Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 3,091 kuni 3,120 (kokku 3,481 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
jarv

Väga inetu mind halvustamises süüdistada. Väga inetu.

Läksid vist närvi selle “Kommentaarist on juba teavitatud” peale. Saad aru, et see teatis tuleb sulle, kui ükskõik kes vajutab “Teata ebasobivast” nuppu ja see nupp on sisutu. Kommentaar ei saadeta tegelikult kuskile ülevaatamisele.

+13
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
kaiekast

Jäin lolli peaga tiktokist mingit Rastaperekonda vaatama, no kohutav. Nad karjuvad väikelapse peale, kes on näljane ja peaks juba voodis olema. Narkojutud ja sekka lapse mõnitamine, päris abituks tegev viha tuleb peale.

Mulle ka silma jäänud see, et lapse peale tõstetakse pidevalt häält. Kurb kuulata seda.

https://www.youtube.com/watch?v=TXYfcbcL1nI

Siin videos (alates ca 4:15) on nad raudselt mingi aine all. Rääkimata sellest, et imikuga selliseid üritusi väisatakse.

Kes need kaks on?

+8
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Või Adriana? Too just tegi postituse faktidest enda kohta ja seal avaldas, et ta on lasknud endal roideid eemaldada.

Täna saab siis õhtu saatest kuulda, miks ta need eemaldada lasi.

+4
0
Please wait...

Postitas:
coral0

Ta on 26?????? Reaalselt?!?! Miks üks noor naine laseb endaga nii teha?

+13
0
Please wait...

Postitas:
Nustik

Appppiii 😀 need kannikad vähe vales kohas pole või?

Päris hirmutav, et küllaga on inimesi, kes selliseid naisi pärisalt ilusaks peavad.

+19
-1
Please wait...

Postitas:
sadness

Appppiii 😀 need kannikad vähe vales kohas pole või?

Päris hirmutav, et küllaga on inimesi, kes selliseid naisi pärisalt ilusaks peavad.

Need ei sobi üldse ta kehaga kokku.

Aga õnneks suurem osa inimesi, seda siiski ilusaks ei pea.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Mauno

25!!!! ulme

+9
-1
Please wait...

Postitas:
atsetoon

Appi, mul oli sama šhokk🤯

Olin näinud teda ig, olin kindel, et tegu keskea kriisis vaevlavea inimesega, kes boostib end nüüd kirurgi abidega. Aga päriselt, 25? Ei ole võimalik?!! Ta näeb ~40aastane välja 😳

Ja talle ei tundu ta uued hambad ka suhu mahtuvat…🤐

+18
-2
Please wait...

Postitas:
Egerta

See on veider, et Galligaart toitub põhiliselt saiakestest ja pastast ja reklaamib seda tervislikuna, tehes maha liha sööjaid.

+17
0
Please wait...

Postitas:
koeradkassid

25!!!! ulme

26 sai septembris.

0
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Appi, mul oli sama šhokk🤯

Olin näinud teda ig, olin kindel, et tegu keskea kriisis vaevlavea inimesega, kes boostib end nüüd kirurgi abidega. Aga päriselt, 25? Ei ole võimalik?!! Ta näeb ~40aastane välja 😳

Ja talle ei tundu ta uued hambad ka suhu mahtuvat…🤐

Ja mõelda vaid milline ta näebki välja siis, kui 40 saab kogu selle plastmassi ja silikooni seest…

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Huviline

Oh milline silmakirjalikkuse tipp paljaporgandi poolt. Nüüd, kui tema vajas kiirabi on Eesti meditsiin IMMMELINEE ja arstid ja õed nii toredad ja head, aga enne on ta kogu meditsiini kogu aeg kinnimakstuks ja milleks iganes veel nimetanud.

+33
0
Please wait...

Postitas:
Tret

Jeerum, ma saates ei süvenenud vanusesse, peale vaadates arvasin, et 40-aastase kohta heas vormis. Aga miks üks 26-aastane teeb endaga nii?!?!?!?!Mitte, et vanemad tegema peaks aga igal juhul teda see tuuning ei kaunista.

+21
-2
Please wait...

Postitas:
Egerta

Jeerum, ma saates ei süvenenud vanusesse, peale vaadates arvasin, et 40-aastase kohta heas vormis. Aga miks üks 26-aastane teeb endaga nii?!?!?!?!Mitte, et vanemad tegema peaks aga igal juhul teda see tuuning ei kaunista.

Kõik algab lapsepõlvest ja sealt hakkavad asjad viltu minema. Juba pubekana tahtis nina tuunida, tundis ennast liiga poisiliku kehaga (nääpsuke on tõesti), aga kuidas 26-aastasest varem kenast(Printsessi Jaanika jagas pilti milline nägi välja enne oppe) neiust on saanud ületöödeldud monstrum, on ikka kohutav. Ja 100% asi ei piirdu praegusega, sest kõigil kellel on läinud lappama välimuse tuunimisega, ei ole enam oskust peatuda.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
perek123

Mis ta insta on?

+2
0
Please wait...

Postitas:
kylaline666

Vaatasin just, et J müüb tütre väikseks jäänud riideid. Ise ütles, et rikastuda ei plaani, aga iga ese on 5€/tk, ka h&m,pepco paari eurosed kleidid😅

+12
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Vaatasin just, et J müüb tütre väikseks jäänud riideid. Ise ütles, et rikastuda ei plaani, aga iga ese on 5€/tk, ka h&m,pepco paari eurosed kleidid😅

Ta müüb sellist kräppi viiekaga.😂

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Haha, mul jäi just täpselt sama asi silma. Kasutatud Pepco riided 5€/tk 🤑

+16
0
Please wait...

Postitas:
Nustik

Kõik algab lapsepõlvest ja sealt hakkavad asjad viltu minema. Juba pubekana tahtis nina tuunida, tundis ennast liiga poisiliku kehaga (nääpsuke on tõesti), aga kuidas 26-aastasest varem kenast(Printsessi Jaanika jagas pilti milline nägi välja enne oppe) neiust on saanud ületöödeldud monstrum, on ikka kohutav. Ja 100% asi ei piirdu praegusega, sest kõigil kellel on läinud lappama välimuse tuunimisega, ei ole enam oskust peatuda.

Kus jagati?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Roosinupuke

Just tulin sama asja kommenteerima aga juba jõuti ette 😃 tõesti, müüa pepco ja sinsay riideid sama hinnaga või kallimalt mis ostis, on ikk tase omaette 😂

+16
0
Please wait...

Postitas:
Egerta

Kus jagati?

Jaanika storys jagas, enam pole nähtav. Nad töötasid Night Chat saates koos tookord.

+1
0
Please wait...

Postitas:
perek123

Kus jagati?

Jaanika storys jagas, enam pole nähtav. Nad töötasid Night Chat saates koos tookord.

kas keegi palun annaks insta konto? ei leia üles

+1
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

https://eestielu.goodnews.ee/kuula-raadio-2-saadet-r2-pulss-i-bombshell-salongis-asusid-toole-neli-ukrainlannat/ oijah…

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Mauno

Kus jagati?

kas keegi palun annaks insta konto? ei leia üles

adriana.viks

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kagggu

Mallukas uues postituses vist kinnitab enda ja G suhet (kommentaaride järgi vaatasin)

+13
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Mallukas uues postituses vist kinnitab enda ja G suhet (kommentaaride järgi vaatasin)

Jap, koos. Uskumatu.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu351

Lihtsalt järjekordne linnuke tema piinlike seikade listis. Pole esimene ega jää viimaseks.

+29
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Oot, mida see Mallu kõik lubas teha, kui ta peaks veelkord siin elus Gerdiga kokku minema? Oh, the irony… no ega kaks kolmandata jää, varsti uus halapostitus ja käsi piiblil vandumine, et ei iial enam…

+34
0
Please wait...

Postitas:
sanshain

Oot, aga milleks seda Gerti sinna laste peole muidu vaja on? Seda enam, et laste isa on kohal. Tegelt ka milleks??

+30
-2
Please wait...

Postitas:
Lounakagu

Ma ei tea, kas tõesti MITTE ÜHTEGI teist meest maamuna peal pole, kui see, kes juba 2x lühikese aja jooksul naha üle kõrvade tõmmanud. Oleks et 1x. Aga 2x. Kindel, et see inimene ei muutu. Kui enam midagi taolist ei juhtu, tähendab see vaid, et õppinud paremini varjama.

Mallu on kena ja äge noor naine, ma ei saa aru, miks endast nii halvasti arvab, et paremat ei vääri. Kindlasti on küllalt teisi mehi, keda ta saaks.

Kui tegemist oleks 20ndate alguses lastetu naisega, siis saaks sellisest rumalusest veel aru, aga 30ndates 3 lapsega naine nagu väga ei tohiks endale lubada sellist lollust. Kalu meres küll.

+37
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 3,091 kuni 3,120 (kokku 3,481 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)