Esileht Väikelaps Sussi sisse – ebay ja Ali

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Sussi sisse – ebay ja Ali

Postitas:

Päkapiku hooaeg pole enam kaugel, mida põnevat olete juba varunud sussi sisse? Praegu jõuaks veel üht teist ka Alist või ebayst tellida. Huvitavad just ennekõike poiste asjad.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alist enam kohale ei jõua, kohe kindlasti mitte need, millel tarnijaks Yanwen. Siiamaani pole augustis tellitud pakid veel kohale jõudnud.

Ise olen tellinud muidu Käpapatrulli kujukesi ja Nerfi autosid.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 13:30; 25.10 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alist enam kohale ei jõua, kohe kindlasti mitte need, millel tarnijaks Yanwen. Siiamaani pole augustis tellitud pakid veel kohale jõudnud.

Ise olen tellinud muidu Käpapatrulli kujukesi ja Nerfi autosid.

just, nüüd on Aliexpressist ja Ebayst jah veidi hilja tellida, ei ole kindel, et dets. algusesse kõik kohale jõuab, neil seal märge ka ,et võib 60p minna.
Iga aasta hakkan kuskil kohe okt. alguses ära tellima.

Aga seal on neid autokesi, tegelaskujusid, lego stiilis vidinaid jm küll ja küll

saab lapata, pane madalaim hind ja tasuta saatmine:

https://www.aliexpress.com/wholesale?trafficChannel=main&d=y&CatId=0&SearchText=+toys+for+3+year+olds&ltype=wholesale&SortType=price_asc&groupsort=1&page=1

https://www.aliexpress.com/wholesale?trafficChannel=main&d=y&CatId=0&SearchText=+toys+for+4+year+olds&ltype=wholesale&SortType=price_asc&groupsort=1&page=1

ja muuda 4 aastastele + jne

Mõni asi võib ka jõuda mingiks ajaks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.10 14:46; 24.10 06:35; 24.10 20:12; 25.10 14:20; 27.10 08:23; 27.10 17:05; 05.11 11:36; 06.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lennutage jah kohale hästi palju plastikvidinaid, samas joogikõrte vastu võideldes.
Endale imelik ei tundu?

+24
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lennutage jah kohale hästi palju plastikvidinaid, samas joogikõrte vastu võideldes

ega tuuleveskitega võitlemine sulle endale imelik ei tundu ?

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.10 14:46; 24.10 06:35; 24.10 20:12; 25.10 14:20; 27.10 08:23; 27.10 17:05; 05.11 11:36; 06.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poisile lähevad sussi sisse enamjaolt Hot Wheels mudelautod, kleepsud ja vb mõni joonistustarve. Sinna vahele ka mõni üllatusmuna või komm.

Mingit mõttetut träni panna ei taha, kuna mudelautod tõesti on asjad, millega ta reaalselt ka igapäevaselt mängib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega jah, maailma mõttes ei ole just kõige mõttekam teiselt poolt maakera asju tellida. Igatahes, minu poisid saavad: mõned jõulu- või talveteemalised raamatud (pmst saab igal aastal neid uuesti tuua, ongi selline päkapikk meil). Kunstitarbeid (templid, augurauad, mõni erilisem pliiats, värviline teip). Jõuluehteid. Piparkoogivorme. Mänguloomi või -autosid. Enamus neist ostan taaskasutuskeskusest, sest ausalt, neil on täiesti ükskõik, kas need on kasutatud või mitte ning taaskasutuskeskuses on neid palju ning need on odavad. Mõni päev saavad puuvilja või maiustuse ilmselt ka, aga eks seda tuleb igalt poolt mujalt ka.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 09:23; 07.11 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil pole keegi eriti vidinatest huvitatud ja arvatavasti hakkavad päkapikud söödavat kraami tooma (võivad ju olla ka puuviljad, toorbatoonid jms, mitte tingimata kommid).
Eelmistel aastatel olen kunsti- ja meisterdamisvahendeid tellinud küll, templitest ja washi-teipidest auguraudade, kraapimispiltide jpm-ni. Võltslegosid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võltslegosid ka.

Mis need on?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 12:17; 25.10 15:30; 27.10 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui läheduses mõni flying tigeri pood, siis sealt saab toredaid väikseid puidust vidinaid ja joonistamise/meisterdamise asju väga ok hinnaga. Mul poiss alles 2 ja päkapikutama sel aastal veel ei hakka, aga olen sealt vahel mõne väikse puust autokese ostnud. Samuti väikse kriiditahvli ja puudust lastekeegli. Tartus asub kaubamajas, teiste linnade kohta ei tea.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alist saab veel jõuludeks, aga kas detsembri alguseks, on kahtlane.
Aga mõned asjad: pisikesed põrkepallid, mitmevärvipliiatsid, kleepsud, joonistusvihikud, käsitöönänni- helmeid, sädelusega värv,

Põhiliselt asjad, mis ära kasutatakse või ära kuluvad, mida saab meisterdamiseks jne kasutada. Või siis 100 sorti juukseklambreid ja maitsega hüg. ehteid, huulepulki, nukuriideid tüdrukutele, pisikesi autosid-roboteid poistele, reisi jaoks veepliiatsiga värvimisvihikud, vannitoa seinale joonistamiseks veekriidid , pisikesed silikoonloomakesed (meil olid dinosauruste “ajastu”), näpunukud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 14:35; 27.10 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugu legofiguurid, ma mitmes aasta juba teen nii. Batman, Toy Story, Ninjago jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan juba paar aastat ühe suure lego komplekti, teen juhendi lehtedest koopiad ja panen iga hommik paar juhendi lehekest koos vastavate juppidega sussi sisse. Viimane päev saab koos viimaste tükkidega ka kogu juhendiraamatu.
Ei mingeid mõttetuid plastmassjubinaid, millega nagunii ei mängita.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis vahet seal on, kas ostad vidinad Hiinast või Eestist, nad on kõik Hiinas toodetud niikuinii 😀
Maailmaparandajatele

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.10 14:46; 24.10 06:35; 24.10 20:12; 25.10 14:20; 27.10 08:23; 27.10 17:05; 05.11 11:36; 06.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab just aliexpressist neid asju tellima? Igasugust odavat träni on Eestis ka saada, tehke ometi silmad lahti, ammu juba on Eestis ka hinnad odavad.

eriti olen ise seda võrdlust teinud nt lasteriietega ja ongi nii, et igapäevased kleidid või t-srägid on aliexpressis sama kallid kui Hm või reservedis .

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 09:14; 25.10 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab just aliexpressist neid asju tellima? Igasugust odavat träni on Eestis ka saada, tehke ometi silmad lahti, ammu juba on Eestis ka hinnad odavad.

eriti olen ise seda võrdlust teinud nt lasteriietega ja ongi nii, et igapäevased kleidid või t-srägid on aliexpressis sama kallid kui Hm või reservedis .

On ta jah samad hinnad, ma tellisin just Legod, käisin enne Jukus vaatamas, samad legikomplektid (Lego Friends) maksid Jukus 110€ ja 120€, alist tellisin samad (küll ilma originaalkarbida, muidu identsed) kolm korda odavamalt.
Sama on nt mobiiliümbristega, need samad hiinas toodetud plastikud on telefonipoodide esindustes 15€, alist tellides 2-3€.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 13:30; 25.10 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päkapikke pole olemas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab just aliexpressist neid asju tellima? Igasugust odavat träni on Eestis ka saada, tehke ometi silmad lahti, ammu juba on Eestis ka hinnad odavad.

eriti olen ise seda võrdlust teinud nt lasteriietega ja ongi nii, et igapäevased kleidid või t-srägid on aliexpressis sama kallid kui Hm või reservedis .

eksid, riideid ma sealt ei telli, kunagi ei tea mis suuruse reaalselt saad, aga muud asjad on küll Eestis alates 50% juurdehindlusega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.10 14:46; 24.10 06:35; 24.10 20:12; 25.10 14:20; 27.10 08:23; 27.10 17:05; 05.11 11:36; 06.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab just aliexpressist neid asju tellima? Igasugust odavat träni on Eestis ka saada, tehke ometi silmad lahti, ammu juba on Eestis ka hinnad odavad.

eriti olen ise seda võrdlust teinud nt lasteriietega ja ongi nii, et igapäevased kleidid või t-srägid on aliexpressis sama kallid kui Hm või reservedis .

On ta jah samad hinnad, ma tellisin just Legod, käisin enne Jukus vaatamas, samad legikomplektid (Lego Friends) maksid Jukus 110€ ja 120€, alist tellisin samad (küll ilma originaalkarbida, muidu identsed) kolm korda odavamalt.

Sama on nt mobiiliümbristega, need samad hiinas toodetud plastikud on telefonipoodide esindustes 15€, alist tellides 2-3€.

Misasju te ometi sussi sisse panete? Ma eeldan, et jutt käib mingitest kleepsudest jm tränist? Ma panen sussi sisse ühe kalevi kommi ja laps on õnnelik 😀 Nii vana laps, kes juba mobiiliümbrist ootab, võiks teada, et päkapikke pole olemas, raha ei kasva puu otsas ja just seetõttu pidi tema käima lasteaias ja vanemad tööl…

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 09:14; 25.10 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasju te ometi sussi sisse panete? Ma eeldan, et jutt käib mingitest kleepsudest jm tränist? Ma panen sussi sisse ühe kalevi kommi ja laps on õnnelik ???? Nii vana laps, kes juba mobiiliümbrist ootab, võiks teada, et päkapikke pole olemas

Teema arenes juba edasi sinu väitest, et Eestis on asjas sama hinna eest saada (ei olnud enam ainult sussinänni mõeldud)

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 12:17; 25.10 15:30; 27.10 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, kas oleks huvilisi, kui paneks perekooli laada alla või osta.sse müüki portsude kaupa üllatusmunade sees olnud loomi või autosid?

lugesin seda teemat, tuli meelde, kuidas omal ajal igal hommikul lastele päkapikud sussi sisse üllatusmuna tõid, nüüd on need vidinad karpidega kuskil kappides, lapsed ise ammu täisealised

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, kas oleks huvilisi, kui paneks perekooli laada alla või osta.sse müüki portsude kaupa üllatusmunade sees olnud loomi või autosid?

lugesin seda teemat, tuli meelde, kuidas omal ajal igal hommikul lastele päkapikud sussi sisse üllatusmuna tõid, nüüd on need vidinad karpidega kuskil kappides, lapsed ise ammu täisealised

võin sulle müüa, mul on palju 😉 saaks mitmele lapsele
Jäta e-mail

https://foorum.perekool.ee/teema/muua-igasuguseid-vidinaid-ullatusmunadest-jm-lapse-sussi-sisse/

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.10 14:46; 24.10 06:35; 24.10 20:12; 25.10 14:20; 27.10 08:23; 27.10 17:05; 05.11 11:36; 06.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võin sulle müüa, mul on palju ????

Ta tahtis ju ise müüa, mitte osta

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 12:17; 25.10 15:30; 27.10 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et oleks just nüüd neil ostas ostjaid, mina ostsin kunagi samamoodi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 14:35; 27.10 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võin sulle müüa, mul on palju ????

Ta tahtis ju ise müüa, mitte osta

ups, vabandust, sain valesti aru.
Oeh, muidu mul neid kenasid vidinaid ka hulgim. Mitu last saaks sussid täidetud jõuludeni :))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.10 14:46; 24.10 06:35; 24.10 20:12; 25.10 14:20; 27.10 08:23; 27.10 17:05; 05.11 11:36; 06.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida te selle mõtetu träniga teete? pole kunagi oma lastele ostnud mõtetut kräppi ja siis sama inimene võitleb kliima soojenemise vastu ja hakkab taimetoitlaseke ja suurem laps käib suur plakat käes.
Sussi sisse sobib komm, puuvili, küpsis, pisike raamat jne.
Palju su laps nende mõtetute figuuride ja plasstkärakatega mängib?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.11 11:25; 05.11 12:13; 07.11 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida te selle mõtetu träniga teete? pole kunagi oma lastele ostnud mõtetut kräppi ja siis sama inimene võitleb kliima soojenemise vastu ja hakkab taimetoitlaseke ja suurem laps käib suur plakat käes.

Sussi sisse sobib komm, puuvili, küpsis, pisike raamat jne.

Palju su laps nende mõtetute figuuride ja plasstkärakatega mängib?

Kui hakkad loogiliselt mõtlema kui palju kommi, puuvilja, küpsiste, pisikeste raamatute tootmiseks kliimat hävitatakse, siis on plastmänguasi selle kõrval üsna köömes.
Pealegi, ei riku tervist ja hambaid.

Ja seda “träni” saab teisele lapsele edasi anda või kirbuturul maha müüa – taaskasutus

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.10 14:46; 24.10 06:35; 24.10 20:12; 25.10 14:20; 27.10 08:23; 27.10 17:05; 05.11 11:36; 06.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida te selle mõtetu träniga teete? pole kunagi oma lastele ostnud mõtetut kräppi ja siis sama inimene võitleb kliima soojenemise vastu ja hakkab taimetoitlaseke ja suurem laps käib suur plakat käes.

Sussi sisse sobib komm, puuvili, küpsis, pisike raamat jne.

Palju su laps nende mõtetute figuuride ja plasstkärakatega mängib?

Kui hakkad loogiliselt mõtlema kui palju kommi, puuvilja, küpsiste, pisikeste raamatute tootmiseks kliimat hävitatakse, siis on plastmänguasi selle kõrval üsna köömes.

Pealegi, ei riku tervist ja hambaid.

Ja seda “träni” saab teisele lapsele edasi anda või kirbuturul maha müüa – taaskasutus

Täielik nali.
Träni osta on kasulikum kui raamat või puuvili.
Nüüd hakkavad kommid lapse hambaid rikkuma, aga alles oli ju teema, et keegi palus lasteaeda komme mitte tuua, isiklikult toetan seda, siis oli kisa lahti, et see väike komm ei riku küll kellegi hambaid ja ervist.
Leian, et plastist träni on kõige mõtetum ja suurema ökoloogilise jalajäljega toode. köömes ei ole plastist träni. mine osta see siis kirbukalt miks ostaksid poest. kui palju siis küpsise/kommi tootmiseks loodust hävitatakse? Küpsis/komm on toit ja raamat tulevane makulatuur.
100% erineval arusaamal sinuga.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.11 11:25; 05.11 12:13; 07.11 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida te selle mõtetu träniga teete? pole kunagi oma lastele ostnud mõtetut kräppi ja siis sama inimene võitleb kliima soojenemise vastu ja hakkab taimetoitlaseke ja suurem laps käib suur plakat käes.

Sussi sisse sobib komm, puuvili, küpsis, pisike raamat jne.

Palju su laps nende mõtetute figuuride ja plasstkärakatega mängib?

Kui hakkad loogiliselt mõtlema kui palju kommi, puuvilja, küpsiste, pisikeste raamatute tootmiseks kliimat hävitatakse, siis on plastmänguasi selle kõrval üsna köömes.

Pealegi, ei riku tervist ja hambaid.

Ja seda “träni” saab teisele lapsele edasi anda või kirbuturul maha müüa – taaskasutus

Üks komm päevas nüüd küll tervisele tohutut põntsu ei pane.

Valdavalt läheb see hiina pudipadi kähku katki ja lõpetab prügis, mitte taaskasutuses.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida te selle mõtetu träniga teete? pole kunagi oma lastele ostnud mõtetut kräppi ja siis sama inimene võitleb kliima soojenemise vastu ja hakkab taimetoitlaseke ja suurem laps käib suur plakat käes.

Sussi sisse sobib komm, puuvili, küpsis, pisike raamat jne.

Palju su laps nende mõtetute figuuride ja plasstkärakatega mängib?

Kui hakkad loogiliselt mõtlema kui palju kommi, puuvilja, küpsiste, pisikeste raamatute tootmiseks kliimat hävitatakse, siis on plastmänguasi selle kõrval üsna köömes.

Pealegi, ei riku tervist ja hambaid.

Ja seda “träni” saab teisele lapsele edasi anda või kirbuturul maha müüa – taaskasutus

Üks komm päevas nüüd küll tervisele tohutut põntsu ei pane.

Valdavalt läheb see hiina pudipadi kähku katki ja lõpetab prügis, mitte taaskasutuses.

üldiselt pole see teiste asi, mis vidinaid keegi ostab või ei osta eksole ! Tegelege oma asjadega ja päästke loodust edasi oma kiledesse mässitud kommidega ja küpsisepakkidega. Söötke oma lapstele e-aineid ja transrasvu täis maiustusi sisse, tervis on pärast väga OK

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.10 14:46; 24.10 06:35; 24.10 20:12; 25.10 14:20; 27.10 08:23; 27.10 17:05; 05.11 11:36; 06.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Väikelaps Sussi sisse – ebay ja Ali