Esileht Ilu Süstitud huuled

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 113 )

Teema: Süstitud huuled

Postitas:
Kägu

Tema juures, ei. Ma ei käi teist korda tegija juures, kellega esimest korda tulemus ei rahulda.

😀

Oma viga siis. Ka teiste tegijate juures käiakse 3 nädalat hiljem üle tegemas, kui ei ole eriti mõjunud. See on ju tasuta ja kuulub esimese süsti hinna sisse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema juures, ei. Ma ei käi teist korda tegija juures, kellega esimest korda tulemus ei rahulda. Kusjuures mul ei ole nähtavaid kortse, vaid ainult naeratades. Põhimõtteliselt mingit vahet ei olnud (jah, pildid sai ka tehtud).

Kas teise juures oli tulemus? Ma süstisin tema juures botoxit otsaette kolm korda, siis nagu midagi mõikas, aga väga vähe. Ja tema ütles, et mulle siis järelikult ei mõju botox, mõni on selline. Olin väga kurb, et peangi siis oma kortsudega leppima, teha pole midagi, aga äkki mõne teise juures mõjuks.

Oli tulemus, märgatav vahe. M.K tegi vist 5 torget, uues kohas vist 11-12. Ma saan aru, et liiga palju ei taheta teha, aga noh, maksad raha ja tulemust pole, siis kah nadi.

Ehk mitte botox ei mõju, vaid tuleb natuke teisiti teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema juures, ei. Ma ei käi teist korda tegija juures, kellega esimest korda tulemus ei rahulda.

????

Oma viga siis. Ka teiste tegijate juures käiakse 3 nädalat hiljem üle tegemas, kui ei ole eriti mõjunud. See on ju tasuta ja kuulub esimese süsti hinna sisse.

Miks minu viga?

Kas tal seetõttu ongi pikad bronnid, et kõik peavad korrigeerimas käima?

Miks mina pean mitu korda käima, kui tuntud kogemustega tegija esimese korraga pihta ei saa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk mitte botox ei mõju, vaid tuleb natuke teisiti teha.

Äkki saad avaldada, kus see hea koht siis on? Mina prooviks uuesti, aga ei tea, äkki jälle raharaisk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli tulemus, märgatav vahe. M.K tegi vist 5 torget, uues kohas vist 11-12. Ma saan aru, et liiga palju ei taheta teha, aga noh, maksad raha ja tulemust pole, siis kah nadi.

😀

Mis vahet seal on, mitu torget? Kogus ikka sama, mida tehakse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks minu viga? Kas tal seetõttu ongi pikad bronnid, et kõik peavad korrigeerimas käima? Miks mina pean mitu korda käima, kui tuntud kogemustega tegija esimese korraga pihta ei saa.

Sinu viga, et ei korrigeerinud.

Asi pole kogemustes, kuidas keegi pihta saab. Kõikide tegijate juures käiakse üle tegemas, kui vaja. Tõenäoline, et esimesel korral kellegi teise juures poleks samuti mõjunud.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu viga, et ei korrigeerinud. Asi pole kogemustes, kuidas keegi pihta saab. Kõikide tegijate juures käiakse üle tegemas, kui vaja. Tõenäoline, et esimesel korral kellegi teise juures poleks samuti mõjunud.

Tema ju kellegi teise juures sai tulemuse. Mina käisin kolm korda korrigeerimas, ikka ei saanud tulemust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk mitte botox ei mõju, vaid tuleb natuke teisiti teha.

Äkki saad avaldada, kus see hea koht siis on? Mina prooviks uuesti, aga ei tea, äkki jälle raharaisk.

Reklaami ei hakka tegema, aga üsna M.K naabruskonnas olev koht.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reklaami ei hakka tegema, aga üsna M.K naabruskonnas olev koht.

M.K.-l ju mitu kohta, üks on Narva mnt-l. Seal lähedal on Medemis, seal olen käinud, aga seal on ka neid süsitijaid väga palju erinevaid. Ühega ei ole teatud põhjustel rahul, aga võib-olla mõni teine teeb seal väga hästi. Eks seal kandis ole veel neid süstimiskohti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole Medemis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole Medemis.

Kui mõtled Faceline, siis mina seal mingit tulemust ei saanud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mõtle.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kelle juures see ESSE saates osalenud neiu GP oma huuli süstimas käib? ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kelle juures see ESSE saates osalenud neiu GP oma huuli süstimas käib? ????

Siin kõrvalteemas raiuti, et need huuled on selliseks värvitud. Süstitud on tegelikult väga vähe.

Njah! Imelik, et osad naised kiidavad kehatajuhäirele tunnustavalt kaasa ning ei saa aru, et tegelikult on selle taga tõenäoliselt hoopis häire, võimalik et mingi lapsepõlvetrauma tagajärg, mis niimoodi tegutsema paneb.

Näiteks need, kes ennast paksuks söövad või näljutavad, on selgelt midagi ränka üle elanud. Kogenud kas vägivalda või on lapseeas neid seksuaalselt kuritarvitatud… Need inimesed ise ei pruugi seda teadvustadagi või osata seostada seda oma häirega.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin kõrvalteemas raiuti, et need huuled on selliseks värvitud. Süstitud on tegelikult väga vähe.

Ära valeta. Süstitud on palju, aga nähtavast on 1/3 värvitud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin kõrvalteemas raiuti, et need huuled on selliseks värvitud. Süstitud on tegelikult väga vähe.

Ära valeta. Süstitud on palju, aga nähtavast on 1/3 värvitud.

Ei valeta! Loe seda teemat! Seal mõnitati mind, et ma olen nii loll, et ei erista süstitud ja suuremaks värvitud huuli!.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei valeta! Loe seda teemat! Seal mõnitati mind, et ma olen nii loll, et ei erista süstitud ja suuremaks värvitud huuli!.

Seal oligi juttu sellest, et kõik, mida sa näed, ei ole süstitud. Väga palju on üle äärte värvitud. Lisatud oli ka video, et sulle seda näidata. Seda, et need on suureks süstitud, pole keegi vaielnud.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu viga, et ei korrigeerinud. Asi pole kogemustes, kuidas keegi pihta saab. Kõikide tegijate juures käiakse üle tegemas, kui vaja. Tõenäoline, et esimesel korral kellegi teise juures poleks samuti mõjunud.

Tema ju kellegi teise juures sai tulemuse. Mina käisin kolm korda korrigeerimas, ikka ei saanud tulemust.

Mul sama kogemus, polnud tulemust isegi yle tehes. Pidin olema ainueksemplar ja haruldane erand. olen siin kunagi ammu ka kirjutanud sellest. Tuleb siis kedagi teist proovida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama kogemus, polnud tulemust isegi yle tehes. Pidin olema ainueksemplar ja haruldane erand. olen siin kunagi ammu ka kirjutanud sellest. Tuleb siis kedagi teist proovida.

Mul on nõrk tulemus ja kestab paar nädalat kuni kuu. Ületegemine ei aita. See on nii olnud mitmes kohas, seega ei ole viga tegijas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidin olema ainueksemplar ja haruldane erand

Hoopis mina pidin olema ainueksemplar ja haruldane erand, mida ta pole varem kunagi näinud 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoopis mina pidin olema ainueksemplar ja haruldane erand, mida ta pole varem kunagi näinud ????

5%-le inimestest ei mõju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanavarbaid. Võrreldes hilisemate tegijate, siis hakka või arvama, et hoidis materjali kokku, et rohkem teenida.

Olen väga tänulik, kui oskad soovitada, kes teeb hästi kanavarbaid. Mul ka millegipärast MK juures pole just kanavarbad kunagi õnnestunud (ei mõju). Samas laupa teeb briljantselt, alati hästi doseeritud ja tulemus kena ning loomulik, ei vaju kulmud alla ega kerki liigselt üles (mis on ka veider mu meelest).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen väga tänulik, kui oskad soovitada, kes teeb hästi kanavarbaid.

Ei, ta ei soovi öelda. Mängis ainult mingit lapsikut äraarvamismängu natuke, aga ta ei taha reklaami teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei hakka isegi kommenteerima, igaüks näeb ise: https://buduaar.tv3.ee/seltskonnauudised/tulised-fotod-marju-karin-porutas-16-aastat-noorema-mehega-patuseid-monusid-nautima/

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei hakka isegi kommenteerima, igaüks näeb ise: https://buduaar.tv3.ee/seltskonnauudised/tulised-fotod-marju-karin-porutas-16-aastat-noorema-mehega-patuseid-monusid-nautima/

Nägin ka seda pilti ja mõtlesin sama :(.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei hakka isegi kommenteerima, igaüks näeb ise: https://buduaar.tv3.ee/seltskonnauudised/tulised-fotod-marju-karin-porutas-16-aastat-noorema-mehega-patuseid-monusid-nautima/

Issand, mis temaga siis nüüd on juhtunud. Äkki halb pilt. Alles aasta tagasi küll selline ei olnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee, mis seal siis tavapärasest erinev on? Ei nori, aga ma tõesti ei mõista erinevust enne ja pärasti vahel.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen väga tänulik, kui oskad soovitada, kes teeb hästi kanavarbaid.

Ei, ta ei soovi öelda. Mängis ainult mingit lapsikut äraarvamismängu natuke, aga ta ei taha reklaami teha.

Ja sina oled kuidagi lapsikult solvunud, kui ma räägin oma kogemusest esisüstijaga.

Ning jah, reklaami endiselt ei tee. Ütlen vaid, et võib vabalt käia ka kohtades, mis ei reklaami ennast ja on ka odavamad.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning jah, reklaami endiselt ei tee. Ütlen vaid, et võib vabalt käia ka kohtades, mis ei reklaami ennast ja on ka odavamad.

Ilmselt saad ka ise aru, et väga “vabalt” ei ole võimalik selliseid kohti üles leida, kui isegi anonüümses foorumis ei ole keegi nõus koha nime ütlema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt saad ka ise aru, et väga “vabalt” ei ole võimalik selliseid kohti üles leida, kui isegi anonüümses foorumis ei ole keegi nõus koha nime ütlema.

Imelik inimene jah. Kui ei soovi reklaami teha, on see igati ok, aga miks siis üldse mingitele oletustele vastata, et ei ole see. Või nüüd jälle, et näe-näe, mina tean, aga teile ei ütle. Lapsik ja tobe. Ma ei vastaks siis üldse midagi, mitte ei mängiks niimoodi lolli.

Marjuga on viltu see, et nägu on muutunud, padjanäo ja turses mulje jätab. See on esimene märk süstidega liialdamisest. 50+ ja 60+ näeb see nägu päris hirmus välja. Silmad on väiksemaks läinud, huulte kuju muutunud, põsesarnad juba liiga väljas, näo kuju muutunud. Aga see ongi see asi, et ise ei pane enam tähele neid muutusi ja siis lähebki asi liiale.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 113 )


Esileht Ilu Süstitud huuled