Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 751 kuni 780 (kokku 1,189 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
Tret

Mina imetlen Jaanika julgust jääda iseendaks. Ta on ise ka öelnud, et ei pea ennast mingiks moeguruks ning miks ta peaks riietudes mõtlema, kas teistele meeldib? Ta maitse on omamoodi, lapsele ka pannud naljakaid asju selga ja mees ei ole samuti moegurmaan aga kas see teeb neid kehvemateks inimesteks? Ei. Viimati seljas olnud kleit on ju igati okei ja sobib tema kehaga, teeb saledamaks visuaalselt. Okei, kombo selle mantliga on küsitav aga siiski vahva värviline. See mantel oleks ilus kanda põhivärvina ehk siis nt mustade teksade ja mustade saabastega.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kiira

Kas keegi ütleks, mis Jaanikast jutt käib? 😀

Printsessiblogi

0
0
Please wait...
Postitas:
k2oliis

Mul on vandenõuteooria. Mallu lasi reisil olles ise pildi teha ja läkitas meediasse. Sai reisist teada anda nii, et pooled lugejad tunnevad kaasa, muidu oleks üsna kindel  hukkamõist..  Mulle tundub, et reisist oleks ta nagunii pidanud postitama (nt reisikoti koostöö) ja sisulooja ei saa ju reisipilte raisku lasta.

Kui nii on, siis igaljuhul geniaalselt välja mõeldud ja kui ei ole, siis.. noh, hea mõte järgmiseks korraks.

0
0
Please wait...
Postitas:
vipLala22

Mul on vandenõuteooria. Mallu lasi reisil olles ise pildi teha ja läkitas meediasse. Sai reisist teada anda nii, et pooled lugejad tunnevad kaasa, muidu oleks üsna kindel hukkamõist.. Mulle tundub, et reisist oleks ta nagunii pidanud postitama (nt reisikoti koostöö) ja sisulooja ei saa ju reisipilte raisku lasta.

Kui nii on, siis igaljuhul geniaalselt välja mõeldud ja kui ei ole, siis.. noh, hea mõte järgmiseks korraks.

Mul käis kohe alguses sama mõte peast läbi. 😄

0
0
Please wait...

Postitas:
uu

Ah ta elu sees ei viitsiks sellist masterplani ellu viia. Pealegi tundub, et ta ise mõistab ka hukka, et mis seal siis ikka susserdada 😀

0
0
Please wait...
Postitas:
Mette-Merithh

MM, kes siin vahepeal usinalt kommenteeris ja karvase kostüümiga abikaasat kaitses, kadus kohe nagu vits vette kui perekoolikad nimevahetuse kohta täiendavaid küsimusi hakkasid küsima…

Ma sain paari päevaga aru, et see ei vii mitte kuskile. Tulin, vastasin nii nagu asjad olid, aga ikka tuli kümme tarka, kes teadsid MINU ISIKLIKKE ASJU paremini kui mina. Leian, et mul on mõttetu siin kaasa rääkida, kui teie teate nagunii paremini millal, miks, kus, kuidas juhtus. Nagu ma Esse saates soovitasin: ELAGE OMA ELU!

Läksin spetsiaalselt tagasi, et üle vaadata, mida lugejad sinust endast paremini teadsid. Ei leidnudki sellist kohta. Küll aga leidsin, et oled omaenda kommentaari eemaldanud (see on endiselt nähtav veidi allpool, kus keegi oli sind tsiteerinud).

Seal väitsid, et muutsid perekonnanime ära, kuna ei tahtnud oma vägivaldse isa nime oma lastele edasi anda. Keegi kommenteeris seepeale, et su perenimi tuli ju sakslaselt, kellega abielus olid, mitte isalt. Seepeale jätsid isa-versiooni kõrvale ja küsisid, et kas su lapsed oleksid pidanud siis su eksmehe nime kandma?

Seepeale küsiti, et kui see nimi nii vastumeelne oli, eriti arvestades, et sa uue mehega abielus oled, siis miks sa pärast ametlikku nimevahetust avalikkuse ees endiselt ainult oma eksmehe nimega figureerid, seda enam, et see nimi on peaaegu alati kõrvuti su praeguse abikaasa nimega? Ja miks abikaasa samuti ainult oma endist nime kasutab, mitte uut?

Lisaks küsiti, miks sa eesnime ära vahetasid? Ja miks sa oma uut eesnime avalikult ei kasuta?

Neid küsimusi ignoreerisid täielikult ja nüüd väidad, et “kümme tarka teadsid sinu isiklikke asju sinust paremini”. Mitte keegi ei olnud püüdnud neile küsimustele vastata sinu eest. Me kõik siiani ootame sinu vastust.

Miks ja miks? Ma isegi ei taha mitte midagi vastata, sest keegi kindlasti leiab jälle võimaluse ilkumiseks ja “teab paremini”.

Tahan olla blogis ja avalikus meediaruumis Mari-Leen Albers. Punkt.

See on täiesti Sinu õigus seda tahta, aga see on umbes-täpselt sama jabur, et Sa tahad olla loetum (pere)blogi ja punkt 🙂  Palju asju võivad inimesed ise tahta, aga paraku “avalikus meediaruumis” saad Sa olla ikka ja ainult see, kes Sa selle “avaliku meediaruumi” tarbijate hinnagul oled. Ja kui Mari-Leen Albers on selle meediaruumi tarbijatele alatiseks meelde jäänud kui mobiilivaras või marimell.eu ei ole enamike lugejate hinnagul enimloetud (pere)blogi, siis lihtsalt nii on. Taha või ära taha, aga lihtsalt nii on. Võib isegi rohkem kui ühe punkti siia lõppu panna, aga lõpuks otsustavad ikkagi tarbijad, mida ja kuidas nad tõlgendavad ja mida ja millises võtmes nad tarbivad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Neiutar

Jaanika

Kleidi ostsin nii ammu, et ei mäleta, kust see enam pärit on – igal juhul oli mingi internetipood. Mantel on Julgetest Riietest.

Aga nüüd, kus Instagram ja Facebook on maas ja jäävad ehk nii lausa pikaks ajaks, sest midagi on totaalselt metsas neil seal, jõuan ehk millalgi blogisse ka. Päris karm tegelikult, kui sõltuvad me neist äppidest oleme. Need, kes koostöid jne teevad, võivad küll praegu vanduda. Aga mis teha – selline on elu.

Jaanika.

0
0
Please wait...
Postitas:
lotake

mallukas, kui jaksad reisida, siis lõpeta edaspidi oma rahapuuduse soigumine ära

0
0
Please wait...

Postitas:
jaanuaris

Jaanika kleit on väga ilus. Mantel sobib pigem ühevärviliste riietega.

koik ei pea poseerima ja välja nägema nii, et valge toss, dress ja küüned nipsuasendis

0
0
Please wait...
Postitas:
Tuuletiib

Jaanika võiks sellist tüüpi kleite katsetada minu arvates: https://www.instagram.com/p/CUhrLUWNLX4/?utm_medium=copy_link

Minu arust just mitte. Teeb ka üsna saleda naisterahva keskelt visuaalselt laiaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Ingunn

Võib olla on sul õigus. See  lilleline kleit ja tüüp sobib vist tõesti paremini pikale ja mitte kõige saledamale. Vabandan pinnapealse arutelu pärast, korraks tekkis lihtsalt huvi guugeldada, mis sobiks. Sai vist ebasobiv kommentaar, kustutan ära.

0
0
Please wait...

Postitas:
anon

mallukas, kui jaksad reisida, siis lõpeta edaspidi oma rahapuuduse soigumine ära

Tõesti.
Viriseb et ammu pole nii vähe raha olnud ja remont on nii kallis ja siis käib mitu korda järjest soojal maal 5* hotellides ja jagab neljatonniste reiside linke. Taktitundetu inimeste suhtes, kellel päriselt raha pole.

0
0
Please wait...
Postitas:
punapea

Kui Jaanika pilte vaatan, tuleb alati naer peale, sest ta on väga naljakas. Naljakas heas mõttes. Toreda kojanaise look, ainult pearätik on puudu sellest kombost. Kleit eraldi aksessuaarina on päris kena. Tuleb kiita teda selle eest, et väikese lapse kõrvalt suutis raamatu kirjutada ja projekti lõpuni viia.

Malluka rahasoigumine on tõesti ebavajalik, ju siis on raha piisavalt et korraldada reise perele ja pereta. Samas tore lugeda et viib ex- mehe ka reisile. Tema aju töötab selliselt, ta genereerib kogu aeg erinevaid plaane.

Marimellid ülbeks läinud. On olnud aegu, kus ma nende pere-tegemistele kaasa elasin, poiss oli väike ja Leen kirjutas blogis, kuidas neil raha napib, lapsehoolduspuhkus saab läbi, tööd pole, korteriüür vajab maksmist, tol ajal oli mul nii kahju neist. Tundusid vähemalt siirad, nüüd proua täiesti muutunud, käitub nagu vihane ja ärritunud buldog. Olen olnud tunnistajaks intsidendile, kus proua käitumine oli väga nõme. Totaalne muutus.

0
0
Please wait...

Postitas:
annabella1

Jaanika võiks sellist tüüpi kleite katsetada minu arvates: https://www.instagram.com/p/CUhrLUWNLX4/?utm_medium=copy_link

Minu arust just mitte. Teeb ka üsna saleda naisterahva keskelt visuaalselt laiaks.

Eveliisil on väga kaunis roheline kleit viimati lisatud pildil. See sinine teeb pigem keskelt suureks.

0
0
Please wait...

Postitas:
karmauhh

Proua Turundusäss reklaamib nüüd kuutassikesi. Lugesin postituse ja kommentaarid läbi ning tekkis põhimõtteline küsimus: kui blogijalt tellitakse reklaamtekst (mingi arv sõnu ja pilte, ma kujutan ette), kas siis ongi nii, et postituse viimase lause punktiga on töö tehtud ja pärast kommentaarides võib rihma lõdvaks lasta ja pmst iseenda kirjutatud promo-jutukesele vee peale tõmmata? Või oleks loogiline siiski, et kui oled oma näo ja nimega (ükskõik, mitu nime sul on) toote reklaamida võtnud, siis käid n-ö reklaamitsükli algusest lõpuni ning vastad ka lugejate küsimustele informatiivselt ja asjakohaselt?

Seal kommentaarides küsivad inimesed konkreetseid asju, mida enne toote ostmist vaja teada on, mitmed kirjeldavad ka probleeme, mis kasutades ette tulla võivad. Blogija suhtumine on, et minul pole nii olnud, seega pole võimalik, ise oled loll. Nt keegi küsis avalikus tualetis vahetamise kohta, kui kabiinis pole kraanikaussi (tavaliselt ju ei olegi). Vastus: miks sul peaks vaja olema seal vahetada, vaheta kodus. Ehk siis, kui temal pole kunagi lekkinud ega probleeme olnud, ei saa ka teistel neid olla ja kui on, siis oled ise süüdi ja elad oma elu keeruliseks. Ahah.

Teine küsis erinevate tootetüüpide, voltimise ja vaakumi kohta, blogija vaevus vastama kolmest küsimusest ühele: murran pooleks ja kõik. Mm, jaa, väga informatiivne.

Need olid nüüd kaks potentsiaalset ostjat, kes selliste vastuste abil ilmselt väga edukalt reklaamitavast eemale peletati.  Huvitav, mida reklaami tellija sellest arvab, et nende toote kohta küsimusi esitavat huvilist halvustatakse ja vastama ei vaevuta? Või äkki käib nii, et kommentaari-osa on lisateenus ja tuleb eraldi juurde osta? Kui selle eest ei maksa, siis poogen, mis seal ülevalpool kirjas on, kommentaariumis võin kasvõi vastupidist juttu ajada?

+7
0
Please wait...

Postitas:
krissukas47

Proua Turundusäss reklaamib nüüd kuutassikesi. Lugesin postituse ja kommentaarid läbi ning tekkis põhimõtteline küsimus: kui blogijalt tellitakse reklaamtekst (mingi arv sõnu ja pilte, ma kujutan ette), kas siis ongi nii, et postituse viimase lause punktiga on töö tehtud ja pärast kommentaarides võib rihma lõdvaks lasta ja pmst iseenda kirjutatud promo-jutukesele vee peale tõmmata? Või oleks loogiline siiski, et kui oled oma näo ja nimega (ükskõik, mitu nime sul on) toote reklaamida võtnud, siis käid n-ö reklaamitsükli algusest lõpuni ning vastad ka lugejate küsimustele informatiivselt ja asjakohaselt?

Seal kommentaarides küsivad inimesed konkreetseid asju, mida enne toote ostmist vaja teada on, mitmed kirjeldavad ka probleeme, mis kasutades ette tulla võivad. Blogija suhtumine on, et minul pole nii olnud, seega pole võimalik, ise oled loll. Nt keegi küsis avalikus tualetis vahetamise kohta, kui kabiinis pole kraanikaussi (tavaliselt ju ei olegi). Vastus: miks sul peaks vaja olema seal vahetada, vaheta kodus. Ehk siis, kui temal pole kunagi lekkinud ega probleeme olnud, ei saa ka teistel neid olla ja kui on, siis oled ise süüdi ja elad oma elu keeruliseks. Ahah.

Teine küsis erinevate tootetüüpide, voltimise ja vaakumi kohta, blogija vaevus vastama kolmest küsimusest ühele: murran pooleks ja kõik. Mm, jaa, väga informatiivne.

Need olid nüüd kaks potentsiaalset ostjat, kes selliste vastuste abil ilmselt väga edukalt reklaamitavast eemale peletati. Huvitav, mida reklaami tellija sellest arvab, et nende toote kohta küsimusi esitavat huvilist halvustatakse ja vastama ei vaevuta? Või äkki käib nii, et kommentaari-osa on lisateenus ja tuleb eraldi juurde osta? Kui selle eest ei maksa, siis poogen, mis seal ülevalpool kirjas on, kommentaariumis võin kasvõi vastupidist juttu ajada?

Kui wc-s vahetada, kus kraanikaussi pole, siis valad tühjaks ja puhastad paberiga. Ei ole küll hea variant, aga toimib. Teoorias peaks ikka sooja vee ja mingi intiimseebiga pesema ja mingi aeg kuumutama jne.

+5
-9
Please wait...
Postitas:
Lill156

Mallukas on nii rikkaks saanud oma blogimisega. Ühe aasta jooksul suutis maksta kodulaenu sissemakse (ligi 30000) siis rinnaopp 4000 ja erinevad reise 10000 eest. Noo see blogimine peab ikka maru hästi sisse tooma.

+9
-20
Please wait...
Postitas:
Egerta

Mallukas on nii rikkaks saanud oma blogimisega. Ühe aasta jooksul suutis maksta kodulaenu sissemakse (ligi 30000) siis rinnaopp 4000 ja erinevad reise 10000 eest. Noo see blogimine peab ikka maru hästi sisse tooma.

Las inimene teenib. Ise ei sooviks iial teenida raha sellises valdkonnas. Pidev surve sisu toota, privaatsuse puudumine, skandaalid. On palju lihtsamaid valdkondi, kus hästi teenib(üldjuhul eeldab siiski haridust)

+25
0
Please wait...
Postitas:
Lill156

Las inimene teenib. Ise ei sooviks iial teenida raha sellises valdkonnas. Pidev surve sisu toota, privaatsuse puudumine, skandaalid. On palju lihtsamaid valdkondi, kus hästi teenib(üldjuhul eeldab siiski haridust)

Ma olen alati mõelnud lihtsalt, et palju need blogijad teenivad. Hetkel tema kulutuste järgi tundub 5000-6000€ kuus.

+12
-1
Please wait...
Postitas:
Mauno

Ma olen alati mõelnud lihtsalt, et palju need blogijad teenivad. Hetkel tema kulutuste järgi tundub 5000-6000€ kuus.

Ta on ju täitsa avalikult kirjutanud oma sissetulekutest, jäi vist 3000 kanti

+13
0
Please wait...
Postitas:
Huviline

Ma esimest korda vaatan Malluka IG storyst, et Kardo näeb nüüd nii hea välja ikka.

+34
0
Please wait...
Postitas:
plixi

Ma ka just vaatasin. See Gerd või mis iganes ta on, on nii eemaletõukava olemusega minu jaoks.

+25
-1
Please wait...
Postitas:
KuuS

Reis võis olla ka hoopis suures osas meespoole taskust. Aga muidu nõus jah, et tema rahaprobleemid ei tundu usutavad, kui väljaminekud kõrval on sellised nagu nad on. Nii palju kui olen ta blogi lugenud, siis piisab tal mingist ideest või mõttest, kui juba varsti tal kõik mis vaja olemas on. Koostöödena või mitte koostöödena, kes seda nii täpselt jõuab jälgida. Kuvand ise kujuneb küll selline, et….. hästi elame noh. Nagu tal see postitus, kus tahtis poest midagi head ja lampi 90€ suht juhuslike asjade peale laiaks lõi. Kellel on ikka päriselt rahaga kitsas käes, sellist asja omale lubada ei saa. Niiet M soig rahateemadel ei tähenda ilmselt muud, kui et ta harjunud säästudega, mida tal nüüd suht pole. Samas tal vist ikka teadmine, et mingid rahad ikka alati peale tulemas. Ei tundu küll nii, et nüüd on raha otsas ja teadmata ajani peab elama mdea… kuivainevarudest ja ootama mingit kauget palgapäeva, et siis see kohe maksekohustuste peale matta, nii et kätte jääbki ainult a’la 300€ söögiraha.

+22
0
Please wait...
Postitas:
mallukas556

Tere taas,

Ma ei viitsi praegu linki otsida, aga mul on täitsa hästi meeles, et kui viimati blogisin teemal, et mul pole ammu nii vähe raha olnud kui praegu, siis maisinin seal veel eraldi ära, et ma tõepoolest ei mõtle selle all seda, et oleksin mures söögiraha puudumise üle, või jääksid nüüd lastele talveriided ostmata. Jah, õigus on ühel eelmisel kirjutajal, kes pakkus, et ehk ma lihtsalt olin harjunud sellega, et vahepeal justkui oli rohkem raha ja siis korraga ei olnud peaaegu üldse.

Muidugi ka “pole üldse raha” on väga lai mõiste. Mõni ütleb seda siis, kui tõesti viimased kaks eurot taskus, teine aga siis, kui endale määratud mõtteline vaba raha otsakorral jne. Niiet tõesti ma ei plaaninud siin kuskile kodutundesse kandideerida või leivaraha kerjata, minu soig tuli lihtsalt sellest, et ma tahtsin vannituba ja WC’d ära remontida lasta, aga see “vähemalt kuus tonni” hinnapakkumine oli küll selline, et seda raha mul niimoodi tõesti kuskilt võtta polnud. Vabandan siiski kõigi ees, kellele suutsin jätta mulje, et lapsed siin vee ja leiva peal elavad (kuigi nad mõni päev tõesti elavad, omal soovil, aga siiski).

Inimeste välimuse osas tahaks ka kaasa rääkida – Kardo näeb tõesti hea välja, aga kui aus olla, siis minu jaoks on ta alati hea välja näinud. Kui sa kellegagi 24/7 koos oled, siis ei pane (minu meelest) üldse selliseid muutumisi tähele, mis ajapikku tulevad, kui räägime nüüd nt kaalutõusust ja kaotusest. Ehk siis nõustun, Kardo nägi ja näeb hea välja. Küll aga on minu meelest veits dck move kellegi teise välimuse üle iniseda, sest fakt on see, et mulle meeldib ka tema, nii et sellised salvavad kommentaarid teise välimuse üle on suht lambid. Nagu te ehk märganud olete, siis ei ole ma siia tormanud teda kaistma, kui kommenteerisite ta tegusid – see ongi fine, minu meelest on fakt, et kui julged teha, siis ole valmis ka pärast taluma seda, et sellest võidakse rääkida. Aga selline “pfffft, on alles eemaletõukav” on minu armulisel hinnangul tarbetu kommentaar, millega ma isiklikult ei nõustu. Aga ehk mulle meeldivadki eemaletõukavad mehed, kes teab 😀

+44
-8
Please wait...
Postitas:
cygney

Inimeste välimuse osas tahaks ka kaasa rääkida – Kardo näeb tõesti hea välja, aga kui aus olla, siis minu jaoks on ta alati hea välja näinud. Kui sa kellegagi 24/7 koos oled, siis ei pane (minu meelest) üldse selliseid muutumisi tähele,see, et mulle meeldib ka tema, nii et sellised salvavad kommentaarid teise välimuse üle on suht lambid.

ka Kardo oli harjunud Sinu kehaga- seega, praegu on ju see samamoodi parem, kui VAREM, lisaks uued vidinad e. tissud, mida küll 3 lapse isa pidi kuskilt eeee.. blogipildilt vaatama oma eee… avatud kapoti alt, lõigatud juhtmete kirjeldusega???

+2
-18
Please wait...
Postitas:
plixi

Olemus mitte välimus, nii kirjutasin.

+9
0
Please wait...
Postitas:
billa

Inimeste välimuse osas tahaks ka kaasa rääkida – Kardo näeb tõesti hea välja, aga kui aus olla, siis minu jaoks on ta alati hea välja näinud. Kui sa kellegagi 24/7 koos oled, siis ei pane (minu meelest) üldse selliseid muutumisi tähele,see, et mulle meeldib ka tema, nii et sellised salvavad kommentaarid teise välimuse üle on suht lambid.

ka Kardo oli harjunud Sinu kehaga- seega, praegu on ju see samamoodi parem, kui VAREM, lisaks uued vidinad e. tissud, mida küll 3 lapse isa pidi kuskilt eeee.. blogipildilt vaatama oma eee… avatud kapoti alt, lõigatud juhtmete kirjeldusega???

Ma ei saa aru, mida sa öelda tahad? Et Mallukas oleks pidanud lisaks oma laste isa üleval pidamisele ka uued tissid panema, et mehel oleks ilusam teda vaadata? Samamoodi oleks võinud ju laste isa juba enne lahkuminekut töö otsida ja ise oma laste emale uued tissid kinkida. Oleks olnud ka endal ilus vaadata.

Minu meelest on selle paari puhul lahkuminek mõlemale ainult positiivselt mõjunud.

+16
-2
Please wait...
Postitas:
lotake

mallukas, sinu säga on maha kantud ja eemaletõukav oma tegude poolest

+20
-15
Please wait...
Postitas:
K4gu

mallukas, sinu säga on maha kantud ja eemaletõukav oma tegude poolest, mitte kiilaneva pea ega kitsaste riiete pärast

Ma pole Mallukas, aga ma ei saa aru, miks neid välimuse detaile üldse ära mainida sel juhul? Kas lause esimene pool poleks muidu piisavalt mõjuv, kui seda, mis tuleb pärast koma, poleks?

Mu mehel on kah kiilanev pea, minu meelest on ta maailma kõige armsam inimene.

+26
-7
Please wait...
Postitas:
mallukas556

No aga las ta olla siis maha kantud sinu poolt, mitte, et ma teaksin, kui palju sa enne oma suurt mahakandmist temaga kokku puutusid, aga ma usun, et selle faktiga suudan edasi elada nii mina, kui tema. Ja ongi probleem lahendatud.

Kuigi oma raevuhoogudega enda jaoks võõraste inimeste vastu soovitaksin küll kuskile pöörduda,  endal lihtsalt kergem elada. Kui aga praegune vihapurse sul aitas kuidagi siiski päeva üle elada, siis loe see nüüd korda läinuks ja kaunist laupäeva jätku!

+36
-14
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 751 kuni 780 (kokku 1,189 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)