Esileht Kodunurk Surnud herilased rõdul

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Surnud herilased rõdul

Postitas:

Elame korrusmaja 4-ndal korrusel. Eelmine aasta mees tegi köögis ja vannitoas remonti ning tassis mingi ehitusmaterjali rõdule. Samuti on seal ka üks vaip mille ma tahtsin ära pesta aga mees tahtis minema visata. Nii see sinna jäigi. Suve alguses läksin lastega kuuks ajaks oma ema juurde puhkama ja ütlesin mehele, et rõdu olgu korda tehtud. Mingi aeg ta helistas siis mulle ja ütles, et oli tahtnud siis koristama hakata ja tahtis selle vaiba minema viia ja niikui ta seda liigutas oli õhk herilastest must. Arvasimegi siis, et mingi pesa seal neil? Otsustasime, et koristame sügisel külmema ilmaga kui talvituvad. Nüüd selle leitsakuga mis siin oli pikalt, avastasime, et mitmed herilased lihtsalt rõdu ja vaiba peal surnud. Kuumus vist ei tapa neid? Kuigi meile paistab alates lõunast päikene otse rõdule. Siis avastasin veel, et vaiba peal on üksinud nagu mingid pisikesed, herilase suurused ja väiksemad, nagu mingid junnid? Mees tegi omast arust nalja ja ütles, et see rotis**t.
Samas meie majas pole küll mingit roti/hiire probleemi ja kuskohast see rott sinna 4 korruse rõdule järsku ilmus? Õhust tekkis?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 18:13; 17.08 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on herilaste vaglad, millest kasvavad uued herilased.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võib ka orava kaka olla (pisikesed, pruunikad). meil on ka rõdul. algul ei teadnud ka, mis need on, kui ühel hetkel nägin, kui orav istus rõdu ääre peal, oma häda tegi ja need pallikese moodi asjad rõdule kukkusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mulle meenus ka, et mees arvas algul, et äkki mingid herilase kookonid vms millest uued herilased tulevad. Aga need kõik on nüüd kutud seal.
Oravaid on küll palju siin aga nii kõrgele nad ei ole iialgi tulnud ( meil maja suht kõrge mäe otsas ja 4 korrus vast liiga kõrge neile ).

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 18:13; 17.08 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mulle meenus ka, et mees arvas algul, et äkki mingid herilase kookonid vms millest uued herilased tulevad. Aga need kõik on nüüd kutud seal.

Oravaid on küll palju siin aga nii kõrgele nad ei ole iialgi tulnud ( meil maja suht kõrge mäe otsas ja 4 korrus vast liiga kõrge neile ).

Mystamäel Tallinnas käivad oravad paneelmaja 9 korrysel ja katuselkaa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Surnud herilased rõdul

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.