Esileht Väikelaps Sussi sisse pudi-padi

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Sussi sisse pudi-padi

Postitas:
Anonymous

Oskab keegi soovitada, kust saaks väikest pudi-padi, mida sobiks väikelapsele sussi või isetehtud advendikalendrisse panna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 20:45; 13.10 01:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi mõttetu pudi-padi ei rõõmusta last. Pane kommi, küpsist, midagi sellist, millest laps rõõmu tunneb. Ärge minge oma suhkrukartusega liiale, 1 maiuspala päevas jõulueelsel ajal ei tee midagi hullu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb lapsest. Värvipliiatseid 1-2 tk ja pühapäeval saab värviraamatu. Mingi lego, jupideks tehtud 1-3 tk korraga. Automudel, patsikummid, kindad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi mõttetu pudi-padi ei rõõmusta last. Pane kommi, küpsist, midagi sellist, millest laps rõõmu tunneb. Ärge minge oma suhkrukartusega liiale, 1 maiuspala päevas jõulueelsel ajal ei tee midagi hullu.

mine jah lihtsamat vastupanu teed ja õpeta last komme sööma.
Hambaarstide “rõõm”

Minu laps näiteks magusat ei armasta, tänu sellele, et sööme magusa asemel puuvilju ja rosinaid, jõhvikaid, et meil toimiks isegi see, kui paneksin sussi üllatusmuna sisu ilma shokolaadi ümbriseta. Isegi endale oleks see üllatus.
Oleneb lapse vanusest. Meil kolmene

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 22:09; 16.10 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raske soovitada, sest ei tea lapse huvisid ega vanust. Oma 2,5 a lapsele leidsin palju sobivaid asju nt looduspere ja vunderi e-poodidest, aga ka lihtsalt toidupoest (nt kleepsud). Ei ostnud suvalist pudi-padi, vaid asju, mis talle meeldivad ja kindlalt mõnda aega kasutust leiavad ning mida ostaksin talle ka ilma jõuludeta. Mõned asjad saab osade kaupa (nt templid). Lisaks ka maiustusi (suhkrut ei karda ja hambad korras kogu perel). Keskmine päeva hind on 2 euri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 00:36; 15.10 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Tänan ideede eest, mul ongi laps ca 2,5.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 20:45; 13.10 01:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen pannud ka schleich loomi. On kallimad aga nagunii nende kogumine teemaks 🙂 Pet Shop loomi sai kunagi. Poiss sai mudelautosid.
Play-doh voolimismassi paneksin ka nii väikesele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen pannud kasutatuna ostetud pisikesi tegelasi – eelmisel aastal sai 5a tüdruk hunniku Hello Kitty kujusid (kokku 5€) ja nendega seonduvat kraami, sel aastal saab 2,5ne poiss Playmobil loomakesi ja jõulukujukesi (10€) – kaks nädalat tagasi Ostast ostsin. Suuremale panen samuti kasutatuna ostetud Lego loomi ja kujukesi (kokku ca 12€), ühe komplekti teen ka juppideks.
Jõuluvana kasutatud asju ei too, st asjad on originaalpakendis. Aga päkapikud toovad ju nii ehk naa ühekaupa. On nii loodus- kui ka rahakotisõbralikum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me mõtlesime, et see aasta ei mingit pudi-padi. Meil on kaks last – 4 a ja 6 a, seda pudi-padi on lastetoa mänguasjakastides ja -riiulis juba nii palju (pet shopid, üllatusmunade mänguasjad, igasugu ponid jmt väike träni, lisaks legotegelased jne).

Eelmine aasta said sussi sisse ka igasugu väikest pudi-padi, kuu lõpuks oli sellest kogunenud paras karbitäis (isegi kui iga päev mänguasja sussi sisse ei saanud, siis kahe lapse tränikogus jõuluks oli ikka aukartustäratav). Igasugu plastiliine, voolimismasse, pliiatseid, vildikaid, meisterdamisvahendeid jmt on kodus niigi piisavalt, neid ei hakka ka sussi sisse panema.

Nii et see aasta toob päkapikk sussi sisse detsembris ainult magusat, st kommi. Õnneks on detsembris ka palju jõuluteemalisi komme – igasugu väikesed šokolaadikäbid, -jõuluvanad, -põdrad jne. Ei juhtu sellest jõuluaegsest sussikommist hammastega midagi, kui hambapesu ja üldine suuhügieen ja söögikorra ajalised vahed on paigas (käime 2 x aastas lastel hambaid kontrollimas ja vanemal on seni olnud üks auk, nooremal on kõik korras olnud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälgi last, et mis rõõmustaks. Nt pliiatsid jätaksid meie last külmaks, need nagunii olemad. Aga kleepsud. Värviraamat. Külasta Tigerit, seal väga odavaid lauamänge, nt 2 euriga tasakaalumäng või lamva nõelumismäng. Aegajalt ikka midagi magusat ka. Miks mitte ka ilus postkaart päkapikult, et on tubli laps olnud?

Meie tüdruk rõõmustaks ka riiete üle ???? no nt kui nagunii plaanin uue kleidi osta, siis miks mitte sussi sisse – aga siis tahab seda kohe selga ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 21:06; 16.10 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miunu meelest on kleepsud head sussi sisse panna, aga kuhu lapsed teil neid kleebivad? Meil on olnud kleepsuraamatud, seal on olemas kleepsud ja koht kuhu kleepida, aga kleepsuraamat on sussi sisse liiga suur. Seega mida teie lapsed nende kleepsudega teevad, mis päkapikud toovad?

Tätokad on meil suur hitt, aga nendega pole ka küsimust, et kuhu kleepida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil toob ka päkapikk see aasta midagi söödavat. Ei pea šokolaad olema, on ka tervislikumaid asju (kuivatatud marjakrõpsud, ökopoest marmelaad, müslibatoonid jne). Suurem (9) nii kui nii rõõmustab ainult söödavate asjade üle ja noorem (2) ei saa veel asjast õigemini aru. Lapsed rahul ja kodu puhtam igasugusest 1-2 eurosest kraamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib Tigeri pood, sealt päris palju ajsu nii sussi sisse saanud (liivakell, augustajad erinevate kujudega jne) LEGO duplosi olen pannud nii, et ostnud 4 looma komplekti ja igapäev on saanud ühe, juukseklambrid/lõksud, patsikummid, barbie riided/kingsad jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli laps kodune ja lasteaias ei käinud. Ja mina tegin näo, et päkapikk käibki ainult advendiajal ehk siis neli pühapäeva järjest. Oli palju vähem tralli kingitustega ja sai teha nats suuremaid, nt arstikomplekt, mänguauto vmt. Lasteaialapsega see vist läbi ei läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aliexpressist tellisin Lego-laadseid mehikesi, stikbote, Minecrafti kujukesi, tätoveeringukleepse, lihtsalt kleepse jms vidinaid. Igaks päevaks on 50-60sendine päkapikunänn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil esimesel päeval toovad asjadega advendikalendri ning siis ülejäänud päevadel söödavat. Praegu šokolaadi või kommi (jah, ei karda hambaauke, peale korralikku hommikusööki, üks väike komm küll midagi hullu ei tee) aga kui väiksemad olid, siis nt Ellas kitcheni püree, kuivatatud puuvilju (tavalise paki pakkisin ümber nii, et jätkus mitmeks päevaks), mandariine, õunu jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miunu meelest on kleepsud head sussi sisse panna, aga kuhu lapsed teil neid kleebivad? Meil on olnud kleepsuraamatud, seal on olemas kleepsud ja koht kuhu kleepida, aga kleepsuraamat on sussi sisse liiga suur. Seega mida teie lapsed nende kleepsudega teevad, mis päkapikud toovad?

Minu laps (2a) kleebib neid hea meelega lihtsalt paberile ja teeb pilte. Eriti meeldivad kartongid Tallinna loomaaia toetuseks, kus ühel pool on tavaline värvipaber ja teisel pool tekstuur, nt muru peale lilli ja putukaid kleepides saab ta väga vahvaid pilte, vahel täiendab neid veel pliiatsitega ka. Lisaks lihtsalt kaunistab igasuguseid asju (oma käekott, nuku käsi, minu telefoni kaantel on iga nädal uus kaunistus 🙂 jne).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 00:36; 15.10 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eelistan mingit väikest käsit66kraami, nt just tellisin pisikesed lumehelbekujulised jm kummitemplid aliexpressist ja värvilisi tindipatju paar tükki, endalegi tundusid ägedad jälle paar päeva hooletu ja lastel sellist asja veel pole. Tüdrukule ka patsikumme, no ikke kulub ära. Poisile pisiautod. Ma pole kommivastane, aga kommid käivad meil vaheldumisi muude mänguasjakestega, ei saa ikka nii, et kuu aega iga jumala hommik esimese asjana mingi komm keresse aetakse 🙂
Kleepsud on nunnud, aga kuna neid kleebitakse parketile, aknalauale jms, siis nende ärarookimist ma just ei igatse.
Stickbotidest polnud kuulnudki, täitsa lahedad 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millised need lego mehikesed täpselt on, kes Aliexpressist tellib ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 22:09; 16.10 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

millised need lego mehikesed täpselt on, kes Aliexpressist tellib ?

Sellised

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 15:00; 16.10 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

millised need lego mehikesed täpselt on, kes Aliexpressist tellib ?

pane sinna otsingusse nt Lego (Duplo) ja vali meeldivad välja 😀 minuaruts ülihea mõte, tellin ka tütrele mõne tüdrukufiguuri 🙂 lisaks veel hunniku duploga ühilduvaid klotse lihtsalt niisama, odavalt, mitte sussi sisse panemiseks 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 21:06; 16.10 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eelistan mingit väikest käsit66kraami, nt just tellisin pisikesed lumehelbekujulised jm kummitemplid aliexpressist ja värvilisi tindipatju paar tükki, endalegi tundusid ägedad jälle paar päeva hooletu ja lastel sellist asja veel pole. Tüdrukule ka patsikumme, no ikke kulub ära. Poisile pisiautod. Ma pole kommivastane, aga kommid käivad meil vaheldumisi muude mänguasjakestega, ei saa ikka nii, et kuu aega iga jumala hommik esimese asjana mingi komm keresse aetakse ????
Kleepsud on nunnud, aga kuna neid kleebitakse parketile, aknalauale jms, siis nende ärarookimist ma just ei igatse.
Stickbotidest polnud kuulnudki, täitsa lahedad ????

Stikbotid avastas minu laps Rimist ja nuias, et ostaksin talle. Seal maksis üks 4 eurot. Tundus natuke palju sellise mehikese eest. 50-70 sendi eest Alist on palju mõistlikum osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 15:00; 16.10 15:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Väikelaps Sussi sisse pudi-padi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.