Esileht Väikelaps Sussi sisse – ebay ja Ali

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Sussi sisse – ebay ja Ali

Postitas:

Mul on 3 a laps, ka vist sel aastal veel päkapikk ei tule, aga loen samuti seda teemat imestusega. Nii karm, et juba eelnevalt peab Hiinast asju tellima? Ma ei hakka keskkonna teemadel arutama, vaid tahaks lihtsalt teada, kus te hoiate seda kraami. Millal need päksad käima hakkavad, dets alguses? Siis on jõuluks kodus u 20 mudelautot, multikakujukest, juukselõksu jms? Ja teie lapsed muudkui mängivad ka järjepidevalt nende kõigiga? Kunstitarvetest ja meisterdusmaterjalidest ma saan aru, need kuluvad ära, söök on ka selline harjumuspärane sussiüllatus. Aga mingi muu pudi-padi, jeerum, kas see on tõesti ka minu tulevik? Kus neid käpapatrulle ja kindermuna kolle ladustatakse? Ma juba praegu ohin lapse mänguasjakasti vaadates, kuigi ta kougib sealt iga natukese aja tagant unustatud asju jälle välja. Aga 20 mudelautot jõuluks koju? Õunõu!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähendab, ega selle asjaga ei PEA hulluks minema. Ka päkapikk toob neid asju, mis lapsele (ja vanemale!). Vaadake nt http://mutukamoos.com/2013/12/02/mida-voiks-pakapikud-sussi-sisse-tuua/, seal on ideid küll ja veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 09:23; 07.11 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 3 a laps, ka vist sel aastal veel päkapikk ei tule, aga loen samuti seda teemat imestusega. Nii karm, et juba eelnevalt peab Hiinast asju tellima? Ma ei hakka keskkonna teemadel arutama, vaid tahaks lihtsalt teada, kus te hoiate seda kraami. Millal need päksad käima hakkavad, dets alguses? Siis on jõuluks kodus u 20 mudelautot, multikakujukest, juukselõksu jms? Ja teie lapsed muudkui mängivad ka järjepidevalt nende kõigiga? Kunstitarvetest ja meisterdusmaterjalidest ma saan aru, need kuluvad ära, söök on ka selline harjumuspärane sussiüllatus. Aga mingi muu pudi-padi, jeerum, kas see on tõesti ka minu tulevik? Kus neid käpapatrulle ja kindermuna kolle ladustatakse? Ma juba praegu ohin lapse mänguasjakasti vaadates, kuigi ta kougib sealt iga natukese aja tagant unustatud asju jälle välja. Aga 20 mudelautot jõuluks koju? Õunõu!

Otsus ja mõtteviis on ju sinu, rahakott ka sinu käes.
Minu lapsed nüüd juba teismelised, päkapikud tulevad ikka ka sussipäkapikud kas igal hommikul, aga tulevad. Sinu nimetatud pudi padi pole ma siiani veel ostnud ühtegi. Poisil oli/on par mudelautot, aga need on korralikud.
Mõtlen samuti nagu sina, et mis selle pahnaga peale hakata, raha raisatud ei millegi peale, ostan parem ühe asja aga korraliku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.11 11:25; 05.11 12:13; 07.11 09:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Väikelaps Sussi sisse – ebay ja Ali