Esileht Ilu ja tervis Surma hirm, paanika

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Surma hirm, paanika

Postitas:

hirm tekkis viimastel päevadel, vist siis mõitsin, et see mis hetkel toimub pole naljaasi. kardan haigeks jääda, kartdan lähedaste pärast, tuleviku pärast. meeleolu on 0 peal. pean kodus tööd tegema, kontor kinni, seda raske teha kahetoalises väikses korteris koos mehega, kelle suhtumine minusse ei ole kõige parem. vähe ruumi kodus:( kuna ka on muid seoses vanusega tervise probleeme, kardan et ma abi ei saa – kuna hetkel on selline olukord. kuidas ennnast aidata, mitte paanikasse minna. meditatsioon ei aita, filmid ja raamatud ka mitte. kodus juba koik ara koristatud, proovisin juba veini ka juu, ka see ei aita:(

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.03 16:08; 17.03 16:26; 23.03 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töö ajal keskendu palgatööle. Vabal ajal keskendu küsimusele, miks mees sinusse hästi ei suhtu. Klaari suhted või jäta maha. Aga mis sel kõigel surmahirmuga pistmist on? Kui kodus oled, oled omalt poolt juba kõik teinud, mis hetkel teha saad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

midagi teha ei saagi. kuna probleem südamega, ja viimasel ajal on tihti rütmihäired, hakkasin kartma, kontrollida tervist /südant kuskil ei saa, kui miski tõsist – abi ka kuskilt ei saa, tuttab tegi ka postituse – et ka kiirabid välja ei sõida ja see alles algus ju….

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.03 16:08; 17.03 16:26; 23.03 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

midagi teha ei saagi. kuna probleem südamega, ja viimasel ajal on tihti rütmihäired, hakkasin kartma, kontrollida tervist /südant kuskil ei saa, kui miski tõsist – abi ka kuskilt ei saa, tuttab tegi ka postituse – et ka kiirabid välja ei sõida ja see alles algus ju….

Jajah, see teadmine, et sa nüüd igal hetkel ei saagi tormata tasulist ehhot või EKG-d või Holterit tegema, võib tõesti paanikahoo vallandada. Nüüd küll on lõpp. Isegi viirpuu enam ei aita.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 17:25; 17.03 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegutsemine ja päike on need kaks asja, mis alati aitavad. Jaluta õues, kui on päikest. Kodus korista kasvõi iga päev. Koosta raamatutest kataloog. Kindlasti on sul riiuleid, mida sa pole koristanud aastaid. Pese aknaid. Õpi midagi netist. Ja minule aitab hästi ka lihtsalt raamatute lugemine – uudiseid ma ei loe enam, seda negatiivsete uudiste tulva ei suuda kanda lihtsalt. Seega loen raamatuid.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 18:20; 23.03 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka täielik masendus. meie perel midagi otseselt halvasti pole, aga enne oli kõik nii hästi. lapsel kool / palju trenne/ringe, sõpradega suhtlemist. ise pole ka kodukontoris harjunud. oleme harjunud puhkuse ajal palju reisima, nüüd pole nagu midagi oodatagi.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

midagi teha ei saagi. kuna probleem südamega, ja viimasel ajal on tihti rütmihäired, hakkasin kartma, kontrollida tervist /südant kuskil ei saa, kui miski tõsist – abi ka kuskilt ei saa, tuttab tegi ka postituse – et ka kiirabid välja ei sõida ja see alles algus ju….

Sorry, sinu jaoks hetkel meil ei jätku tähelepanu ka siin.
On suuremaid muresid kui sinu pidevad rütmihäired.
Aga vaata head külge – kui praegu ka ära ei sure, ju ei sure veel tüki aja jooksul!

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 20:18; 23.03 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

et ka kiirabid välja ei sõida ja see alles algus ju….

Ei ole algus. See on LÕPP!!!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 17:25; 17.03 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka täielik masendus. meie perel midagi otseselt halvasti pole, aga enne oli kõik nii hästi. lapsel kool / palju trenne/ringe, sõpradega suhtlemist. ise pole ka kodukontoris harjunud. oleme harjunud puhkuse ajal palju reisima, nüüd pole nagu midagi oodatagi.

Pole harjunud, oleme harjunud… Harju ümber! Kohanemine näitab inimese intelligentsust.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Surm on loomulik asi. See juhtub nagunii ja keegi ei tea, kuna see juhtub. Suren ma ise ja surevad lähedased. Loodan, et kõik mu lähedased ja ma isegi suren vanadusse, mitte haigustesse. Nii et surm on küll asi, millele pole mingit mõtet keskenduda. Elu antud, Ela!. See, et surma justkui peidetakse, temast tehakse mingi väga erilist, mida saab ärahoida, on minu meelest vale. Kui inimene teadvustab iga päev oma surma ja lähedaste surma, siis saab juba täna öelda, et nad on kallid ja olulised, jätta ütlemata sõnad, mida siis kahetseks, kui neid enam pole. Isegi tülitseda pole suures osas mõtet, kuna surmaga võrreldes on ikka väga paljud tülid täiesti tühise tähendusega. Nii et kui mees vähegi kallis, mine kallista. Sa pole üksi. Ja kui mees ei ole kallis, paki asjad ja astu uksest välja. Pole mõtet raisata elu, mis pole üldsegi igavene.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

midagi teha ei saagi. kuna probleem südamega, ja viimasel ajal on tihti rütmihäired, hakkasin kartma, kontrollida tervist /südant kuskil ei saa, kui miski tõsist – abi ka kuskilt ei saa, tuttab tegi ka postituse – et ka kiirabid välja ei sõida ja see alles algus ju….

et sa ka ei väsi. Sul pole ju aega oma südamega tegeledagi, vorbid siia vist juba paar aastat ja iganädalaselt teemasid oma südamest, rütmihäiretest, et sind keegi ei aita jne jne. Millal sa siis nende nö probleemide all kannatad?
Ainus muutus et juba tunnistad, et paanik oled, hea algus seegi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teadvustan, et kardan, ja väga. Praeguses olukorras veel rohkem. Öösel ja täna raske olla, süda töötab ebaregulaarselt ja tööd teha on raske. Teenindan inimesi, aga peas mõte, et paha olla ja minna pole kuskile, lisaks hirm, et saan mõnelt kliendilt nakkatuda. Iga päevaga stressi ja hirmu raskem taltsutada. Itaalia, Saksamaa ja Hismaania uudised hirmutavad. Igalt poolt saab kuulda ja lugeda vaid sellest. Töökaaslased räägivad et see pole isegi algus, et kindlasti läheb palju hullemaks, paljud hakkavad vajama haigla ravi ja paljud ei ela üle. Ma püüan ennast rahustada, vaatan filme, loen vabal ajal, kuid ei saa hakkama, ja nüüd veel lisandus minu enda tervise probleem. Tahaks jubedalt nutta, tôöl ei saa, kodus lapsed…ka ei saa. Olen läbi ja väga kurnatud.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.03 16:08; 17.03 16:26; 23.03 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja nüüd veel lisandus minu enda tervise probleem…

Tahad öelda, et sa oled kunagi kellegi *teise* tervise üle ka muret tundnud?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 20:18; 23.03 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks jubedalt nutta, tôöl ei saa, kodus lapsed…ka ei saa.

Aga miks ei saa? Muidugi saad. Mine wc-sse ja nuta, näiteks. Või jaluta metsas ja lõuga nutta. Sõida autoga kuhugi omaette ja nuta. See tõesti aitab, muide. Saad hetkeks pinged maha ning tuju on palju rahulikum. Iseasi, et raskel hetkel tihti ei tule nutt, kui oleks vaja – aga kui sa ütled, et nuttu tagasi hoiad, siis küll soovitan – ära hoia. Lase tulla.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 18:20; 23.03 12:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Surma hirm, paanika