Esileht Ilu Süstitud huuled

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 113 )

Teema: Süstitud huuled

Postitas:
Kägu

Jaaa otseloomulikult on see “trenniga” saadud tagumik. Nalja teete või? Esiteks, naisterahval kasvab lihas meeletult rauda lõhkudes ja toidulisandeid võttes (ja ma pean silamas MEELETULT, vaadake kasvõi fitnessi naiste tagumikke, 3x väiksemad kui sellel Kimil ja need naised teevad roppu trenni ja ajavad munavalget näost sisse). See on kõige ehedemal plastikust kann. Rõve!

Selline on küll igal teisel perekooli käol!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No huulepulga kasutamise vastu ei ole mul küll midagi. Siin räägime me aga süstimisest, mis on inetu.

Seal räägitakse ka vananemise tõttu huulte muutustest ehk see pole ju vale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on kõige ehedemal plastikust kann. Rõve!

Plastikust? Oli just jutt, et implantaadid ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaaa otseloomulikult on see “trenniga” saadud tagumik. Nalja teete või? Esiteks, naisterahval kasvab lihas meeletult rauda lõhkudes ja toidulisandeid võttes (ja ma pean silamas MEELETULT, vaadake kasvõi fitnessi naiste tagumikke, 3x väiksemad kui sellel Kimil ja need naised teevad roppu trenni ja ajavad munavalget näost sisse). See on kõige ehedemal plastikust kann. Rõve!

Ma treenin oma tuharalihaseid kaks korda nädalas, kokku 4 tundi ja nii juba kaks aastat, aga sellist ahtrit ei ole suutnud saavutada. Ega muidugi ei tahaks ka, see on ikka rõve.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma treenin oma tuharalihaseid kaks korda nädalas, kokku 4 tundi ja nii juba kaks aastat, aga sellist ahtrit ei ole suutnud saavutada. Ega muidugi ei tahaks ka, see on ikka rõve.

Mu minia on eestlane ja loomupäraselt selline tagumik+trenn.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://radaronline.com/photos/kim-kardashian-boobs-butt-cellulite-photoshop-scandal/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et kõiksugu ilulõikuste jaoks on raha, aga tselluliidi eemaldamise jaoks mitte.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaaa otseloomulikult on see “trenniga” saadud tagumik. Nalja teete või? Esiteks, naisterahval kasvab lihas meeletult rauda lõhkudes ja toidulisandeid võttes (ja ma pean silamas MEELETULT, vaadake kasvõi fitnessi naiste tagumikke, 3x väiksemad kui sellel Kimil ja need naised teevad roppu trenni ja ajavad munavalget näost sisse). See on kõige ehedemal plastikust kann. Rõve!

???? Jeerum küll, kui kole!

Huvitav, kas tõesti leidub keegi, kellele selline ebaloomulikult suur ahter meeldib? Kimile endale ilmselt, aga kas on veel kedagi, kes sellist asja ahvatlevaks peavad?

Ma muidu inimese loomulikku kehakuju ei arvusta, näiteks Efitreast pärit inimestel on selline tagumik ja vbla suuremgi, aga see ongi nende omapära. See siin on aga lihtsalt- vabandage väga- ebaesteetiline.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas tõesti leidub keegi, kellele selline ebaloomulikult suur ahter meeldib? Kimile endale ilmselt, aga kas on veel kedagi, kes sellist asja ahvatlevaks peavad?

Miljonitele meeldib ju, ega nad muidu seda jäljendada ei sooviks. Meestest rääkimata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süstitud huuled on minu arvates koledamaks tegev protseduur.

Kas kellegi arvates on see ilus?

Näidake mulle kedagi, kes on selle protseduuri tulemusena kenamaks muutunud.

On palju ilusamad huuled pärast süstimist, mis enne süstimist on ebasümmeetrilised ja viltu. Lisaks kortsud huultel. Ise teen ja minu tuttavad samuti – keegi ei saa aru, et midagi on tehtud, ongi tavaline ilus huul. Huuli teha väga delikaatselt oskavad ma arvan väga vähesed.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3861704: Süstitud huuled on minu arvates koledamaks tegev protseduur. Kas kellegi arvates on see ilus? Näidake mulle kedagi, kes on selle protseduuri tulemusena kenamaks muutunud. On palju ilusamad huuled pärast süstimist, mis enne süstimist on ebasümmeetrilised ja viltu. Lisaks kortsud huultel. Ise teen ja minu tuttavad samuti – keegi ei saa aru, et midagi on tehtud, ongi tavaline ilus huul. Huuli teha väga delikaatselt oskavad ma arvan väga vähesed.

Kas sa oled seesama, kes siinses kõrvalteemas kõiki, kes süstitud huuli ilusaks ei pea,  lollakaks nimetab?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huuli teha väga delikaatselt oskavad ma arvan väga vähesed.

Kõik oskavad delikaatselt huuli teha, lihtsalt kliendid ei oska selle delikaatse huulega leppida. Ilukirurgia grupis oli üks küsimus, et soovitage head huultesüstijat ja siis hakkas tulema neid pilte. Ühel oli ülemine huul poole suurem kui alumine ja ülahuule kohal selline suur võru juba, aga tema arust oli see väga ilus. Ja soovitaski oma süstijat, kes talle sellise jubeduse tegi, teised olevat keeldunud, seega on halvad süstijad, kes ei aska oma tööd. Need tegid nii, et midagi ei saanud aru, mis ei olnud tema jaoks sugugi rahuldav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis puudutab Kimi kanni pilte siin, siis kindlasti pole tegu treenitud tagumikuga. Olles ise aastaid teinud raskustega trenni, siis treenida ainult kanni ilma reisilihasteta ei ole võimalik. Mis tähendab seda, et treenitud kanniga kaasnevad ka treenitud reielihased. Antud piltidel on aga jalad ebaproportsionaalselt väiksed võrreldes kanniga. Samuti ei ole eesmisel reielihasel iseloomulikku kurvi mis sinna treenides tekib.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis puudutab Kimi kanni pilte siin, siis kindlasti pole tegu treenitud tagumikuga.

Selge see, et ei ole. Isegi nende saadetes oli näha, et mingid erilised trennilõvid pole neist keegi. Natuke seal hüppasid ja kargasid, aga näha, et ei jaksa midagi suurt teha. Ma ei tea, kuidas keegi saab arvata, et treeninguga sellised tagumikud kõigile taha kasvasid. Ja kui nüüd uuemaid pilte vaadata, Kimil pole enam sellist tagumikku taga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks need, keda ilusüstid ilusamaks on teinud, neid ei saada arugi, et nad süste on teinud. Ilusüstide puhul kehtib reegel “vähem on rohkem”. Tuleb leida lihtsalt väga hea tegija. Meil on selleks kindlasti Marju Karin.

see on siin ilu, mitte huumorirubriik:DD

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see on siin ilu, mitte huumorirubriik:DD

Väidad, et Marju ei ole hea? Moonutas su ära?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha taevas! Sellist annab kaasa vedada!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha taevas! Sellist annab kaasa vedada!

Ju ta seetõttu väiksema vastu vahetaski, et enam lihtsalt ei jõudnud seda koormat kaasa vedada.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha taevas! Sellist annab kaasa vedada!

Ju ta seetõttu väiksema vastu vahetaski, et enam lihtsalt ei jõudnud seda koormat kaasa vedada.

Pole koorem. Hoopis istuda mõnus pehme kõige kõvematel toolidel.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole koorem. Hoopis istuda mõnus pehme kõige kõvematel toolidel.

Ta ilmselt saab endale ka pehmeid toole lubada ja kõvade toolide probleemi pärast pole sellist tagumikku tarvis pidada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole koorem. Hoopis istuda mõnus pehme kõige kõvematel toolidel.

<p style=”text-align: center;”>Ta ilmselt saab endale ka pehmeid toole lubada ja kõvade toolide probleemi pärast pole sellist tagumikku tarvis pidada.

Tulin lisama oma arvamust. Kõik ei arva, et on kole. Jalad on ülejäänud kehaga proportsioonist väljas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on siin ilu, mitte huumorirubriik:DD

Väidad, et Marju ei ole hea? Moonutas su ära?

Marjul on alati konkurente/vihavaenlaseid olnud palju, kes teda igas grupis maha käivad tegemas. Ometi ei saa Marju juurde aega varem kui 2 kuu pärast. Huvitav miks?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest reklaam on vägev. Ta on ju põhimõtteliselt ainus, kes pidevalt meedias figureerib.

Mina käisin kah esimest korda tema juures. Ei olnud kahekuulist järjekorda, oli vast nädal. Teist korda ei läinud, kuidagi nagu ei toiminud see tema tehtud asi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin kah esimest korda tema juures. Ei olnud kahekuulist järjekorda, oli vast nädal. Teist korda ei läinud, kuidagi nagu ei toiminud see tema tehtud asi.

Mida sa täpselt siis süstisid, et ei toiminud?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest reklaam on vägev. Ta on ju põhimõtteliselt ainus, kes pidevalt meedias figureerib.

Mina käisin kah esimest korda tema juures. Ei olnud kahekuulist järjekorda, oli vast nädal. Teist korda ei läinud, kuidagi nagu ei toiminud see tema tehtud asi.

Broneering – Marju Karin

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina käisin kah esimest korda tema juures. Ei olnud kahekuulist järjekorda, oli vast nädal. Teist korda ei läinud, kuidagi nagu ei toiminud see tema tehtud asi.

Mida sa täpselt siis süstisid, et ei toiminud?

Kanavarbaid. Võrreldes hilisemate tegijate, siis hakka või arvama, et hoidis materjali kokku, et rohkem teenida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanavarbaid. Võrreldes hilisemate tegijate, siis hakka või arvama, et hoidis materjali kokku, et rohkem teenida.

Üle käisid ikka tegemas?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanavarbaid. Võrreldes hilisemate tegijate, siis hakka või arvama, et hoidis materjali kokku, et rohkem teenida.

Üle käisid ikka tegemas?

Tema juures, ei. Ma ei käi teist korda tegija juures, kellega esimest korda tulemus ei rahulda.

Kusjuures mul ei ole nähtavaid kortse, vaid ainult naeratades. Põhimõtteliselt mingit vahet ei olnud (jah, pildid sai ka tehtud).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema juures, ei. Ma ei käi teist korda tegija juures, kellega esimest korda tulemus ei rahulda. Kusjuures mul ei ole nähtavaid kortse, vaid ainult naeratades. Põhimõtteliselt mingit vahet ei olnud (jah, pildid sai ka tehtud).

Kas teise juures oli tulemus? Ma süstisin tema juures botoxit otsaette kolm korda, siis nagu midagi mõikas, aga väga vähe. Ja tema ütles, et mulle siis järelikult ei mõju botox, mõni on selline. Olin väga kurb, et peangi siis oma kortsudega leppima, teha pole midagi, aga äkki mõne teise juures mõjuks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 113 )


Esileht Ilu Süstitud huuled