Esileht Ilu Süstitud huuled

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 294 )

Teema: Süstitud huuled

Postitas:
Kägu

Ma tean väga paljusid, keda teevad, aga neil pole näha, et on süstitud.

Huvitav, ma pole veel näinud ûhtegi naist, kelle kohta tean, et süstib ja ei oleks aru saada. Jah, kōik pole päris pardimokad, aga aru on saada ikka ja paraku mitte positiivses mõttes.

Aga ole siis õnnlik, et oled oma kriipssuuga ilusam. Sinu võit ju, kui teised naised ennast koledamaks teevad.

Et siis muidu oled kriipssuuga kui ei süsti? ????

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ole siis õnnlik, et oled oma kriipssuuga ilusam. Sinu võit ju, kui teised naised ennast koledamaks teevad.

Aga kes on öelnud, et see mingi võistlus on? Või miks ma peaksin teise naise õnnetuse (koledaks süstitud huulte) üle õnnelik olema?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iuuu, kui vana sa oled?

45

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iuuu, kui vana sa oled?

45

Sellise vanuse kohta peaks mõistust rohkem peas olema, aga no mis sa teed…..

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise vanuse kohta peaks mõistust rohkem peas olema, aga no mis sa teed…..

Et 45 on juba selline iga, et tuleb koledaga leppida või mis su probleem oligi?

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise vanuse kohta peaks mõistust rohkem peas olema, aga no mis sa teed…..

Et 45 on juba selline iga, et tuleb koledaga leppida või mis su probleem oligi?

Ei 45 on juba selline iga, et peaks aru saama, et kitsad huuled ei ole automaatselt koledad, lihtsalt sellepärast, et inimene ise enda huuli suuremaks süstib. Ühtlasi on see ka selline iga, kus reageering asjade peale,  ei peaks olema teismelise “iuuu”.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei 45 on juba selline iga, et peaks aru saama, et kitsad huuled ei ole automaatselt koledad, lihtsalt sellepärast, et inimene ise enda huuli suuremaks süstib. Ühtlasi on see ka selline iga, kus reageering asjade peale,  ei peaks olema teismelise “iuuu”.

Teismelise “iuu”? Naeruväärsed sinusugused targutajad, kelle jaoks peavad teatud vanuses teatud väljendid olema.

Kitsad huuled (kriipssuu)on alati koledad.

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean väga paljusid, keda teevad, aga neil pole näha, et on süstitud.

Huvitav, ma pole veel näinud ûhtegi naist, kelle kohta tean, et süstib ja ei oleks aru saada. Jah, kōik pole päris pardimokad, aga aru on saada ikka ja paraku mitte positiivses mõttes.

Aga ole siis õnnlik, et oled oma kriipssuuga ilusam. Sinu võit ju, kui teised naised ennast koledamaks teevad.

Et siis muidu oled kriipssuuga kui ei süsti? ????

No tema on. Ta ei saa aru, et mõni teine ei ole.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei 45 on juba selline iga, et peaks aru saama, et kitsad huuled ei ole automaatselt koledad, lihtsalt sellepärast, et inimene ise enda huuli suuremaks süstib. Ühtlasi on see ka selline iga, kus reageering asjade peale, ei peaks olema teismelise “iuuu”.

Teismelise “iuu”? Naeruväärsed sinusugused targutajad, kelle jaoks peavad teatud vanuses teatud väljendid olema.

Kitsad huuled (kriipssuu)on alati koledad.

Ei ole seal  midagi tegemist sellega, et teatud vanuses teatud väljendid keelatud on, ma tõin selle ka oma kommentaaris välja, et küsimus on suhtumises. Sinu suhtumine on nagu teismelisel. Ja teismelise suhtumine 45-aastasel on ka kole, süsti oma huuled nii paksuks kui tahad.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole seal  midagi tegemist sellega, et teatud vanuses teatud väljendid keelatud on, ma tõin selle ka oma kommentaaris välja, et küsimus on suhtumises. Sinu suhtumine on nagu teismelisel. Ja teismelise suhtumine 45-aastasel on ka kole, süsti oma huuled nii paksuks kui tahad.

Ei, mina ei süsti oma huuli. Aga kui mul oleks kriipssuu, siis teeksin seda küll.

Mis mu suhtumisel viga on? Aus suhtumine.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean väga paljusid, keda teevad, aga neil pole näha, et on süstitud.

Huvitav, ma pole veel näinud ûhtegi naist, kelle kohta tean, et süstib ja ei oleks aru saada. Jah, kōik pole päris pardimokad, aga aru on saada ikka ja paraku mitte positiivses mõttes.

Aga ole siis õnnlik, et oled oma kriipssuuga ilusam. Sinu võit ju, kui teised naised ennast koledamaks teevad.

Et siis muidu oled kriipssuuga kui ei süsti? ????

Seda enam oleks põhjust rahul olla ja teisi naisi kadeda näoga mitte vahtida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikkagi enne kriipssuu kui pardimokk.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikkagi enne kriipssuu kui pardimokk.

Miks pardimokk? Oi, pardimoka saamiseks tuleb 5-10 ml huulde süstida. Kriipssuu saab kenaks 2 ml-ga.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahh, mis asja, muidugi on aru saada. Eriti rääkides.

???? ???? ????

Siis peab olema juba vähemalt 3 korda süstitud või tuleb sinuga rääkima 2 päeva jooksul pärast süstimist, kui peaks kodus passima paistetuse kadumiseni.

Okei, aga too mulle, siis näide mõnest inimesedt, kes on süstitud, aga kellel ei ole aru saada. Ma tõesti ei tea, tahaksin mnäha. Sul võib ju täiesti õigus olla.

Sellist näidet ei tule. ????

Väga lamp. Meil on hunnik staare ja sealt ei oska, siis näidet tuua? Okei, las see jääb.

No ei käi iga “siis” ette koma! Mul on seda sama valus vaadata kui süstitud huuli!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei näe siin mitte ühtegi näidet, kel päriselt oleks täitesüsti huultesse vaja. Kõik huuled on rikutud ning tekitatud rõve paks ülemine mokk või lihtsalt kunstlik punnsuu. Kui keegi siin ilu näeb, siis jääb vaid nõustuda, et ilu on vaataja silmades. Ja sealt need tähtsa näo ning pardimokkadega patseerijad tulevadki.

https://www.instagram.com/juliehornelips/

Täiesti nõus. Eriti nilbe on veel see huuleläige, mis nendele punnhuultele peale määritakse. Sellised prostituudihuuled sobivad ainult suhuvõtmiseks.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikkagi enne kriipssuu kui pardimokk.

Miks pardimokk? Oi, pardimoka saamiseks tuleb 5-10 ml huulde süstida. Kriipssuu saab kenaks 2 ml-ga.

Kriipssuud ei ole võimalik suuremaks süstida ilma, et see välja paistaks. Sul on antud huulte jaoks teatud hulk pinda ja kui sa sinna täidet sisse süstid selle eesmärgiga, et need suuremaks teha, siis see näeb nii või naa ebaloomulik välja. Süstimata huultel on väiksed jooned ja kortsud, ka noortel inimestel. Süstitud huultel kaovad need ära ja tulemus hakkab automaatselt ebaloomulik välja nägema.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süstitud huultel kaovad need ära ja tulemus hakkab automaatselt ebaloomulik välja nägema.

Ole normaalne, ei kao need kuhugi, kui just punni ei süsti.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmel kuulsusel on siin pärast pildid ilusamad ja pole mingeid punnhuuli (mõnel küll on ka koledam): https://fabbon.com/articles/makeup/celebrities-with-lip-fillers

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmel kuulsusel on siin pärast pildid ilusamad ja pole mingeid punnhuuli (mõnel küll on ka koledam): https://fabbon.com/articles/makeup/celebrities-with-lip-fillers

Kendall ehe näide, kuidas koledast kriipshuulest sai imeilus huul.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmel kuulsusel on siin pärast pildid ilusamad ja pole mingeid punnhuuli (mõnel küll on ka koledam): https://fabbon.com/articles/makeup/celebrities-with-lip-fillers

Kendall ehe näide, kuidas koledast kriipshuulest sai imeilus huul.

? Kendallil väga hästi aru saada, et on süstitud ju…

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kendallil väga hästi aru saada, et on süstitud ju…

Asja mõte on selles, et lipfilleriga näevad ta huuled ilusamad välja kui ilma süstimata kriipssuu!

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

? Kendallil väga hästi aru saada, et on süstitud ju…

Jumal, sa näed ja ei müristaaaa…..

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kendallil väga hästi aru saada, et on süstitud ju…

Asja mõte on selles, et lipfilleriga näevad ta huuled ilusamad välja kui ilma süstimata kriipssuu!

No seal on kõike muud ka kõvasti kohendatud. Enne on ikka paras nõrgalt keskmine kuunägu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kendallil väga hästi aru saada, et on süstitud ju…

Asja mõte on selles, et lipfilleriga näevad ta huuled ilusamad välja kui ilma süstimata kriipssuu!

Nojah siis. Tal enne olid ka täiesti ok huuled. Aga siit teemast hästi näha, miks inimestel kehadüsmorfia tekib – kui ikka loed, et su loomulikud huuled on “kole kriipssuu” ja süstides läheb ikka palju ilusamaks, mis siis, et on välja paista, et on süstitud, siis pole ime, et inimestel kompleksid on ja pardihuuled lõpuks ette süstitakse.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

? Kendallil väga hästi aru saada, et on süstitud ju…

Jumal, sa näed ja ei müristaaaa…..

Mida siin müristada? Siin ju väideti, et kui on hästi süstitud, siis ei paista välja. Temal paistab. Ja kui juba välja paistab, siis see on pigem nilbe. Nagu näiteks ka liiga ilmselged rinnaimplantaadid.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida siin müristada? Siin ju väideti, et kui on hästi süstitud, siis ei paista välja. Temal paistab. Ja kui juba välja paistab, siis see on pigem nilbe.

Sa näed vahet, sest sul on 2 pilti kõrvuti. Kui tulemus on ilusam, siis ju tore, et süstiti.

Veidrik oled sa ise, päris imelik naine.

 

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida siin müristada? Siin ju väideti, et kui on hästi süstitud, siis ei paista välja. Temal paistab. Ja kui juba välja paistab, siis see on pigem nilbe. Nagu näiteks ka liiga ilmselged rinnaimplantaadid.

Kui sul on erve elu olnud nina viltu peas ning lased selle sirgeks peksta, siis on ka aru saada, et oled lasknud sirgeks teha. Sa seda ju ei teeks, eks, sest see on ju kohe kõigile näha 😀 Krõõt.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kendall Jenner on üks vähestest, kellele sobib see ülesüstitud huul. Aga näiteks Keira Knightley, Amber Heard, Blake Lively, Angelina Jolie, Lady Gaga, Natalie Portman jne, jne on kõik süstitud huultega ilusamad. Rääkimata neist, kes on alles viiekümneselt süstima hakanud ja mitte huulte kuju korrigeerimise või huulte suurendamise eesmärgil, vaid lihtsalt vanusega kadunud volüümi taastamiseks. Et olla samasugune, nagu nad nooremana olid.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida siin müristada? Siin ju väideti, et kui on hästi süstitud, siis ei paista välja. Temal paistab. Ja kui juba välja paistab, siis see on pigem nilbe. Nagu näiteks ka liiga ilmselged rinnaimplantaadid.

Kui sul on erve elu olnud nina viltu peas ning lased selle sirgeks peksta, siis on ka aru saada, et oled lasknud sirgeks teha. Sa seda ju ei teeks, eks, sest see on ju kohe kõigile näha ???? Krõõt.

Väljenduslaad on sul suht labane, aga viisakas sinust nimi kommentaarile alla kirjutada. Päris raske on jälgida, kes mida ütles kui kõik on käod. Tubli, Krõõt!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väljenduslaad on sul suht labane, aga viisakas sinust nimi kommentaarile alla kirjutada. Päris raske on jälgida, kes mida ütles kui kõik on käod. Tubli, Krõõt!

Üritasin sinu madalale tasemele laskuda, et sa aru saaksid, sest sa päris tasemel tänapäevane naine ei ole. Huumorimeelega on sul ka pahasti, aga eks see ole ju teada, et huumorimeel on otseses seoses intelligentsiga, nii et arusaadav.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 294 )


Esileht Ilu Süstitud huuled