraga, nii vähk kui koroona.

Puhka rahus, Lea. Sa meeldisid mulle väga. 🥀

+27
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kellegi süüdistamine ei too inimest tagasi. Ääretult kurb ja raske uskuda, et ta on tõepoolest lahkunud. 💔

+22
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohutavalt kurb uudis. Miskipärast tundsin seda ette, kui ta ühes hiljutises artiklis rääkis, et vähk on tagasi. Ilmselt siis mitu tegurit korraga, nii vähk kui koroona.

Ei olnud vähk tagasi! Ta oli ise ka ehmunud, kui ajakirjanik küsis.

+37
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga kurb!

Kontolt oli näha, et hakkas just uus laul või plaat välja tulema.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei olnud vähk tagasi! Ta oli ise ka ehmunud, kui ajakirjanik küsis.

Lugesin hiljuti artiklit, mida ma praegu kuidagi leida ei suuda, kus ta ise ütles, et käib keemiaravil. See oli enne tema koroonasse nakatumist. Huvitav, kas tõesti mäletan siis nii valesti?

+15
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea tema terviseseisundit, aga lihtsalt teadmiseks, et kunagi ravitud pahaloomuline kasvaja, mis pole tagasi tulnud, ei ole kaasuv haigus. Isegi riskigruppi ei loeta neid, kes 5+ aastat tagasi diagnoosi said.

+29
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugesin hiljuti artiklit, mida ma praegu kuidagi leida ei suuda, kus ta ise ütles, et käib keemiaravil. See oli enne tema koroonasse nakatumist. Huvitav, kas tõesti mäletan siis nii valesti?

Portaalid pakuvad teemadega seotud artiklite linke ja need võivad viia väga vanadele intervjuudele.

+26
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Silmaklappidega isekas inimene see sõbranna ju!!! Tee oma eluga mis tahad, aga ta läheb nõrgenenud immuunsusega inimesele külla!

+36
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea tema terviseseisundit, aga lihtsalt teadmiseks, et kunagi ravitud pahaloomuline kasvaja, mis pole tagasi tulnud, ei ole kaasuv haigus. Isegi riskigruppi ei loeta neid, kes 5+ aastat tagasi diagnoosi said.

Huvitav, miks ta siis ikkagi riskigruppi kuulus?

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/92978239/riskigruppi-kuuluv-lauljanna-lea-dali-lion-sattus-intensiivraviosakonda

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, miks ta siis ikkagi riskigruppi kuulus?

Kui inimene on saanud keemia- ja/või kiiritusravi, siis on tema immuunsus kogu järgnevaks eluks vähemal või rohkemal määral nõrgenenud.

+49
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ehmatav ja väga-väga kurb uudis. Eriti raske on mõelda, et lapsed jäid emata…

Mäletan teda nii hästi kunagisest Kaks Takti Ette saatest, kui ta kandis perenime Teemets. Oli vist 1999, igatahes sama hooaeg, kus Tanel Padar saate võitis. Leal läks seal ka hästi ja jäi silma kui väga eriline artist.

+38
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need, kes te siin sõbrannat süüdistate – tulge mõistusele! Mask ei kaitse viiruse eest! Tehke see ometi endale selgeks. Maski kandjad ise on suures ohus tänu maskidele. Nende sees on mingid kahtlased organismid, mis aktiveeruvad hingeõhu peale ja hüppavad kandja hingamisteedesse. Selle kohta palju videosid youtubes saadaval. See, et meie superteadlased ( loe kinni makstud) seda fakti eitavad, ei tähenda, et seda pole. Vaadake ise oma maske telefoni suurenduse all korralikult ja veendute ise. Lisaks tekitab maski kandmine ka hingamisteede seenhaigusi, mida hiljem on võimatu ravida. Mind huvitab väga, kas ta mõne vaktsiini ka juba jõudis teha?

Kaastunne Lea lähedastele. Ta meeldis mulle väga. On tõsiselt kahju, et nii armas inimene on meie seast lahkunud. Lea enda pärast on mul aga ainult rõõm, sest tema ei pea selles napakas maailmas enam edasi eksisteerima ja pääses siit ära taevastesse kõrgustesse. Temaga on nüüd kõik hästi. Kerget lendu talle!

+11
-163
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need, kes te siin sõbrannat süüdistate – tulge mõistusele! Mask ei kaitse viiruse eest! Tehke see ometi endale selgeks. Maski kandjad ise on suures ohus tänu maskidele. Nende sees on mingid kahtlased organismid, mis aktiveeruvad hingeõhu peale ja hüppavad kandja hingamisteedesse. Selle kohta palju videosid youtubes saadaval. See, et meie superteadlased ( loe kinni makstud) seda fakti eitavad, ei tähenda, et seda pole. Vaadake ise oma maske telefoni suurenduse all korralikult ja veendute ise. Lisaks tekitab maski kandmine ka hingamisteede seenhaigusi, mida hiljem on võimatu ravida. Mind huvitab väga, kas ta mõne vaktsiini ka juba jõudis teha?

Mittekinnimakstud teadlane on rääkinud. Respect!

+74
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nende sees on mingid kahtlased organismid, mis aktiveeruvad hingeõhu peale ja hüppavad kandja hingamisteedesse.

Wow! Millised targad sõnad Eesti juhtivalt viroloogilt!

+83
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinusugune alaarenenud inimene on potentsiaalne mõrtsukas. Kao metsa elama! Juba sel aastal tuleb vaktsiinipass ja siis ei ole sa nagunii enam kuhugi oodatud.

+64
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need, kes te siin sõbrannat süüdistate – tulge mõistusele! Mask ei kaitse viiruse eest! Tehke see ometi endale selgeks

Külla mitte minek oleks äkki siiski aidanud, või mis sina arvad?

+55
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaastunne Lea lähedastele. Ta meeldis mulle väga. On tõsiselt kahju, et nii armas inimene on meie seast lahkunud. Lea enda pärast on mul aga ainult rõõm, sest tema ei pea selles napakas maailmas enam edasi eksisteerima ja pääses siit ära taevastesse kõrgustesse. Temaga on nüüd kõik hästi. Kerget lendu talle!

Esmalt kaastunne lähedastele. Inimene lahkus selgelt liiga noorelt!

Nüüd tsiteeritavast kommentaarist. Ilmselgelt on Eestis (ja mujal) töötavad meedikud surematud, sest nad kannavad maski väga tihti ning seda juba ammu enne pandeemia tulekut.

+61
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 165 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suri Lea Dali Lion