Esileht Rasestumine ja lapse ootamine surub vaagnale ja kõht valutab

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: surub vaagnale ja kõht valutab

Postitas:

Tere! Küsin ka teie koguemusi, äkki kellgil on. Juba teist päeva selline kahtlane olla, kõht valutab aeg-ajalt enamus alakõht. Täna surub pisike jubedalt vaagnale, alakõht valutab ja torked ka alaseljas. et täpselt sinna alla kuskile surub ja aeg-ajalt selline nn.\”kakahäda\” tunne on. Teisipäeval sai ämmaemanda juures käidud, pisike oli risti, polnud mingit surumistunnet all. Rasedust ju veel suht vähe, kas on norm selline tunne, et surub alla. Rääkisin just ämmakaga, ütles, et võin ju erakorralises ära käia, vaatavad, mõõdavad ära. Aga samas pisike liigutab koguaeg, võibolla tal peab surub sinna alla lihtsalt vms. Et määrimist, veritsust pole, looteveed ka pole ära tulnud.
Ei tea, kas on mõtet sinna erakorralisse trügida nüüd õhtul, haigla ei asu ka just lähedal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 19:26; 27.01 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma arvan küll, et ei ole mõtet, minul ka 25 ndl vaagnaluu valutab, võta magneesiumitablette, mul läks valu ära. Ja nii vara ei sünni ta kuskile:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise arvan ka, et pole nagu mõtet. Esmaspäeval võtavad ämmaemand ja arst mõlemad siin vastu, siis läheks lihtsalt kontrolli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 19:26; 27.01 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka aeg ajalt sama tunne, et alakõht kuidagi pinges ja surub, mul selline tunne nagu gaasid oleksid. Ilmselt sõltub ka väga palju lapse asendist, mõni päev kõht pehme ja beebi oleks nagu kuhugi taha nurka kadunud ja pole siis ka surumistunnet, kui tunnen ta peput ja selga kõhus eespool, siis ka surumistunne ja pinge tagasi. mul teeb kõhu ka pehmemaks vedel magneesium ja paar espumisani tabletti, sest toonused need ei ole nagu, need ka mul aeg-ajalt, aga siis ikka kõht üleni kivikõva

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

magneesium aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul oli ka siin eile ja üleeile suurem valu alaseljas ja alakõhus, siis mõtlesin natuke ja jagasin välja, et kui poleks lapseootel, siis oleks hetkel päevade algus ja sellepärast:) Et üks võimalus ka selline:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine surub vaagnale ja kõht valutab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.