Esileht Imetamine Suu avamine imetamisel

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Suu avamine imetamisel

Postitas:

Tere!
Minu 2 nädalane beebi ei taha kuidagi korralikult suud lahti teha, kui rinda hakkan andma. Avab suu ainult nii palju, et nibu suhu läheb. Ei oska mitte midagi teha, ootan lihtsalt kuni ta nutma hakkab, et suu lahti läheks ja siis saan enam-vähem tissi otsa. Tissi otsa saamisega läheb meil umbes 10-20 minutit. Ikka väga väsitav on, selleks ajaks kui tissi otsa saame oleme ennast mõlemad läbi higistanud.
Kas on kellelgi nõuandeid/kogemusi kuidas panna ta suud lahti tegema? Ei oska tõesti enam midagi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka beebi ei ava tihtipeale suud suureks…aga ta tõmbab imemisega nibu siiski endale \”suurelt\” suhu…seega võte on kokkuvõttes õige- suus on enamust nibualast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi teda kuklast suunata ja tagant utsitada. Mul ka mingi hetk ei tahtnud üldse suurelt avada suud ja nüüdki vahest läheb mitu valet katset ennem kui õieti saame. Nii lihtsalt õpetas imetamisnõustaja teda rinnale suunama. Ehk toimib…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täpselt nagu minu kirjutatud, samuti 2 ndl.beebi ja läheb vahest 20 min. vahest 5min. Näiteks kui paremat tissi annan siis vasaku käega toetan kukla tagant titat ja paremaga suunan nibu suhu,ootan ka,et suu võimalikult lahti läheks ja siis viin lapse pea üsna kiirelt nibuni,mitte vastupidi, seda õpetas imetamisnõustaja… suu saan hetkeks lahti ka pöidlaga lõuga allapoole tõmmates,siis keel tuleb nagu nakusga suulaest lahti beebil 🙂 eks edaspidi läheb lihtsamaks… jõudu meile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võid proovida nibukaitsmega söötmist. Minu tibu suu oli peale sündimist liialt väike, et õigesti rinda haarata ning imetamisnõustaja soovitas nibukaitset esimene 1,5 kuud kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine Suu avamine imetamisel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.