Esileht Ilu Süstitud huuled

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 113 )

Teema: Süstitud huuled

Postitas:
Kägu

Süstitud huuled on minu arvates koledamaks tegev protseduur.

Kas kellegi arvates on see ilus?

Näidake mulle kedagi, kes on selle protseduuri tulemusena kenamaks muutunud.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt nõus, aga näiteks Kylie Jenner on suurte huultega küll ilusam.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on Lana Del Rey ka suuremate huultega ilusam.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan mônda oma kunagist koolikaaslast, kes kooliaeg olid väga ilusad tüdrukud ja nüüd 40+ süstitud huultega ja mõnel botox. Täiesti ennast ära rikkunud. Sellest ilust pole enam midagi alles. Kahju nendest.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt nõus, aga näiteks Kylie Jenner on suurte huultega küll ilusam.

Ilusam? Pigem võltsim ja plastikum. See ülevõlli-meelas olek kogu selle noore naise juures on minu meelest eemaletõukav. Ta nagu looks endast mingit jumalanna-kujundit, kellele kõik noored iluopitajad alt üles  vaatavad ja kellesarnaseks saada soovivad. Kogu see kehakummardamine ja välimuse viimse piirini viimistlemine on eemaletõukav ja tekitab tunde, et rahul need inimesed endaga ei ole. Iluideaal on paigast ära, kui kenast noorest naisest tuunitakse imemishuulte ja kikktissidega bimbo.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt nõus, aga näiteks Kylie Jenner on suurte huultega küll ilusam.

Ilusam? Pigem võltsim ja plastikum. See ülevõlli-meelas olek kogu selle noore naise juures on minu meelest eemaletõukav. Ta nagu looks endast mingit jumalanna-kujundit, kellele kõik noored iluopitajad alt üles vaatavad ja kellesarnaseks saada soovivad. Kogu see kehakummardamine ja välimuse viimse piirini viimistlemine on eemaletõukav ja tekitab tunde, et rahul need inimesed endaga ei ole. Iluideaal on paigast ära, kui kenast noorest naisest tuunitakse imemishuulte ja kikktissidega bimbo.

Järelikult meestele meeldib.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt nõus, aga näiteks Kylie Jenner on suurte huultega küll ilusam.

Ilusam? Pigem võltsim ja plastikum. See ülevõlli-meelas olek kogu selle noore naise juures on minu meelest eemaletõukav. Ta nagu looks endast mingit jumalanna-kujundit, kellele kõik noored iluopitajad alt üles vaatavad ja kellesarnaseks saada soovivad. Kogu see kehakummardamine ja välimuse viimse piirini viimistlemine on eemaletõukav ja tekitab tunde, et rahul need inimesed endaga ei ole. Iluideaal on paigast ära, kui kenast noorest naisest tuunitakse imemishuulte ja kikktissidega bimbo.

Järelikult meestele meeldib.

Millistele meestele? Sinu mehele? Minu omale igatahes mitte.

Küsimus: sina tuunid ennast meeste pärast?

 

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt nõus, aga näiteks Kylie Jenner on suurte huultega küll ilusam.

Ilusam? Pigem võltsim ja plastikum. See ülevõlli-meelas olek kogu selle noore naise juures on minu meelest eemaletõukav. Ta nagu looks endast mingit jumalanna-kujundit, kellele kõik noored iluopitajad alt üles vaatavad ja kellesarnaseks saada soovivad. Kogu see kehakummardamine ja välimuse viimse piirini viimistlemine on eemaletõukav ja tekitab tunde, et rahul need inimesed endaga ei ole. Iluideaal on paigast ära, kui kenast noorest naisest tuunitakse imemishuulte ja kikktissidega bimbo.

Järelikult meestele meeldib.

Millistele meestele? Sinu mehele? Minu omale igatahes mitte.

Küsimus: sina tuunid ennast meeste pärast?

Minu mehele ja tema pärast muidugi. Sina ei pea, rahu ainult rahu.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus: sina tuunid ennast meeste pärast?

Võlts või mitte, aga Kylie Jenner on oma ilukirurgiaga küll ilusam kui enne. Teismelisena oli ilmetu tüdruk, kes nüüd on saanud ülirikkaks. Mehed ei puutu asjasse. Meeldib sulle või ei meeldi, selline välimus müüb ja terve see perekond teab seda ülihästi. Isegi suured supermodellid õed Hadidid olid noorena keskpärased, nüüd peetakse maailma ilusaimateks naisteks. Nii saab raha ja kuulsust, seega on see tuunimine neil kuhjaga ära tasunud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks need, keda ilusüstid ilusamaks on teinud, neid ei saada arugi, et nad süste on teinud. Ilusüstide puhul kehtib reegel “vähem on rohkem”. Tuleb leida lihtsalt väga hea tegija. Meil on selleks kindlasti Marju Karin.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb leida lihtsalt väga hea tegija. Meil on selleks kindlasti Marju Karin.

Ega ta nüüd nii hea ka ei ole. Eestis ikka eriti sitast saia ei tehta, niigi ilusad saavad ehk veidi ilusamaks. Aga selliseid imetrikke, nagu välismaa staaride pealt näha on, siin kahjuks siiski keegi ei valda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Kylie Jenner on küll väga halb näide õnnestunud huultest. Kogu loomulik ilu, mis tal oli, on nii üleplastitatud süstimiste ja meigiga, et lihtsalt ei näe enam seal inimest, näebki kesta, mis on sätitud, aga see ei köida ju.</span>

Tegelikult ei tulegi pähe õnnestunud huultesüstimise näidet. Võib-olla selle pärast, et need õnnestundu süstimised näevad loomulikud välja, neid ei pane tähele. Meelde jäävadki just need, mis eemaletõukava mulje jätavad. Eriti kui on võimalik võrrelda varasema loomuliku olekuga.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maitseasi, aga minu arust on Kylie Jenner nüüd ikka ilusam kui ta originaalis oli: https://www.drsom.com/blog/kardashian-plastic-surgery/

Teised ka on ilusamad, mitte koledamad. Ema ehe mitte, aga teda ma pole ausalt öeldes originaalis näinudki, juba kohe oli üsnagi lõigatud, kui kuulsaks sai. Ja eks ta ole 60+ juba ka, siis ongi raske endiselt ilus olla. Ainuke asi, mis mulle eriti ei meeldi, on need tagumikud, mis nad endale juurde on keevitanud. Ainult ühel vist pole sellist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainuke asi, mis mulle eriti ei meeldi, on need tagumikud, mis nad endale juurde on keevitanud. Ainult ühel vist pole sellist.

Keevitanud? Treeninud ikka. See on ju vana teema, et tagumikkudes mingit täidet pole.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainuke asi, mis mulle eriti ei meeldi, on need tagumikud, mis nad endale juurde on keevitanud. Ainult ühel vist pole sellist.

Keevitanud? Treeninud ikka. See on ju vana teema, et tagumikkudes mingit täidet pole.

See on treenitud pepu? https://9gag.com/gag/aoMbmnm

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keevitanud? Treeninud ikka. See on ju vana teema, et tagumikkudes mingit täidet pole.

See pidi mingi iroonia olema või päriselt arvad nii?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pidi mingi iroonia olema või päriselt arvad nii?

Sinu teada on tal seal implantaadid? Ja muudel tüdrukutel nende perest samuti?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu teada on tal seal implantaadid? Ja muudel tüdrukutel nende perest samuti?

Loomulikult on neil kunstlikud tagumikud. Kõigepealt lasi Kim teha, siis edasi on lasknud panna ka kõik teised, välja arvatud Kendall. Kui märkad, siis Kim on oma ülisuure tagumiku mõnda aega tagasi väiksema vastu lasknud vahetada. Sa ise ei tee lihase ja ilukirurgia vahet üldse? Üleöö kasvab mõnele suur ahter taha?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus: sina tuunid ennast meeste pärast?

Võlts või mitte, aga Kylie Jenner on oma ilukirurgiaga küll ilusam kui enne. Teismelisena oli ilmetu tüdruk, kes nüüd on saanud ülirikkaks. Mehed ei puutu asjasse. Meeldib sulle või ei meeldi, selline välimus müüb ja terve see perekond teab seda ülihästi. Isegi suured supermodellid õed Hadidid olid noorena keskpärased, nüüd peetakse maailma ilusaimateks naisteks. Nii saab raha ja kuulsust, seega on see tuunimine neil kuhjaga ära tasunud.

Tegelikult ju ei tea, kuidas ta loomulikult oleks õitsele puhkenud. Teismeliste “varsaiga” ei saagi naise olekuga võrrelda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ju ei tea, kuidas ta loomulikult oleks õitsele puhkenud. Teismeliste “varsaiga” ei saagi naise olekuga võrrelda.

Näojooned on nüüd ilusamad ja proportsioonid paremad. Kuigi oma vanusest vanem paistab nüüd küll. Ja selle tagumiku ja suured rinnad oleks võinud ka ära jätta, teeb mammilikumaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on neil kunstlikud tagumikud. Kõigepealt lasi Kim teha, siis edasi on lasknud panna ka kõik teised, välja arvatud Kendall. Kui märkad, siis Kim on oma ülisuure tagumiku mõnda aega tagasi väiksema vastu lasknud vahetada. Sa ise ei tee lihase ja ilukirurgia vahet üldse? Üleöö kasvab mõnele suur ahter taha?

Kim on käinud röntgenis näitamaks, et tal pole seal implantaate.

Miks nad jõhkralt trenni siis üldse teevad, kui vaja pole. Sul endal ei kasva jõusaalis kükkidega tagumik? Ahjaa, sul vist ripub, nagu enamik naistel, kes midagi ei tee.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kim on käinud röntgenis näitamaks, et tal pole seal implantaate. Miks nad jõhkralt trenni siis üldse teevad, kui vaja pole. Sul endal ei kasva jõusaalis kükkidega tagumik? Ahjaa, sul vist ripub, nagu enamik naistel, kes midagi ei tee.

Tagumikku ei tehta implantaatidega. Tehakse BBL surgery – rasvaimu kõhult ja mujalt, mis süstitakse tagumikku. Tegemist on meeletu trendiga, mis hakkas just Kim Kardashiani pärast peale. Põhimõtteliselt iga instagrami “treener” ja muidu kaunitar on Ameerikas BBL teinud. Trenniga ei ole seal midagi pistmist, kuigi kangesti tahetakse sellist muljet endast pärast oppi jätta. 🙂 Vihje märkamaks instagramis BBL treenerit: ta teeb tuharat ainult kummilintidega :))

Vaata rohkem siit: https://www.youtube.com/watch?v=oPKyYAP633k

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagumikku ei tehta implantaatidega. Tehakse BBL surgery – rasvaimu kõhult ja mujalt, mis süstitakse tagumikku. Tegemist on meeletu trendiga, mis hakkas just Kim Kardashiani pärast peale. Põhimõtteliselt iga instagrami “treener” ja muidu kaunitar on Ameerikas BBL teinud. Trenniga ei ole seal midagi pistmist, kuigi kangesti tahetakse sellist muljet endast pärast oppi jätta. ???? Vihje märkamaks instagramis BBL treenerit: ta teeb tuharat ainult kummilintidega :)) Vaata rohkem siit: https://www.youtube.com/watch?v=oPKyYAP633k

Mingi aines kahtlane naine räägib. Miks sa sellist jama vaatad? BBL kohta ma tean ja seda ka, et see on maailma ohtlikum opp. Ma ei näe nagu põhjust arvata, et KK seda teinud peaks olema. Jolie järgi hakati huuli suurendama-ometi ei olnud temal süstitud huuled.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei näe nagu põhjust arvata, et KK seda teinud peaks olema.

Sina võid ju arvata, mis tahad, aga netis on piisavalt fotosid, milline oli Kim noorena ja milline pärast oma muudatusi. See vormimine ei piirdunud tagumikuga, vaid ka reitele oli üht-teist pandud. Viimasel ajal on see asi tal jälle ümber tehtud. Teistest tüdrukutest on samamoodi pilte, nad on noorena olnud täiesti tavalise kehaehitusega naised, siis äkitselt suure tagumikuga. Kui see mood mööda läheb, siis on nenad esimesed, kes on poisiliku kehaga. Aga noh, on veel tänapäevalgi naiivitare olemas. Eestiski oli Naistelehes artikkel ühest ligi 50 aastasest naisest, kes jutu järgi läks trenni ja tegi läbi totaalse muutumise. Artiklist jäi mulje, et piisas vaid tennist, aga juhuslikult tean, et tal oli kahe aasta jooksul pigem operatsioonide maraton, ta tegi kõhuplastika, rasvaimu, näo ringlõikuse, rinnaoperatsiooni, süste jne. Ja siis räägiti, et näe kui tubli inimene, läks trenni ja sai ilusaks. Ligi 50 aastasel inimesel ei juhtu kahe aastaga tennis suurt midagi, see ei vormi keha täiesti teistsuguseks ega kaota rippuvat rasvakõhtu. Ka Kardashianide perekonnal pole seal tagumikul mingit lihast, vaid pekk ja tselluliit, aga ahter on vägev. Ja fakt on see, et see pole olnud kogu aeg, vaid muutused tekkisid mõnel juhul praktiliselt üleöö.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui huultest rääkida, siis paar rida allpool on mammutteema, kus räägiti süstimisest. Need, kes seal julgesid arvata, et huulte süstimine on inetu, said nii et tolmas. Iga endast lugupidav naine peaks end süstima, sest vananedes pidid huuled tühjaks minema ja sissepoole keerduma. Kui mina julgesin arvata, et minu huuled ei ole aastatega visuaalselt muutunud, siis naerdi mind välja. Ma ei väida, et ma ei vanane, aga tõepoolest, huultes vananemine ei paista. Vähemalt mitte niimoodi, et peaksin neid hakkama süstima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik mood on tõesti see tagumiku ja reite suurendamine. Minu arust teeb naise nii inetuks – mammiks. Minu sugulasel (minuga sama vana)  oli juba teismelisena ülisuur tagumik ja mul oli temast tõsiselt kahju, sest see on nii inetu ja mammilik. Tänasin mõttes teavast, et mind pole sedaviisi karistatud.

Minu mõistes on ilus siiski sale ja sire figuur.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sest vananedes pidid huuled tühjaks minema ja sissepoole keerduma.

Kas nüüd tühjaks, aga https://annestiil.delfi.ee/artikkel/92785781/huuled-on-vananemise-tottu-hakanud-oma-varvi-kaotama-see-on-paratamatu-aga-on-kolm-moodust-kuidas-punasust-taastada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaaa otseloomulikult on see “trenniga” saadud tagumik. Nalja teete või? Esiteks, naisterahval kasvab lihas meeletult rauda lõhkudes ja toidulisandeid võttes (ja ma pean silamas MEELETULT, vaadake kasvõi fitnessi naiste tagumikke, 3x väiksemad kui sellel Kimil ja need naised teevad roppu trenni ja ajavad munavalget näost sisse). See on kõige ehedemal plastikust kann. Rõve!

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sest vananedes pidid huuled tühjaks minema ja sissepoole keerduma.

Kas nüüd tühjaks, aga https://annestiil.delfi.ee/artikkel/92785781/huuled-on-vananemise-tottu-hakanud-oma-varvi-kaotama-see-on-paratamatu-aga-on-kolm-moodust-kuidas-punasust-taastada

No huulepulga kasutamise vastu ei ole mul küll midagi. Siin räägime me aga süstimisest, mis on inetu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaaa otseloomulikult on see “trenniga” saadud tagumik. Nalja teete või? Esiteks, naisterahval kasvab lihas meeletult rauda lõhkudes ja toidulisandeid võttes (ja ma pean silamas MEELETULT, vaadake kasvõi fitnessi naiste tagumikke, 3x väiksemad kui sellel Kimil ja need naised teevad roppu trenni ja ajavad munavalget näost sisse). See on kõige ehedemal plastikust kann. Rõve!

Väga inetu!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 113 )


Esileht Ilu Süstitud huuled