Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 781 kuni 810 (kokku 895 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
krissukas47

Proua Turundusäss reklaamib nüüd kuutassikesi. Lugesin postituse ja kommentaarid läbi ning tekkis põhimõtteline küsimus: kui blogijalt tellitakse reklaamtekst (mingi arv sõnu ja pilte, ma kujutan ette), kas siis ongi nii, et postituse viimase lause punktiga on töö tehtud ja pärast kommentaarides võib rihma lõdvaks lasta ja pmst iseenda kirjutatud promo-jutukesele vee peale tõmmata? Või oleks loogiline siiski, et kui oled oma näo ja nimega (ükskõik, mitu nime sul on) toote reklaamida võtnud, siis käid n-ö reklaamitsükli algusest lõpuni ning vastad ka lugejate küsimustele informatiivselt ja asjakohaselt?

Seal kommentaarides küsivad inimesed konkreetseid asju, mida enne toote ostmist vaja teada on, mitmed kirjeldavad ka probleeme, mis kasutades ette tulla võivad. Blogija suhtumine on, et minul pole nii olnud, seega pole võimalik, ise oled loll. Nt keegi küsis avalikus tualetis vahetamise kohta, kui kabiinis pole kraanikaussi (tavaliselt ju ei olegi). Vastus: miks sul peaks vaja olema seal vahetada, vaheta kodus. Ehk siis, kui temal pole kunagi lekkinud ega probleeme olnud, ei saa ka teistel neid olla ja kui on, siis oled ise süüdi ja elad oma elu keeruliseks. Ahah.

Teine küsis erinevate tootetüüpide, voltimise ja vaakumi kohta, blogija vaevus vastama kolmest küsimusest ühele: murran pooleks ja kõik. Mm, jaa, väga informatiivne.

Need olid nüüd kaks potentsiaalset ostjat, kes selliste vastuste abil ilmselt väga edukalt reklaamitavast eemale peletati. Huvitav, mida reklaami tellija sellest arvab, et nende toote kohta küsimusi esitavat huvilist halvustatakse ja vastama ei vaevuta? Või äkki käib nii, et kommentaari-osa on lisateenus ja tuleb eraldi juurde osta? Kui selle eest ei maksa, siis poogen, mis seal ülevalpool kirjas on, kommentaariumis võin kasvõi vastupidist juttu ajada?

Kui wc-s vahetada, kus kraanikaussi pole, siis valad tühjaks ja puhastad paberiga. Ei ole küll hea variant, aga toimib. Teoorias peaks ikka sooja vee ja mingi intiimseebiga pesema ja mingi aeg kuumutama jne.

+5
-9
Please wait...

Postitas:
Lill156

Mallukas on nii rikkaks saanud oma blogimisega. Ühe aasta jooksul suutis maksta kodulaenu sissemakse (ligi 30000) siis rinnaopp 4000 ja erinevad reise 10000 eest. Noo see blogimine peab ikka maru hästi sisse tooma.

+9
-20
Please wait...

Postitas:
Egerta

Mallukas on nii rikkaks saanud oma blogimisega. Ühe aasta jooksul suutis maksta kodulaenu sissemakse (ligi 30000) siis rinnaopp 4000 ja erinevad reise 10000 eest. Noo see blogimine peab ikka maru hästi sisse tooma.

Las inimene teenib. Ise ei sooviks iial teenida raha sellises valdkonnas. Pidev surve sisu toota, privaatsuse puudumine, skandaalid. On palju lihtsamaid valdkondi, kus hästi teenib(üldjuhul eeldab siiski haridust)

+25
0
Please wait...

Postitas:
Lill156

Las inimene teenib. Ise ei sooviks iial teenida raha sellises valdkonnas. Pidev surve sisu toota, privaatsuse puudumine, skandaalid. On palju lihtsamaid valdkondi, kus hästi teenib(üldjuhul eeldab siiski haridust)

Ma olen alati mõelnud lihtsalt, et palju need blogijad teenivad. Hetkel tema kulutuste järgi tundub 5000-6000€ kuus.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ma olen alati mõelnud lihtsalt, et palju need blogijad teenivad. Hetkel tema kulutuste järgi tundub 5000-6000€ kuus.

Ta on ju täitsa avalikult kirjutanud oma sissetulekutest, jäi vist 3000 kanti

+13
0
Please wait...

Postitas:
KuuS

Proua Turundusäss reklaamib nüüd kuutassikesi.  Seal kommentaarides küsivad inimesed konkreetseid asju, mida enne toote ostmist vaja teada on, mitmed kirjeldavad ka probleeme, mis kasutades ette tulla võivad. Blogija suhtumine on, et minul pole nii olnud, seega pole võimalik, ise oled loll. Nt keegi küsis avalikus tualetis vahetamise kohta, kui kabiinis pole kraanikaussi (tavaliselt ju ei olegi). Vastus: miks sul peaks vaja olema seal vahetada, vaheta kodus. Ehk siis, kui temal pole kunagi lekkinud ega probleeme olnud, ei saa ka teistel neid olla ja kui on, siis oled ise süüdi ja elad oma elu keeruliseks. Ahah.

Teine küsis erinevate tootetüüpide, voltimise ja vaakumi kohta, blogija vaevus vastama kolmest küsimusest ühele: murran pooleks ja kõik. Mm, jaa, väga informatiivne.

Kas on midagi, mille kohta youtube’is videot olemas pole? Kõikvõimalike kuutopsikute juhendeid, õpetusi, plusse ja miinuseid, võrdlusi jne on terve YT täis. Sisesta ainult enda huvipakkuv toode ja olemas kõik + rohkemgi veel… Ma ei jää küll enam kunagi lootma, et saan ausa vastuse inimeselt, kes asja reklaamib. Tema töö on seda promoda. Muidugi võiks inimene vähemalt osata normaalselt lugejatega suhelda ja nende kommentaaridele vastata. MM-lt seda oodata on natuke palju. Aga üllatab see kedagi? 😀

+25
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Ma esimest korda vaatan Malluka IG storyst, et Kardo näeb nüüd nii hea välja ikka.

+34
0
Please wait...

Postitas:
plixi

Ma ka just vaatasin. See Gerd või mis iganes ta on, on nii eemaletõukava olemusega minu jaoks.

+25
-1
Please wait...

Postitas:
KuuS

Reis võis olla ka hoopis suures osas meespoole taskust. Aga muidu nõus jah, et tema rahaprobleemid ei tundu usutavad, kui väljaminekud kõrval on sellised nagu nad on. Nii palju kui olen ta blogi lugenud, siis piisab tal mingist ideest või mõttest, kui juba varsti tal kõik mis vaja olemas on. Koostöödena või mitte koostöödena, kes seda nii täpselt jõuab jälgida. Kuvand ise kujuneb küll selline, et….. hästi elame noh. Nagu tal see postitus, kus tahtis poest midagi head ja lampi 90€ suht juhuslike asjade peale laiaks lõi. Kellel on ikka päriselt rahaga kitsas käes, sellist asja omale lubada ei saa. Niiet M soig rahateemadel ei tähenda ilmselt muud, kui et ta harjunud säästudega, mida tal nüüd suht pole. Samas tal vist ikka teadmine, et mingid rahad ikka alati peale tulemas. Ei tundu küll nii, et nüüd on raha otsas ja teadmata ajani peab elama mdea… kuivainevarudest ja ootama mingit kauget palgapäeva, et siis see kohe maksekohustuste peale matta, nii et kätte jääbki ainult a’la 300€ söögiraha.

+22
0
Please wait...

Postitas:
mallukas556

Tere taas,

Ma ei viitsi praegu linki otsida, aga mul on täitsa hästi meeles, et kui viimati blogisin teemal, et mul pole ammu nii vähe raha olnud kui praegu, siis maisinin seal veel eraldi ära, et ma tõepoolest ei mõtle selle all seda, et oleksin mures söögiraha puudumise üle, või jääksid nüüd lastele talveriided ostmata. Jah, õigus on ühel eelmisel kirjutajal, kes pakkus, et ehk ma lihtsalt olin harjunud sellega, et vahepeal justkui oli rohkem raha ja siis korraga ei olnud peaaegu üldse.

Muidugi ka “pole üldse raha” on väga lai mõiste. Mõni ütleb seda siis, kui tõesti viimased kaks eurot taskus, teine aga siis, kui endale määratud mõtteline vaba raha otsakorral jne. Niiet tõesti ma ei plaaninud siin kuskile kodutundesse kandideerida või leivaraha kerjata, minu soig tuli lihtsalt sellest, et ma tahtsin vannituba ja WC’d ära remontida lasta, aga see “vähemalt kuus tonni” hinnapakkumine oli küll selline, et seda raha mul niimoodi tõesti kuskilt võtta polnud. Vabandan siiski kõigi ees, kellele suutsin jätta mulje, et lapsed siin vee ja leiva peal elavad (kuigi nad mõni päev tõesti elavad, omal soovil, aga siiski).

Inimeste välimuse osas tahaks ka kaasa rääkida – Kardo näeb tõesti hea välja, aga kui aus olla, siis minu jaoks on ta alati hea välja näinud. Kui sa kellegagi 24/7 koos oled, siis ei pane (minu meelest) üldse selliseid muutumisi tähele, mis ajapikku tulevad, kui räägime nüüd nt kaalutõusust ja kaotusest. Ehk siis nõustun, Kardo nägi ja näeb hea välja. Küll aga on minu meelest veits dck move kellegi teise välimuse üle iniseda, sest fakt on see, et mulle meeldib ka tema, nii et sellised salvavad kommentaarid teise välimuse üle on suht lambid. Nagu te ehk märganud olete, siis ei ole ma siia tormanud teda kaistma, kui kommenteerisite ta tegusid – see ongi fine, minu meelest on fakt, et kui julged teha, siis ole valmis ka pärast taluma seda, et sellest võidakse rääkida. Aga selline “pfffft, on alles eemaletõukav” on minu armulisel hinnangul tarbetu kommentaar, millega ma isiklikult ei nõustu. Aga ehk mulle meeldivadki eemaletõukavad mehed, kes teab 😀

+44
-8
Please wait...

Postitas:
cygney

Inimeste välimuse osas tahaks ka kaasa rääkida – Kardo näeb tõesti hea välja, aga kui aus olla, siis minu jaoks on ta alati hea välja näinud. Kui sa kellegagi 24/7 koos oled, siis ei pane (minu meelest) üldse selliseid muutumisi tähele,see, et mulle meeldib ka tema, nii et sellised salvavad kommentaarid teise välimuse üle on suht lambid.

ka Kardo oli harjunud Sinu kehaga- seega, praegu on ju see samamoodi parem, kui VAREM, lisaks uued vidinad e. tissud, mida küll 3 lapse isa pidi kuskilt eeee.. blogipildilt vaatama oma eee… avatud kapoti alt, lõigatud juhtmete kirjeldusega???

+2
-18
Please wait...

Postitas:
plixi

Olemus mitte välimus, nii kirjutasin.

+9
0
Please wait...

Postitas:
billa

Inimeste välimuse osas tahaks ka kaasa rääkida – Kardo näeb tõesti hea välja, aga kui aus olla, siis minu jaoks on ta alati hea välja näinud. Kui sa kellegagi 24/7 koos oled, siis ei pane (minu meelest) üldse selliseid muutumisi tähele,see, et mulle meeldib ka tema, nii et sellised salvavad kommentaarid teise välimuse üle on suht lambid.

ka Kardo oli harjunud Sinu kehaga- seega, praegu on ju see samamoodi parem, kui VAREM, lisaks uued vidinad e. tissud, mida küll 3 lapse isa pidi kuskilt eeee.. blogipildilt vaatama oma eee… avatud kapoti alt, lõigatud juhtmete kirjeldusega???

Ma ei saa aru, mida sa öelda tahad? Et Mallukas oleks pidanud lisaks oma laste isa üleval pidamisele ka uued tissid panema, et mehel oleks ilusam teda vaadata? Samamoodi oleks võinud ju laste isa juba enne lahkuminekut töö otsida ja ise oma laste emale uued tissid kinkida. Oleks olnud ka endal ilus vaadata.

Minu meelest on selle paari puhul lahkuminek mõlemale ainult positiivselt mõjunud.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
KuuS

Ma ei saa aru, mida sa öelda tahad? Et Mallukas oleks pidanud lisaks oma laste isa üleval pidamisele ka uued tissid panema, et mehel oleks ilusam teda vaadata? Samamoodi oleks võinud ju laste isa juba enne lahkuminekut töö otsida ja ise oma laste emale uued tissid kinkida. Oleks olnud ka endal ilus vaadata.

Minu meelest on selle paari puhul lahkuminek mõlemale ainult positiivselt mõjunud.

Mu mäletamist mööda Mallul polnud tissiprobleemi siis veel. Pani kunagi isegi võrdlusesse mingeid pilte. Probleem (kui seda nii nimetada) tekkis pigem siis, kui imetamisega kõik sai.

+5
-7
Please wait...

Postitas:
lotake

mallukas, sinu säga on maha kantud ja eemaletõukav oma tegude poolest

+20
-15
Please wait...

Postitas:
K4gu

mallukas, sinu säga on maha kantud ja eemaletõukav oma tegude poolest, mitte kiilaneva pea ega kitsaste riiete pärast

Ma pole Mallukas, aga ma ei saa aru, miks neid välimuse detaile üldse ära mainida sel juhul? Kas lause esimene pool poleks muidu piisavalt mõjuv, kui seda, mis tuleb pärast koma, poleks?

Mu mehel on kah kiilanev pea, minu meelest on ta maailma kõige armsam inimene.

+26
-7
Please wait...

Postitas:
mallukas556

No aga las ta olla siis maha kantud sinu poolt, mitte, et ma teaksin, kui palju sa enne oma suurt mahakandmist temaga kokku puutusid, aga ma usun, et selle faktiga suudan edasi elada nii mina, kui tema. Ja ongi probleem lahendatud.

Kuigi oma raevuhoogudega enda jaoks võõraste inimeste vastu soovitaksin küll kuskile pöörduda,  endal lihtsalt kergem elada. Kui aga praegune vihapurse sul aitas kuidagi siiski päeva üle elada, siis loe see nüüd korda läinuks ja kaunist laupäeva jätku!

+36
-14
Please wait...

Postitas:
lotake

raevuhoog? 😀 ma ei tea, mis mainekujundust sa üritad siin korraldada sellele tüübile, aga ürita vähem raevukamalt ja ära karga kõrri kinni

+13
-22
Please wait...

Postitas:
mallukas556

Minu võimuses ei ole kellelegi teisele mainekujundust teha, küll aga ei oska ma muud moodi nimetada seda, kui keegi hakkab teise välimuse kallale eriti halvustavalt, kuigi väidetavalt tahab kritiseerida tema käitumist. See on üsna labane ja näitab (minu silmis) seda, kus sa tahad kellelegi räigelt ära panna, et kohe lajatad mitmelt rindelt, äkki millegagi saab ikka haiget ka teha. Kui see ei ole raev, siis palun väga, iseloomusta seda kuidagi ise siis mõne teise sõnaga 🙂 Kõrri ei ole üritanud siin kellelegi karata, mida ei saa öelda selle kohta, kelle kommentaari ma siin kritiseerima juhtusin.

Nagu ausalt ka, ma saan aru teatud pahameelest jne, aga ma arvan, et see, kellega ma suhtlen või ei suhtle, ei peaks kuidagi teile liiga tegema, nii et ma ei saa täpselt sellisest vihast aru. Arvamust avaldada on okei, õelutseda võiks siiski mitte, okei?

+32
-5
Please wait...

Postitas:
annabella1

Miks te elate Malluka elu? Ta on nutikas naine, valib ISE, kellega sebib, olgu see Gert, Kalle või Malle.

+30
-2
Please wait...

Postitas:
lotake

süütu lambine komm mõjus sulle nagu mingi trigger, võimendasid selle ei tea milleks

+10
-31
Please wait...

Postitas:
Mauno

Mina arvan ka, et pole kellegi asi “kes kellega käib”. Vaadake, et te ise oma partneriga rahul olete ja reha otsa pole astunud. Mis kotivad teid teiste eraelulised suhted, kui tegemist pole just vägivallaga vms 🙂 sellisel juhul peaks tõesti kodanik sekkuma, aga antud hetkel siin selline koosseis puudub. Lapsed hoitud, kõhud täis, ilus kodu ja hoolivad ema ja isa. Uue partneri valik on absoluutselt iga inimese enda asi ja valik. Samamoodi kireti, et oo miks ometi Kardo maha jätsid?! Kuidas saab kedagi sundida kellegagi koos olla? Ei saagi. Samamoodi ei saa kedagi sundida kedagi lahus olema.

+25
0
Please wait...

Postitas:
mallukas556

Kui sina arvad, et “süütu komm” siis no olgu pealegi, mul polegi siin huvi mingit ristisõda pidada. Ei eeldagi, et kõik peaksid mulle seljale patsutama, et hea töö vms, aga kui konkreetset õelutsemist näen, siis tõesti olen triggered sellest. Olgu selleks siis mu sõbranna, silmarõõm või naabrinaine.

+23
-4
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

süütu lambine komm mõjus sulle nagu mingi trigger, võimendasid selle ei tea milleks

See tüüp mulle ei imponeeri, aga sinu kommentaar süütu küll ei olnud. Ja see konkreetne kommentaar, mida tsiteerin, on lihtsalt gaslightimine.

+26
-2
Please wait...

Postitas:
Kiira

Jumal küll, sa kõlad nagu jonniv titt siin juba.

+16
-5
Please wait...

Postitas:
koroona1232

Keegi ei rääkinud ju tema välimusest, jutt käis OLEMUSEST? Mitte et see ilus oleks, aga kogu vastulause praegu on see, et välimusest pole viisakas halvasti rääkida 😀 ma ei saa probleemile pihta…

+5
-21
Please wait...

Postitas:
Lozerz

Keegi ei rääkinud ju tema välimusest, jutt käis OLEMUSEST? Mitte et see ilus oleks, aga kogu vastulause praegu on see, et välimusest pole viisakas halvasti rääkida 😀 ma ei saa probleemile pihta…

Siin on kellegi kommentaar ära kustutatud/muudetud. Päeval oli enne Malluka 13:47 kommentaari kellegi tekst (kasutajanime ei pannud tähele), kus pm see isik kirjutas, et jajah olemus on tollel mehel kole aga välimus on ka kole. Ausalt ei mäleta sõnastust 😀 Aga mulle jäi ka see kommentaar silma ja mõtlesin, et mida helli, peab ikka viha võõra inimese vastu olema, et nii teismelise-tasemel “nägu on sul kole ja hambad ka puseriti” stiilis salvata. Aga kuna see vahepealne on ära kadunud, siis sellepärast Malluka vastus ebaloogiline tundubki.

Edit, leidsin. Kui vaatad ‘lotake’ 1:30 kirjutatud kommentaari, siis see on “süütu lambine”, sest ta on seda muutnud. Õnneks kohe järgmine tsiteeris teda, enne kui lotake jõudis eemaldada oma jabura torke kiilaneva pea ja kitsaste riiete kohta.

Screen.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
lotake

Siin on kellegi kommentaar ära kustutatud/muudetud. Päeval oli enne Malluka 13:47 kommentaari kellegi tekst (kasutajanime ei pannud tähele), kus pm see isik kirjutas, et jajah olemus on tollel mehel kole aga välimus on ka kole. Ausalt ei mäleta sõnastust 😀 Aga mulle jäi ka see kommentaar silma ja mõtlesin, et mida helli, peab ikka viha võõra inimese vastu olema, et nii teismelise-tasemel “nägu on sul kole ja hambad ka puseriti” stiilis salvata. Aga kuna see vahepealne on ära kadunud, siis sellepärast Malluka vastus ebaloogiline tundubki.

Edit, leidsin. Kui vaatad ‘lotake’ 1:30 kirjutatud kommentaari, siis see on “süütu lambine”, sest ta on seda muutnud. Õnneks kohe järgmine tsiteeris teda, enne kui lotake jõudis eemaldada oma jabura torke kiilaneva pea ja kitsaste riiete kohta.

Screen.

point oli siiski härra nilbes käitumises, mitte välimuses, seega kustutasin “räige” solvangu osa ära

+3
-14
Please wait...

Postitas:
Lozerz

point oli siiski härra nilbes käitumises, mitte välimuses, seega kustutasin “räige” solvangu osa ära

Mida iganes sa endale ütled, et öösel paremini magada.

+12
0
Please wait...

Postitas:
iseoled

Kes sulle, lotake, haiget tegi?

+8
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 781 kuni 810 (kokku 895 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)