Esileht Ilu Süstitud huuled

Näitan 24 postitust - vahemik 271 kuni 294 (kokku 294 )

Teema: Süstitud huuled

Postitas:
Kägu

Ahah, et esimene täide kaob, aga teine-kolmas jääb pûsima :D? Tõesti ilus on see paistes huule serv, mis profiilis mõnusa pardinäo tekitab.

Mis paistes serv? Huulte volüüm ei lähe enam tagasi, pole kortsus, nagu enne süstimist. Mingitest migreerunud äärtest ei tea midagi.

Huulte täitesüstide puhul on mõju kestvus samuti 6-18 kuud kuid hüaluroonhappe niisutava omaduse tõttu ei muutu huuled vanaks ja kortsuliseks ka pärast täiteaine järk järgulist kadumist. Huuled pigem taastavad oma originaalkuju. Süstitud hüaluroonhappe geel aktiveerib kollageeni tootmist, seega võivad huuled jääda ka loomulikult natukene täidlasemaks.”

Mõnus reklaamtekst 😀

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnus reklaamtekst ????

Aus tekst, täpselt nii ongi.

Sa oma ettevõtet ei reklaami? Poes sooduspakkumisi nähes pigistad silmad kõvasti kinni?

Uue teenuse juurde jõuad kuidas?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnus reklaamtekst ????

Aus tekst, täpselt nii ongi.

Sa oma ettevõtet ei reklaami? Poes sooduspakkumisi nähes pigistad silmad kõvasti kinni?

Uue teenuse juurde jõuad kuidas?

Miks sa siin mingite reklaamtekstidega  ja üleüldse seda süstimist nii väga kaitsed? Tegeled ise selle teenuse pakkumisega?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnus reklaamtekst ????

Aus tekst, täpselt nii ongi.

Sa oma ettevõtet ei reklaami? Poes sooduspakkumisi nähes pigistad silmad kõvasti kinni?

Uue teenuse juurde jõuad kuidas?

Butterfly abs pidi ka niisama trenni tegemata sulle kõhulihased tekitama. Sa usudki niiviisi iga reklaami või?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Butterfly abs pidi ka niisama trenni tegemata sulle kõhulihased tekitama. Sa usudki niiviisi iga reklaami või?

Räägin ainult oma kogemusest.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa siin mingite reklaamtekstidega  ja üleüldse seda süstimist nii väga kaitsed? Tegeled ise selle teenuse pakkumisega?

Sellele teenusele polegi vaja mingit reklaami, ise ju räägid, et terve Eesti täis süstitud isikuid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa siin mingite reklaamtekstidega ja üleüldse seda süstimist nii väga kaitsed? Tegeled ise selle teenuse pakkumisega?

Sellele teenusele polegi vaja mingit reklaami, ise ju räägid, et terve Eesti täis süstitud isikuid.

Mina räägin? Kus?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnus reklaamtekst ????

Aus tekst, täpselt nii ongi.

Sa oma ettevõtet ei reklaami? Poes sooduspakkumisi nähes pigistad silmad kõvasti kinni?

Uue teenuse juurde jõuad kuidas?

Naiivselt reklaamtekste uskudes kindlasti mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiivselt reklaamtekste uskudes kindlasti mitte.

Ma ei tea, mina pole naiivne. Seetõttu suudan vahet teha, kuidas asjad on.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiivselt reklaamtekste uskudes kindlasti mitte.

Ma ei tea, mina pole naiivne. Seetõttu suudan vahet teha, kuidas asjad on.

Ei suuda ju, kui siia reklaamtekste kopeerid oma väidete kinnituseks 😀

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiivselt reklaamtekste uskudes kindlasti mitte.

Ma ei tea, mina pole naiivne. Seetõttu suudan vahet teha, kuidas asjad on.

Ei suuda ju, kui siia reklaamtekste kopeerid oma väidete kinnituseks ????

Tal ei ole lihtsalt veel täidis ära lahustunud või huultest välja liikunud, nüüd arvabki, et nii jääbki.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei suuda ju, kui siia reklaamtekste kopeerid oma väidete kinnituseks ????

Diclac aitab liigesevalu korral. Ma ei tohi seda väita, sest siis olen naiivne, kes kopeerib oma väidete kinnituseks siia reklaamtekste?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tal ei ole lihtsalt veel täidis ära lahustunud või huultest välja liikunud, nüüd arvabki, et nii jääbki.

Aastatega?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või et ilma ninalõikuseta staari praktiliselt polegi olemas, samamoodi on huulte süstimisega.

Ja see ongi asja juures kõige kurvem– süstimata/lõikumata staari enam naljalt ei leia. Vaatasin just Lady Gaga enne ja pärast-pilte, kõik loomulik ja just temale omane on ta näost läinud. Nüüd näeb ta välja nagu iga suvaline Kardashian. Kurb.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänases Annes ja Stiilis Anu Saagim võtab päris hästi kokku kogu selle teema. Tema pole kaugeltki naine, kellel välimusest suva ja raha vähe (nagu arvatakse siin nende kohta, kes ennast ei süsti). Loomulikult on tema ka ennast kohendanud, aga ta ütleb välja ka sama ebapopulaarse asja, et noored naised ei pea ennast kohendana, selleks pole vajadust ja see annab vastupidise efekti. Ja tõesti, kui vaadata ringi, siis filleritega noori naisi on tõesti palju. Samamoodi mõtlen, et mis siis teete kui olete 45+?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei suuda ju, kui siia reklaamtekste kopeerid oma väidete kinnituseks ????

Diclac aitab liigesevalu korral. Ma ei tohi seda väita, sest siis olen naiivne, kes kopeerib oma väidete kinnituseks siia reklaamtekste?

Diclac on retseptiravim. Seda reklaamida on keelatud, selle kasutamise otsustab arst.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei suuda ju, kui siia reklaamtekste kopeerid oma väidete kinnituseks ????

Diclac aitab liigesevalu korral. Ma ei tohi seda väita, sest siis olen naiivne, kes kopeerib oma väidete kinnituseks siia reklaamtekste?

Diclac on retseptiravim. Seda reklaamida on keelatud, selle kasutamise otsustab arst.

Ravimireklaam ei ole keelatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Diclac on retseptiravim. Seda reklaamida on keelatud, selle kasutamise otsustab arst.

What? Diclac on tavaline käsimüügiravim, mine ja osta-teen seda tihti.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Diclac on retseptiravim. Seda reklaamida on keelatud, selle kasutamise otsustab arst.

What? Diclac on tavaline käsimüügiravim, mine ja osta-teen seda tihti.

Vabandust. Mina räägin suukaudsest ravimist, sina ilmselt geelist.  What-what-what.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänases Annes ja Stiilis Anu Saagim võtab päris hästi kokku kogu selle teema. Tema pole kaugeltki naine, kellel välimusest suva ja raha vähe (nagu arvatakse siin nende kohta, kes ennast ei süsti). Loomulikult on tema ka ennast kohendanud, aga ta ütleb välja ka sama ebapopulaarse asja, et noored naised ei pea ennast kohendana, selleks pole vajadust ja see annab vastupidise efekti. Ja tõesti, kui vaadata ringi, siis filleritega noori naisi on tõesti palju. Samamoodi mõtlen, et mis siis teete kui olete 45+?

See oli tõesti hea artikkel. Tavaliselt ma Anne & Stiil ajakirja ei loe, pole minu maitse. See artikkel aga oli kümnesse.

Tsitaat artiklist:

“Sellega seoses meenub Anule üks hiljutine seltskonnaüritus, kus keskmine külaline oli just tema poja eakaaslane. Ta tunnistab, et sai sealt oma selle aasta suurima šoki. „Mitte sellepärast, et mul oleks olnud probleeme sulandumisega. Aga mis mind jahmatas, oli see, mida need 20. eluaastates noored endaga teinud olid. Nad olid muutnud end 40ndates vanamuttideks. Absoluutselt igast otsast täis pumbatud… tagant, eest, ülevalt, alt. Olin nagu monstrumite ballil.“

Peale selle, et Anu ei mõista, miks küll tahavad noored vägisi vanemad välja näha, valmistavad talle vaat et rohkemgi pettumust ilutegijad. „Nad tuleks kriminaalvastutusele võtta.”

Mulle meeldib, et Saagim ütleb siin välja julma tõe.

 

 

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale selle, et Anu ei mõista, miks küll tahavad noored vägisi vanemad välja näha, valmistavad talle vaat et rohkemgi pettumust ilutegijad. „Nad tuleks kriminaalvastutusele võtta.”

Ilutegijad on jah ainult raha peale väljas. Nagu MK kogu aeg räägib, kui eetiline ta on, aga samas räägib, et noored juba peavad botoxit süstima, et kortse ei tekiks. Oli mingi artikkel, kus läks koguni Reet Härmatiga tülli, kuna see julges öelda, et väga tihti siiski pole hea botoxit süstida, sest liikumatus kohas verevarustus väheneb ja toonus langeb. Sest ega kortsud pole ainukesed, mis vanust reedavad, ikka naha kvaliteet on peamine. Noored on ka kortsus mõnikord, aga siiski on näha, et on noor inimene ja vastupidi ka, kõik kortsud võivad olla likvideeritud, aga ikka on ju näha, et tegemist pole noore inimesega (näide on MK ise). Kõlab loogiliselt, aga MK sai väga vihaseks selle jutu peale, sest tundub tõesti, et talle on raha täiesti pähe löönud, varem oli nagu meeldivam inimene.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale selle, et Anu ei mõista, miks küll tahavad noored vägisi vanemad välja näha, valmistavad talle vaat et rohkemgi pettumust ilutegijad. „Nad tuleks kriminaalvastutusele võtta.”

Ilutegijad on jah ainult raha peale väljas. Nagu MK kogu aeg räägib, kui eetiline ta on, aga samas räägib, et noored juba peavad botoxit süstima, et kortse ei tekiks. Oli mingi artikkel, kus läks koguni Reet Härmatiga tülli, kuna see julges öelda, et väga tihti siiski pole hea botoxit süstida, sest liikumatus kohas verevarustus väheneb ja toonus langeb. Sest ega kortsud pole ainukesed, mis vanust reedavad, ikka naha kvaliteet on peamine. Noored on ka kortsus mõnikord, aga siiski on näha, et on noor inimene ja vastupidi ka, kõik kortsud võivad olla likvideeritud, aga ikka on ju näha, et tegemist pole noore inimesega (näide on MK ise). Kõlab loogiliselt, aga MK sai väga vihaseks selle jutu peale, sest tundub tõesti, et talle on raha täiesti pähe löönud, varem oli nagu meeldivam inimene.

Käisin tema juures mõnda aega botoxis, esimene kord püsis päris kaua, siis aga hakkas päris kiiresti  mõju ära kaduma. Hiljem läksin teise kohta ja seal öeldigi, et ega mul väga selles kohas kortsumuret ei olegi vaid naha kvaliteeti tuleks parandada. MK ei öelnud selle kohta midagi, lihtsalt paugutas botoxit peale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli mingi artikkel, kus läks koguni Reet Härmatiga tülli, kuna see julges öelda, et väga tihti siiski pole hea botoxit süstida, sest liikumatus kohas verevarustus väheneb ja toonus langeb.

See on õige. Täpselt samuti aitab trenn hoida naha nooremana. Ning liikumatu lihas lihtsalt kärbub. Seda need süstijad muidugi ei usu, sest pole veel piisavalt vanad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli mingi artikkel, kus läks koguni Reet Härmatiga tülli, kuna see julges öelda, et väga tihti siiski pole hea botoxit süstida, sest liikumatus kohas verevarustus väheneb ja toonus langeb.

Mulle tundub ka, et tal on mõnikord raske kriitikat taluda. Mäletan seda raamatu lugu ja kriitikat nende arvukate kirjavigade pärast. Ei meenu küll, et ta oleks öelnud või vabandanud kusagil, et selline bläkk läbi läks, et sorri, ei pidanud vajalikuks korrektuuri palkamist vm.

Ta meeldis mulle varem väga. Olin ta kursustel käinud ja tookord jäi hea mulje. Peale raamatu ilmumist arvamus langes kolinal. Ja mitte selle skandaalimaigulise sisu pärast vaid just, et oma viga ei tahetud väga tunnistada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 271 kuni 294 (kokku 294 )


Esileht Ilu Süstitud huuled