Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 12 postitust - vahemik 3,031 kuni 3,042 (kokku 3,042 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
ageta

Proua galligaart on nüüd pahane, et tal ei lubata koeraga minna lapsele lasteaeda vastu. Sest tema koer on ju niiiiii nunnu ega tee midagi halba. Inimene võiks ju lasteaeda vahetada, kui mitte miski selle töökorralduses ei sobi talle?

Oma “hobuse kõrgust” presenteeris ta juba siis kui rääkis, et ta koer on õpetamata aga kuulab nii ilusasti sõna. Jalutab temaga lahtiselt aga pole ju hullu, ta kuulab sõna. Oi ups, pani jooksu, no ikka juhtub, muidu ju kuulab nii ilusasti sõna. Ja kui järgmine kord sobis koer autosse jätta, siis miks eelmised korrad oli ta vaja sealt üldse välja võtta? Näris turvavöö kinnitust? See on sinu kui koeraomaniku probleem, et koer lahtiselt autos on. Aga ei, süüdi on ikka direktor.

+17
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

G võttis oma tobeda pildid maha, mis on tore. Äkki sai aru, et ei ole ainult tema ja maailm.

Või siis ta on niii arg.
Mina isiklikult kahtlustan seda viimast.

Ma läksin hommikul nii vihaseks kui ma ta postitust lugesin, sest vahetult enne seda, lugesin ma seda kuidas üks laps surnuks pureti.
Tahtsin talle suurte tähtedega kommentaariks panna “IDIOOT”, aga sellest poleks kasu olnud ja ise oleksin ka totra mulje jätnud.

+17
0
Please wait...

Postitas:
billa

Lõpetasin ära augustis, sest päris pikalt tuli võrreldes varasemaga harva postitusi ja needki polnud eriti huvitavad.

Mul on ühe teise blogijaga sama tunne. Tegi ka tasulisse keskkonda uue blogi, alguses tuli mitu postitust päevas lausa, nüüd vaat et mitte midagi. Lõpetasin tellimuse.

Kui enda mõtteid nii kvaliteetseks peetakse, et nende edastamist lausa tasulise teenusena pakkuda, siis võiks asjal mingi järjepidevus ja kvaliteet ka olla.

Kas sel ajal kui ta veel kirjutas, said raha eest midagi suurt ja põrutavat teada? Ma kahtlen, kui isiklikult blogijad valitud publikule asju rääkida saavad, kogu info voolab ju paratamatult laiali. Viiekaga konfidentsiaalsust ei taga.

+20
0
Please wait...

Postitas:
jarv

Mimmufikatsioon nüüd täitsa lõpusirgele jõudnud BR540 ostuga. 😀

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu513

Vaadates, mis lõhnu ta on varem kasutanud ja kiitnud, siis… mnjah.

+1
0
Please wait...

Postitas:
8bit

Märkasin, et Harku vald otsib kommunikatsioonispetsialisti (jälgin Harjumaa töökuulutusi mitu korda päevas kuna otsin tööd ja siis jäi silma). Mulle tundub, et praegune soovib siis lahkuda? On ta maininud ka kuskil, et miks?

+8
0
Please wait...

Postitas:
alexxx

Märkasin, et Harku vald otsib kommunikatsioonispetsialisti (jälgin Harjumaa töökuulutusi mitu korda päevas kuna otsin tööd ja siis jäi silma). Mulle tundub, et praegune soovib siis lahkuda? On ta maininud ka kuskil, et miks?

Instas jagas kuulutust ja kutsus kandideerima, et saaks koos kommunikatsiooniga tegeleda. Muud mainimist ei ole märganud.

+7
0
Please wait...

Postitas:
maalijuuli

Kas tal ei olnud mitte tähtajaline tööleping?

0
-1
Please wait...

Postitas:
mimi20

Mulle tundub, et praegune soovib siis lahkuda?

Ei. Otsitakse juurde veel ühte spetsialisti.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Jayaya

Mul jäi mulje, et juurde otsitakse sest kuskil jagas, et saame kabinetti jagada vms.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kirtti

Kas laps sõidab mõnel tõesti matkaautos täitsa lahtiselt? 😳 Nii väike laps võiks üldsegi veel turvatoolis istuda, aga et isegi turvavööd ei raatsita kinni panna..

+3
-3
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Kas laps sõidab mõnel tõesti matkaautos täitsa lahtiselt? 😳 Nii väike laps võiks üldsegi veel turvatoolis istuda, aga et isegi turvavööd ei raatsita kinni panna..

Kes sellist idiootsust teeb?!

+5
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 3,031 kuni 3,042 (kokku 3,042 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)