Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Sushi raseduse ajal

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Sushi raseduse ajal

Postitas:

Olen söönud kolm korda lõhega sushit. Sain teada, et raseduse ajal ei tohiks üldse kalaga sushit süüa. Nüüd muretsen äkki tegi liiga. Kas keegi veel söönud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tohib küll sushit süüa – hea oleks kui tegu oleks küpsetatud variandiga.

Ära selle mõne korra pärast muretse ja kui ikka hull isu peale tuleb, siis võid endale mõne rulli lubada.

Aruta ämmakaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toorest kala ja liha ei tohi suua, sest seal voib olla listeria bakter. Voib, aga ei pruugi. Kuidas see bakter mojub lootele, sellest void lugeda internetist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sushi toores kala peab olema sygavkylmutatud -20 vähemalt 24h. Sygavkylmutamine tapab ka bakterid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil müüdavad sushid toidukohtades kasutavad enamasti jah sügavkülmutatud lõhet, niiet see bakter ei kimbuta. Pigem on oht tuunikalaga sushit süües. Mina neid vältisin raseduse ajal, tuunikalas pidi olema liiga palju elavhõbedat. Aga samas ma olen kogu raseduse ajal pannkoogitaigent ka näpuga maitsnud (toores muna!). Niiet tavaline sushi ei ole ohtlik. Võimaluse korral söö jah küpsetatud/praetud sushit. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sushi ise ei pea tegelikult praetud olema, ainult kala seal sees. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil müüdavad sushid toidukohtades kasutavad enamasti jah sügavkülmutatud lõhet, niiet see bakter ei kimbuta. Pigem on oht tuunikalaga sushit süües. Mina neid vältisin raseduse ajal, tuunikalas pidi olema liiga palju elavhõbedat. Aga samas ma olen kogu raseduse ajal pannkoogitaigent ka näpuga maitsnud (toores muna!). Niiet tavaline sushi ei ole ohtlik. Võimaluse korral söö jah küpsetatud/praetud sushit. ????

Ei pasteet ega ka tuunikala tee mõistlikus koguses lapsele mitte midagi. Samuti pastöriseeritud piimast sinihallitusjuust. Toorest liha ja kala ma küll vältisin/väldin jah. Aga ma usun, et ei juhtunud sul midagi ja kõik ok, selle bakteri saamise võimalus üsna väike. Ära lihtsalt rohkem söò.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Sushi raseduse ajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.