Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 3,121 kuni 3,150 (kokku 3,481 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
lotake

Oot, aga milleks seda Gerti sinna laste peole muidu vaja on? Seda enam, et laste isa on kohal. Tegelt ka milleks??

M on mudijana eilne päev, kraabib veel viimast, et saada draamat ja klikke. Laste sünnipäeval sellist jura korraldada on tase omaette, Kardol vist sõnaõigust pole 😀

+37
0
Please wait...

Postitas:
karmauhh

See viimane postitus on praegu avalikult saadaval, lihtsalt kurb lugemine… Ju tal see eripära, mida ta ravimitega korrigeerimast keeldub, seda kõike forsseerib, aga… Kui see oleks mingi film nt, kolme lapsega lahutatud naisest, kes pidevalt teeb kodus remonti ja vahetab mööblit, laseb järjest uusi iluoperatsioone teha ja alustab pidevalt uuesti suhet mehega, kes teda petab ja alandab… Küllap tal endal ka oleks seda vaadates ainult üks mõte: ääärrrrraaaa teeeeee, miks ometi?!!!

Mis loogika tal ometi seal peas toimub? Lasin end tuunida, nüüd olen ilusam, nüüd ta enam ei vahi võõraid naisi?

Sa käid siin lugemas ka alatasa, iga natukese aja tagant mainid mõnes postituses perekooli. Mina vaatan seda sinu filmi ja see on täpselt selline, et tahaks telekasse ronida ja peategelast raputada, et palun, ära tee!

+44
0
Please wait...

Postitas:
maalijuuli

M.  ja E, tunduvad nii sarnased. Alguses tuha pähe raputamine ja siis… musta/valge või vastupidi, kirjutamine.

Manipulatsioon?

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kaegu351

Võiks peale passida, et sinna sünnipäevale mõni noor kena naine ei satuks. Laste sõbra ema või nii.
Opi ja süsti palju tahad, hunt vaatab ikka metsa poole.

+37
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Selles ma küll midagi veidrat ei näe, et laste ema elukaaslane, kes ilmselt naguniii igapäevaselt lastega koos elab, sinna sünnale läheb. Normaalsed inimesed sellest draamat ei tekitaks.

+10
-21
Please wait...

Postitas:
K4gu

Väga inetu mind halvustamises süüdistada. Väga inetu.

Teadmata küll neid inimesi, keda sa kritiseerid, leian ka mina, et su kommentaar  oli halvustav ja haletsuse maski all pigem õel. Ennastupitav ja kuri.

Väga inetu on niimoodi teise inimese lapsi halvustada, väga inetu.

+5
-9
Please wait...

Postitas:
cygney

Kutsun kõiki üles liituma rahapäevikuga- pole vaja tellida omale jõuluvana, säästke ja veelkord säästke see raha!

Igal nädalal jagan teile ka ühe lisanipi, kuidas raha kiiremini kokku saab. Alustuseks oli vaja teha endale üks lisakonto ja kanda sinna kogu jõuluvanale kuluv raha 🙂

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Egerta

Mul on mitmeid 30+ lastetuid sõbrannasid, kes ei leia meest, sest valik vilets. Paneb imestama kuidas 3-4 lapsega suunamudijatel ei lähe poolt aastatki kui jube uus suhe. Suurem suhtlusringkond, lati alt läbi minek? Veel miskit?

+20
-3
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Mul on mitmeid 30+ lastetuid sõbrannasid, kes ei leia meest, sest valik vilets. Paneb imestama kuidas 3-4 lapsega suunamudijatel ei lähe poolt aastatki kui jube uus suhe. Suurem suhtlusringkond, lati alt läbi minek? Veel miskit?

Meie ju ei tea, millised valikud sinu sõbrannadel üldse on. Ja millised nad ise on.
Mul on ainult paar tuttavat, kes on 30+ ja kaaslast pole. Neil mõlemal on üsna pekkis iseloom ka.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Tret

Ausõna ma olen enne elu lõpuni vallaline, kui sellise pleikari otsa komistaks. Mitu korda peab reha silmnäkku lajatama, et mõista. Ise mõistis hukka ühte teist ” rongiõnnetuse suhet” …

Ta nagu üritab (ilmselt eelkõige iseendale) midagi tõestada, et rahuliku, turvalise (ja tema jaoks ilsmelt igava) pereisa juurest sellise seelikuküti juurde. Ei ole usku, üldse ei ole.

+34
0
Please wait...

Postitas:
preili567

Mallukas uues postituses vist kinnitab enda ja G suhet (kommentaaride järgi vaatasin)

Jap, koos. Uskumatu.

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

+15
0
Please wait...

Postitas:
coral0

Kutsun kõiki üles liituma rahapäevikuga- pole vaja tellida omale jõuluvana, säästke ja veelkord säästke see raha!

Igal nädalal jagan teile ka ühe lisanipi, kuidas raha kiiremini kokku saab. Alustuseks oli vaja teha endale üks lisakonto ja kanda sinna kogu jõuluvanale kuluv raha 🙂

Millegipàrast on mulle viimasel ajal aina rohkem vastukarva hakanud need “säästa-säästa-säästa” postitused. Jah, säästmine on okei, arulage kulutamine muidugi jabur, aga kuskil võiks see kuldne kesktee olla ja päris lolliks ei tasu minna. Võtame lastelt jõuluvanad, kingitused, sünnipäevad, huviringid ära, endale midagi ei luba, sest see kõik on mõttetu kulu ja elame selleks, et ainult raha säästa. Krt see TLC saade extreme cheapskates tuleb meelde 😃

+23
-1
Please wait...

Postitas:
madeleine

Millegipàrast on mulle viimasel ajal aina rohkem vastukarva hakanud need “säästa-säästa-säästa” postitused. Jah, säästmine on okei, arulage kulutamine muidugi jabur, aga kuskil võiks see kuldne kesktee olla ja päris lolliks ei tasu minna. Võtame lastelt jõuluvanad, kingitused, sünnipäevad, huviringid ära, endale midagi ei luba, sest see kõik on mõttetu kulu ja elame selleks, et ainult raha säästa. Krt see TLC saade extreme cheapskates tuleb meelde 😃

Ma arvan, et see jõuluvanajutt oli lihtsalt nali, sest Marimellid kutsuvad blogis üles inimesi säästma, tegema säästukontot ja sinna raha kandma.

Ning siis teevad IG-s  reklaami, et telli jõuluvana ja osta mingit nodi. Mingi asjaga oli lausa nii, et tegid reklaami, et ostke ja siis päev hiljem tänasid, et saidki omale puhkusereisi raha nüüd kokku täna jälgijatele, kes nende rekslaami peale ostma tõttasid. Minu meelest väga silmakirjalik.

+22
0
Please wait...

Postitas:
BlueVelvet

Ma ootan huviga seda Malluka postitust, mis tuleb siis (loodan, et ta kirjutab sellest), kui ta taas on G maha jätnud, maeiteamitmendatkorda. Seda oleks siiralt huvitav lugeda, kui ta ausalt kirjutaks, miks ta sellise tondi juurde tagasi läks. Ma võibolla lihtsalt ei mõista, aga minu jaoks oleks see äärmiselt alandav. Isegi kui mulle see mees väga-väga meeldiks, tuleksid mulle vist igapäevaselt meelde need korda saadetud nilbused. Need polnud nagu sellised “okei, tegid väikse vea” asjad, vaid pigem sellised rõvedused, mis inimese kohta päris palju räägivad.

+32
0
Please wait...

Postitas:
atsetoon

Juhuslikult jäi Tiktokis silma rastade perekonna uus video. Neil käiski selle postituse kommentaaride pärast politsei olukorda hindamas. Ise nende laive pole suutnud vaadata, sest minu jaoks on nende diktsioon piisavalt kehva, et vajaksin subtiitreid, aga nad uues videos vastasid siinsetele kommentaaridele

+14
-2
Please wait...

Postitas:
perek123

Juhuslikult jäi Tiktokis silma rastade perekonna uus video. Neil käiski selle postituse kommentaaride pärast politsei olukorda hindamas. Ise nende laive pole suutnud vaadata, sest minu jaoks on nende diktsioon piisavalt kehva, et vajaksin subtiitreid, aga nad uues videos vastasid siinsetele kommentaaridele

Kes need on?

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Ise ka usud seda “juhuslikult” osa? Kuidas Sa aru said, et nad siinsetele kommentaaridele vastasid, olid subtiitrid all siis seekord? Juhuslikult ma ei tea kedagi, kes nendest juhuslikult midagi kuulnud oleks või veelvähem nende tiktokidele sattunud. Ikka pigem kas isiklik vimm või kummaline uudishimu täiesti suvaliste inimeste vastu.

+7
-12
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Ise ka usud seda “juhuslikult” osa? Kuidas Sa aru said, et nad siinsetele kommentaaridele vastasid, olid subtiitrid all siis seekord? Juhuslikult ma ei tea kedagi, kes nendest juhuslikult midagi kuulnud oleks või veelvähem nende tiktokidele sattunud. Ikka pigem kas isiklik vimm või kummaline uudishimu täiesti suvaliste inimeste vastu.

Ee, mulle viskas ka nt eile õhtul  tiktokis scrollides JUHUSLIKULT selle video ette kus nad neid pk kommentaare ette loevad ja mingeid oma poolseid selgitusi annavad. Ei tea ega jälgi neid muidu, nii palju kui mu fyp-le ette on sattunud, nii palju olen näinud. Nii et, miks see nii uskumatu on, et võib “juhuslikult” mõne video peale tiktokis sattuda? 😀 Selleks ei ole ju vaja kellegi profiilide peal spetsiaalselt luuramas käia.

+23
0
Please wait...

Postitas:
Tret

Ma ootan huviga seda Malluka postitust, mis tuleb siis (loodan, et ta kirjutab sellest), kui ta taas on G maha jätnud, maeiteamitmendatkorda. Seda oleks siiralt huvitav lugeda, kui ta ausalt kirjutaks, miks ta sellise tondi juurde tagasi läks. Ma võibolla lihtsalt ei mõista, aga minu jaoks oleks see äärmiselt alandav. Isegi kui mulle see mees väga-väga meeldiks, tuleksid mulle vist igapäevaselt meelde need korda saadetud nilbused. Need polnud nagu sellised “okei, tegid väikse vea” asjad, vaid pigem sellised rõvedused, mis inimese kohta päris palju räägivad.

Ta lihstalt ei tee enam seda postitust sest teab juba 100ndat korda, et siis saavad lugejad öelda ” Mis me ütlesime….”. Juba viimase lahkuminekuga ju lubas oma jala otsast närida, kui peaks selle tüübiga suhtlema veel…

+18
0
Please wait...

Postitas:
anon

Sa ilmselt ei tea kuidas Tiktok töötab. Seal näidataksegi juhuslikke videosid. Ma ka rastasid ei jälgi, aga nende viimane video sattus Tiktokis ette ja ausalt öeldes kahju oli neist. Pole ikka okei avalikus foorumis pilduda väiteid, et “raudselt olid laksu all jne” ja süütutele inimestele politseid ukse taha saata.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
BlueVelvet

Mõtlesin siin, keda see Mallu G mulle meenutab, ja välja mōtlesin – Argo Aderit😄 Too ju ka selline “tüürimees” ja kündis naise selja taga nii kuidas jaksas, naine veel liiga pekine ja paljulapseline tema jaoks ka, või kuidas ta ennast seal naise sôbrannale pôhjendaski. Oeh🤦🏻‍♀️ Ja Mallu nagu see Maarjagi, vôtab oma tüürimehe muudkui tagasi, sest “only happy couples get through shit like this” 😄

Kas Mallu ei saa aru, et ta on hetkel just nagu see Maarja vôi miks mitte ka TL? Mallu rääkis, et ta ei suutnud pealt vaadata, kuidas TL sellise tölliga koos on. Ja nüüd…on ise see naine, kelle kohta teised môtlevad, et issand jumal, KUIDAS ta küll ei näe😄

+43
0
Please wait...

Postitas:
Amelie

Miskipärast tekib hoopis kahtlus, et keegi üritab neid tundmatuid rastasid siin reklaamida.

+12
-7
Please wait...

Postitas:
kat78

Kas mitte M. ei nähvanud kommentaarides kellelegi kes kurtis et gaasi hind on kallis, et lihtne, siis tuleb gaasi mitte kasutada ja oli oma enese tarkuse üle nii uhke. Tema ju ei kasuta 🙂

Nüüd siis jõuab pärale, et ka tema maja kasutab kütteks gaasi:)

+23
0
Please wait...

Postitas:
monic77

Miskipärast tekib hoopis kahtlus, et keegi üritab neid tundmatuid rastasid siin reklaamida.

mulle viskas nende konto ette ammu juhuslikult. ekstra ma neid ei otsinud aga juu minu pikemalt vaadatud videode põhjal arvati, et tahan neid kah näha.

+5
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

mulle viskas nende konto ette ammu juhuslikult. ekstra ma neid ei otsinud aga juu minu pikemalt vaadatud videode põhjal arvati, et tahan neid kah näha.

Mis nende nimed on, ma tahan neid näha?

0
-2
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Täiesti pekkis, läksin tiktoki kohe kolmas video oligi nende oma 😀

Rastaperekond ongi.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
vipLala22

Huvitav, kuidas suhted selle sõbrannaga on, keda G viimati suudelda üritas 🤔

+23
0
Please wait...

Postitas:
Tret

No kuule, mis see väike musu ära pole. Ikka juhtub ju 🥴

+21
0
Please wait...

Postitas:
Nustik

Kas ma saan õigesti aru, et “kaardimüüja” filmis stoorisid autõsõidu ajal, aga ei pannud üles neid, sest … people aren`t always nice???

+16
0
Please wait...

Postitas:
jarv

Ja kas sõbranna on ka lapse peole tulemas? 😀 Äkki selle kohtumise pärast Mallu põebki, aga nii ju kirjutada ei saa, siis asendas Kardokesega.

+21
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 3,121 kuni 3,150 (kokku 3,481 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)