Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: sürrogaatema

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud seaduse rikkumisele üleskutsuvaid ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevaid sõnumeid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms).

Perekooli moderaator.

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

https://naine.postimees.ee/6982856/unistus-taitub-ukrainast-surrogaadi-teenust-ostnud-eesti-paar-kohtub-viimaks-ometi-oma-beebiga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surrogaatlus ei ole Eestis seadusega lubatud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiksid vähemalt teada, mis sõna see on ja kuidas kirjutatakse.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiksid vähemalt teada, mis sõna see on ja kuidas kirjutatakse.

No eks ta üks sürr värk ole.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiksid vähemalt teada, mis sõna see on ja kuidas kirjutatakse.

No eks ta üks sürr värk ole.

Tere armsad naised. Soovin saada last, aga kahjuks on mul emakaga sellised probleemid, et endal last kanda ei ole võimalik. Ainus võimalus on leida sürrogaat. Saan kasutada enda ja abikaasa rakke.

Olen uurinud Küprost, kas siin on naisi, kes on kasutanud sürrogaadi abi? Kuidas see teekond kulges? Kust alustada? Praeguseks olen leidnud ühe agentuuri, kes vahendab teenust, aga ei ole kindel, kas see on pari ja hea valik. Olen tränulik igasuguse tagasiside eest

Tänan,

Lähim koht on Läti. Võta ühendust Läti viljatuskliinikutega ja nad oskavad sind juhendada. Surrogaat peab olema seal ja sünnitama ka seal. Kõik paberimajandus käib Lätis. Eestisse tulete kui dokumentides olete juba vanemad.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiksid vähemalt teada, mis sõna see on ja kuidas kirjutatakse.

No eks ta üks sürr värk ole.

Tere armsad naised. Soovin saada last, aga kahjuks on mul emakaga sellised probleemid, et endal last kanda ei ole võimalik. Ainus võimalus on leida sürrogaat. Saan kasutada enda ja abikaasa rakke.

Olen uurinud Küprost, kas siin on naisi, kes on kasutanud sürrogaadi abi? Kuidas see teekond kulges? Kust alustada? Praeguseks olen leidnud ühe agentuuri, kes vahendab teenust, aga ei ole kindel, kas see on pari ja hea valik. Olen tränulik igasuguse tagasiside eest

Tänan,

Lähim koht on Läti. Võta ühendust Läti viljatuskliinikutega ja nad oskavad sind juhendada. Surrogaat peab olema seal ja sünnitama ka seal. Kõik paberimajandus käib Lätis. Eestisse tulete kui dokumentides olete juba vanemad.

Vabandust kui andsin tühja lootust. Vaatasin praegu järgi, ja ametlikult surrogaatlus ei ole Lätis lubatud, aga pole ka otseselt keelatud. Seadus ütleb et munarakudoonorlus peab olema anonüümne, kuid surrogaatlus ei ole ju doonorlus. Ainult kohalikud viljatusravikliinikud teavad, mis tingimustel see neil võimalik on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiksid vähemalt teada, mis sõna see on ja kuidas kirjutatakse.

No eks ta üks sürr värk ole.

Tere armsad naised. Soovin saada last, aga kahjuks on mul emakaga sellised probleemid, et endal last kanda ei ole võimalik. Ainus võimalus on leida sürrogaat. Saan kasutada enda ja abikaasa rakke.

Olen uurinud Küprost, kas siin on naisi, kes on kasutanud sürrogaadi abi? Kuidas see teekond kulges? Kust alustada? Praeguseks olen leidnud ühe agentuuri, kes vahendab teenust, aga ei ole kindel, kas see on pari ja hea valik. Olen tränulik igasuguse tagasiside eest

Tänan,

Lähim koht on Läti. Võta ühendust Läti viljatuskliinikutega ja nad oskavad sind juhendada. Surrogaat peab olema seal ja sünnitama ka seal. Kõik paberimajandus käib Lätis. Eestisse tulete kui dokumentides olete juba vanemad.

Vabandust kui andsin tühja lootust. Vaatasin praegu järgi, ja ametlikult surrogaatlus ei ole Lätis lubatud, aga pole ka otseselt keelatud. Seadus ütleb et munarakudoonorlus peab olema anonüümne, kuid surrogaatlus ei ole ju doonorlus. Ainult kohalikud viljatusravikliinikud teavad, mis tingimustel see neil võimalik on.

Munarakudoonurlus ja surrogaatlus on erinevad asjad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiksid vähemalt teada, mis sõna see on ja kuidas kirjutatakse.

No eks ta üks sürr värk ole.

Tere armsad naised. Soovin saada last, aga kahjuks on mul emakaga sellised probleemid, et endal last kanda ei ole võimalik. Ainus võimalus on leida sürrogaat. Saan kasutada enda ja abikaasa rakke.

Olen uurinud Küprost, kas siin on naisi, kes on kasutanud sürrogaadi abi? Kuidas see teekond kulges? Kust alustada? Praeguseks olen leidnud ühe agentuuri, kes vahendab teenust, aga ei ole kindel, kas see on pari ja hea valik. Olen tränulik igasuguse tagasiside eest

Tänan,

Lähim koht on Läti. Võta ühendust Läti viljatuskliinikutega ja nad oskavad sind juhendada. Surrogaat peab olema seal ja sünnitama ka seal. Kõik paberimajandus käib Lätis. Eestisse tulete kui dokumentides olete juba vanemad.

Vabandust kui andsin tühja lootust. Vaatasin praegu järgi, ja ametlikult surrogaatlus ei ole Lätis lubatud, aga pole ka otseselt keelatud. Seadus ütleb et munarakudoonorlus peab olema anonüümne, kuid surrogaatlus ei ole ju doonorlus. Ainult kohalikud viljatusravikliinikud teavad, mis tingimustel see neil võimalik on.

Munarakudoonurlus ja surrogaatlus on erinevad asjad.

Ka Eestis on munarakudoonurlus olemas

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

soovin pigem leida abi nt Kõproselt, sealsed kliinikud pakuvad seda teenust, kui endal ei ole võimalik last kanda.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

küproselt*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et surrogaatemadus ei ole Eestis lubatud, ei tähenda, et see kuidagi kriminaalne oleks…Üks tuntud geipaar meil sai isadeks USA surrogaatema abil ja nende isadust igati promotakse ja ajakurjanduses kajastatakse. Miks siis üks abielus olev naine ei tohiks saada emaks välismaa surrogaatema abil? Miks Pilleri ja Haberi surrogaatema teenuste kasutamine on igati tervitatav, üks hetero naine ei tohi aga teemat siin foorumis tõstatada?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea normaalseks nähtuseks seda surrogaatlust ja kõiki neid inimesi kes sellega kokku puutunud on ja kes sellega tegelevad. Tuleks kõik sellised vangi saata.

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaaljatajasuguste esimene võimalus sellisel juhul peaks olema lapsendamine kui selleks ikka ollakse võimelised ja sobilik.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et surrogaatemadus ei ole Eestis lubatud, ei tähenda, et see kuidagi kriminaalne oleks…

Mida sa jahud- seda ei tee Eestis ükski kliinik lihtsalt, sest see on ebaseaduslik. Ükski arst ega kliinik ei hakka oma litsentsidega riskima jne. Muudes maades on omad seadusandlused.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surrogaadi abil lapse saamine pole mitte ebaseaduslik (et sellistele peredele langeks mingid sanktsioonid), vaid seda protsessi on lihtsalt seaduslikult võimatu Eestis läbi viia. Kui kasutatakse naise ja mehe endi sugurakke, kuid last lihtsalt kannab mõni teine naine, siis ei saa ka ju mingitest eetilistest probleemidest rääkida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surrogaadi abil lapse saamine pole mitte ebaseaduslik (et sellistele peredele langeks mingid sanktsioonid), vaid seda protsessi on lihtsalt seaduslikult võimatu Eestis läbi viia. Kui kasutatakse naise ja mehe endi sugurakke, kuid last lihtsalt kannab mõni teine naine, siis ei saa ka ju mingitest eetilistest probleemidest rääkida.

Eestis on lapse ema naine, kes ta sünnitab. Lapse saab küll ära anda, aga ainult riigile, mitte valitud isikule. Vanemlike õiguste äravõtmine on pikk protsess ja vahepeal tahavad beebit adopteerida mitmed teised paarid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et surrogaatemadus ei ole Eestis lubatud, ei tähenda, et see kuidagi kriminaalne oleks…Üks tuntud geipaar meil sai isadeks USA surrogaatema abil ja nende isadust igati promotakse ja ajakurjanduses kajastatakse. Miks siis üks abielus olev naine ei tohiks saada emaks välismaa surrogaatema abil? Miks Pilleri ja Haberi surrogaatema teenuste kasutamine on igati tervitatav, üks hetero naine ei tohi aga teemat siin foorumis tõstatada?

KarS § 132.   Ebaseaduslik asendusemadus

  (1) Võõra munaraku või sellest valmistatud inimloote ülekandmise eest naisele, kelle kohta on teada, et ta kavatseb sellest arenenud lapse pärast sündi ära anda, –
karistatakse rahalise karistusega.

Eestis ei ole see lubatud ning on karistatav nagu paljudes Euroopa riikides.  Piller ja Haber tegid seda Ameerikas, kus on see lubatud, KarS kehtib ainult Eestis toimepandud süütegude suhtes.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

soovin pigem leida abi nt Kõproselt, sealsed kliinikud pakuvad seda teenust, kui endal ei ole võimalik last kanda.

Sürrogaatema Kõproselt 😀

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

soovin pigem leida abi nt Kõproselt, sealsed kliinikud pakuvad seda teenust, kui endal ei ole võimalik last kanda.

Sürrogaatema Kõproselt ????

Üürmiselt pönev.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

soovin pigem leida abi nt Kõproselt, sealsed kliinikud pakuvad seda teenust, kui endal ei ole võimalik last kanda.

Mine kõigepealt kooli, ausalt.

Siis leiad Google abil ka info üles ja suudad arusaadavalt end väljendada.

USA on tavaline koht, kus surrogaatlapsi tehakse btw.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )