Esileht Pereelu ja suhted Suu vahtimine suheldes

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Suu vahtimine suheldes

Postitas:

Mida see näitab/tähendab kui vestluskaaslane vahib vestluspartneri suud suhtlemise ajal? Tegemist ei ole romantilise ega muu sarnast tüüpi situatsiooniga. Vastik tunne tekib alati kui keegi seda teeb.

+4
-34
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 00:27; 22.11 20:09;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Pane mask ette!

+28
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahtigu suud palju tahab, vastik on kui lakkamatult silmi jõllitatakse.

+20
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pakuks, et kas on rääkijal tähelepanu äratavad hambad (liiga valged, liiga kollased, liiga puseriti vms) või liigutab ta suud kuidagi teistmoodi kui enamik teisi inimesi. Näiteks Erik Orgu suu on minu jaoks kuidagi teistsugune kui teistel, alati jääb pilk kinni. Midagi justkui häirib.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vahin suhu, kui vastaspool räägib pudistades või arusaamatult.

Mäletan kord mingil tööga seotud õhtusöögil oli teispool lauda vadistav kolleeg ja ma ei saanud mõhkugi aru, millest ta rääkis, sest tema ees oli vaas lilledega, mis ta suud varjas. Kui ta vetsutripile läks, tõstsin vaasi eemale ja tema tagasi tulles sain lõpuks aru, mida ta räägib.

+36
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesel võib olla lihtsalt probleeme kuulmisega ja üritab sõnu huultelt lugeda

+33
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaegkuuljaid on päris palju.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta tahab sind suudelda

0
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 08:31; 17.11 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on alati selline tunne, et vaadatakse siis, kui suust tuleb haisu.

+4
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed jäävad vaatama siis, kui on midagi erilist – eriliselt ilus või inetu. Eks sa ise tea, kumb su suu on.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ikka parem kui see, kui vahitakse rindu.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul suu=silmad

Vaatan sealt lisainfot, nagu teine loeb silmadest. Lihtsalt, no hard feelings!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see näitab/tähendab kui vestluskaaslane vahib vestluspartneri suud suhtlemise ajal? Tegemist ei ole romantilise ega muu sarnast tüüpi situatsiooniga. Vastik tunne tekib alati kui keegi seda teeb.

Võibolla on vestluspartneril kuulmisprobleem ja ta püüab halvasti kuuldud sõnu suu liigutuste järgi tuvastada.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutan ette, et kas konkreetse naise huuled on osavad riista küljes.

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ks sul hambad on pestud? Äkki jääb vestluskaaslane mõttesse, kust see lebra tuleb?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et ta tahab sind musitada

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 08:31; 17.11 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suu on näos ainus liikuv asi, siis ikka jääb pilk peale. Mõnel on silmad nii ilmekad, et pigem vaatad neid. Üldiselt ma ei märkagi, mida ma täpselt vaatan.

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kergeid aspergerlikke jooni ja minu jaoks on näiteks teisele inimesele pikemalt silma vaatamine nii intensiivne kogemus, et mõte ei püsi jututeema juures, tekib ärevus ja hajaliolek. Seetõttu vaatan tõepoolest pigem suud vms, kohe keskendumisvõime paraneb.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suud vaadatakse ikka selleks, et vestluspartnerist täpsemalt aru saada, mis ta räägib. Kuulmisprobleemi puhul tavaliselt palutakse kõvema häälega rääkida!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei suuda silma vaadata, väga ebamugav on. Selle asemel, et kõrvale vaadata, vaatan rääkides teise suud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ootab suudlust ja ootab, et sa ei räägiks, sest ta ei viitsi kuulata. Muidugi ei pruugi olla üldse romantiline olukord, aga sa ju ei näe teise pähe, mida ta mõtleb.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 22:47; 21.11 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne inimese kõne on nii pudine, ebaloogiline ja arusaamatu, et sellest arusaamiseks tuleb kaasvestleja suud jälgida.

Selliseid vaegmõttelisi rääkijaid on järjest enam.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see näitab/tähendab kui vestluskaaslane vahib vestluspartneri suud suhtlemise ajal? Tegemist ei ole romantilise ega muu sarnast tüüpi situatsiooniga. Vastik tunne tekib alati kui keegi seda teeb.

Seda teevad enamasti kehva suhtlusoskusega (või suhtlemispuudega) inimesed, kes ei julge ei silma vaadata ega ei oska ka tajuda mõistlikku pilkkontakti kestvust. Kuna nad ei oska pilkkontaktiga käituda nagu tavainimesed, et aegajalt vaatad silma, siis vaatad mujale – siis nad vaatavadki suud. Osavamad vaatavad ninajuurt – seda tegema õpetatakse näiteks koolitustel neid, kes kohe üldse silma vaadata ei oska. Et ära vahi suhu, vaata tema ninajuurt.

Üldiselt on elus nii, et head suhtlejad vaatavad teisele inimesele silma, kui nad kuulavad ja nende pilk eksleb kuulaja näole ja sealt ära, kui nad ise räägivad.

Suhu vahtimine on äärmiselt ebameeldiv, samas aga annab kohe teada, et inimesel on kas kuulmis- või suhtlemispuue. Muidugi, kui rääkijal on väga halb diktsioon, keerulisem kõnedefekt, siis teatud juhtudel lihtsalt on vaja tema suud vahepeal vaadata, aga tavainimene ei jõllita ka siis seda pikalt ja pidevalt, kui just vestlus kuskil mürtsuvas ööklubis pole.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silma vaadata ei tohi, suhu samuti mitte. Äkki siis vaataks nina?

 

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 13:25; 22.11 19:44; 22.11 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silma vaadata ei tohi, suhu samuti mitte. Äkki siis vaataks nina?

Võib ju ka vaadata, kuidas näojooned omavahel kokku sobivad või lugeda üle, mitu kortsu kusagil on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 22:47; 21.11 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 40% kuulmislangust ühest ja 20% teisest kõrvast, millest enamus inimesi ei tea, kes mind ümbritsevad. Pean vaatama vestleja suud, kui ta räägib vaikselt või kehva diktsiooniga, sest ma ei saa kõnest muidu aru, eriti, kui kõne tuleb sealtpoolt, kus kehvema kuulmisega kõrv.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui näopiirkonda vaatamine nii hirmutab, siis naistele võib dekolteesse pilgu suunata ning meestel hargivahele.

Peaks ju hea lahendus olema.

 

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 13:25; 22.11 19:44; 22.11 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui näopiirkonda vaatamine nii hirmutab, siis naistele võib dekolteesse pilgu suunata ning meestel hargivahele.

Peaks ju hea lahendus olema.

Alusta siis endast oma soovituste rakendamisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 00:27; 22.11 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui näopiirkonda vaatamine nii hirmutab, siis naistele võib dekolteesse pilgu suunata ning meestel hargivahele.

Peaks ju hea lahendus olema.

Alusta siis endast oma soovituste rakendamisega.

No siiani pole keegi mulle oma foobiatest märku andnud, seega vaatan vesteldes ikka tsiviliseeritud inemese kombel jutukaaslasele silma.

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 13:25; 22.11 19:44; 22.11 22:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Suu vahtimine suheldes