Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 811 kuni 840 (kokku 2,375 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
sokisahtel

Ma enam ei vaata selle B reklaami kanalit, kogu aeg jura osta see ja see. Saan aru et mingi summa saanud kuid kogu aeg ostu…ee .jura. Kusjuures visuaalselt pole see naisterahvas ka kõige suurem, suur?

+9
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Melss

Ma enam ei vaata selle B reklaami kanalit, kogu aeg jura osta see ja see. Saan aru et mingi summa saanud kuid kogu aeg ostu…ee .jura. Kusjuures visuaalselt pole see naisterahvas ka kõige suurem, suur?

Ei kannata ka sagedasi üleskutseid ostma, tarbima, tellima. Imeliku reklaamiga Dove dušigeeli ka ei taha

+13
-1
Please wait...
Postitas:
sadness

Nonii, Kõpp andiski teada, et Kalvi pole lapse isa. Nüüd mul tekib küsimus, et miks see varasem meedias hädaldamine, et Kalvi ei käitu isana, vajalik oli?

+16
0
Please wait...

Postitas:
alexxx

24.11.2018

“Lapse bioloogiline isa, või nagu ma teda kutsun, spermadoonor, vaatas, et kuradima raske on ikka selle imikuga tegeleda,” kirjeldab Helen Kalvi-Kalle käitumist.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/84546771/helen-kopp-paljastab-miks-kalvi-kalle-nende-uhise-lapse-hulgas

14.10.2021

Rääkisime ka Heleni praeguse elukaaslase ja bioloogilise lapse isa Edgariga. “Laps ei ole kunagi olnud lapsendatud ja mina olen tema bioloogiline isa ja ma ei tea, kust pärineb info, et ta on kellegi teise oma,” kinnitab mees emotsionaalselt.

https://uudised.tv3.ee/meelelahutus/uudis/2021/10/14/emotsionaalne-ulestunnistus-helen-kopp-avaldas-oma-esiklapse-sunnitunnistuse-isa-pole-kalvi-kalle

Ega jah, tõesti ei tea, kust see jutt pärineb.

+23
0
Please wait...

Postitas:
sadness

24.11.2018

“Lapse bioloogiline isa, või nagu ma teda kutsun, spermadoonor, vaatas, et kuradima raske on ikka selle imikuga tegeleda,” kirjeldab Helen Kalvi-Kalle käitumist.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/84546771/helen-kopp-paljastab-miks-kalvi-kalle-nende-uhise-lapse-hulgas

14.10.2021

Rääkisime ka Heleni praeguse elukaaslase ja bioloogilise lapse isa Edgariga. “Laps ei ole kunagi olnud lapsendatud ja mina olen tema bioloogiline isa ja ma ei tea, kust pärineb info, et ta on kellegi teise oma,” kinnitab mees emotsionaalselt.

https://uudised.tv3.ee/meelelahutus/uudis/2021/10/14/emotsionaalne-ulestunnistus-helen-kopp-avaldas-oma-esiklapse-sunnitunnistuse-isa-pole-kalvi-kalle

Ega jah, tõesti ei tea, kust see jutt pärineb.

Jah.

Helen Kõpp ütles eile Kalvi-Kallest rääkides: «Carmeni isa loobus vabatahtlikult Carmeni elus osalemisest. Arvatavasti oli see tema jaoks liiga raske.

Ma ütlen ausalt – ta on uskumatult nõme naine! Ausalt!

+24
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

Kui sina arvad, et “süütu komm” siis no olgu pealegi, mul polegi siin huvi mingit ristisõda pidada. Ei eeldagi, et kõik peaksid mulle seljale patsutama, et hea töö vms, aga kui konkreetset õelutsemist näen, siis tõesti olen triggered sellest. Olgu selleks siis mu sõbranna, silmarõõm või naabrinaine.

Issand kui normaalne. Aitäh, et Sa vastad ilusti mitte ei lahmi ja ei ähvarda juba kohtuga🙏🙏🙏

Palun kujutage nüüd ette, et ma lähen KOHTUSSE selle eest, et keegi ütles, et teisel on ümber särk 😀

Ja kohus otsustab näiteks, et tegelikult särk ei ole ikka ümber.

0
-7
Please wait...

Postitas:
lillernes

Kus see Heleni ja Kalvi uudis oli?

0
0
Please wait...

Postitas:
sadness

Kus see Heleni ja Kalvi uudis oli?

+1
0
Please wait...
Postitas:
nugget

Ma Marimelle ei jälgi enam üldse. Nüüd huvi pärast vaatasin. Jääb arusaamatuks blogi uus kujundus, ebamugav on see minu jaoks. Reklaam reklaami osta. Ma lõpetasin blogi jälgimise, kuna ikka ja jälle oli tavalisse postitusse sisse topitud “peidetud” reklaam. Selline auku kukkumise tunne oli. Reklaam on ok, aga palun mitte seda nagu enda arvates “kavalalt” postitustesse panna. Muud ei olegi öelda. Marimellid on nagu kaks kurja pensionäri, kes räägivad, et kogu maailm on nende vastu.

<p style=”text-align: left;”>Ma ka juba ammu ei jälgi. Kuskile jõudmiseks pidi sada korda klikkima, tüütu. Ime ka, et klikkides arv kõrge siis!

Lende on alati olnud mu lemmik, meenutab mu oma last, ta samasugune isepäine pätuke. Mallu ja Kardo on vahvad lapsevanemad, eluterve lahutus.Ei pea sõdima.

Kas SQ Jaanika pole uuesti blogima hakanud? Teda küll igatsen. Instat jälgin aga see pole see. Meeldisid elulised postitused, polnud teleturg nagu enamus.

Tikker ka välja surnud 🙁

</p>
Mis nime all Jaanika Instas tegutseb? Otsisin aga ei leidnud. Mulle väga meeldis ta blogi.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Mauno

Jaanika Elias ei ole ju see shoppingu Jaanika?! Temal oli printsessi blogi vms

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kaegu417

Janii66 on shoppinq Jaanika instagram.

Kahju jah, et ta ei blogi enam, mulle ka väga meeldis.

+7
0
Please wait...
Postitas:
kellukas

Mis need napsutajad viimasel ajal teevad siis? Pole neist midagi kuulda. Meespool ikka tööle pole viitsinud minna?

+11
-1
Please wait...
Postitas:
polenime

Mis need napsutajad viimasel ajal teevad siis? Pole neist midagi kuulda. Meespool ikka tööle pole viitsinud minna?

A millal siis oleks tal aega teha neid imelikke istmikku hööritavaid karvapalli videosid ?? Töö segaks selliseid ainulaadseid väljakutseid

tsiteerides klassikuid :

“ Ma ei saa kusagile tööle minna, kuna ma olen väga andekas. Mind võidakse EDUTADA ja see võib põhjustada stressi, unetust ..“

+31
0
Please wait...
Postitas:
billa

Eesti on nii väike, et pärast seda IPhone’i vargust on ilmselt raske töökohta leida, isegi kui nimi on vahetatud. Mingeid suuri oskuseid ega kõrget haridust tal vist nagunii ei ole.

+19
0
Please wait...
Postitas:
Kaegu417

Mingi aeg töötas ju ülikoolis? Enam ei?

0
-5
Please wait...
Postitas:
sadness

Näib, et see Kõpp ise üldse ei mäleta, mida ta rääkinud ja kirjutanud on.

Vaatasin just ta laivi, mis ta instas tegi. Uskumatu teiste süüdistamine ja enda õigustamine. Ma kuulasin ja mõtlesib, et tõesti, see inimene on rumal. Ta tõesti on. Tema maailma pilt on ikka vildakas.

+14
0
Please wait...
Postitas:
kaiekast

Vaatasin just ta laivi, mis ta instas tegi. Uskumatu teiste süüdistamine ja enda õigustamine. Ma kuulasin ja mõtlesib, et tõesti, see inimene on rumal. Ta tõesti on. Tema maailma pilt on ikka vildakas.

Ma vaatasin ka seda. Tõesti, teisi süüdistama on ta varmas. Varem ma mõtlesin kuidas see Helen sai Kalvi-Kallega koos olla, aga nüüd näen, et ta on ikka kogu täiega teine Eesti.

+13
0
Please wait...
Postitas:
sadness

Ma vaatasin ka seda. Tõesti, teisi süüdistama on ta varmas. Varem ma mõtlesin kuidas see Helen sai Kalvi-Kallega koos olla, aga nüüd näen, et ta on ikka kogu täiega teine Eesti.

Kommentaarid seal all on muidugi päris head. 😀

0
0
Please wait...
Postitas:
Tret

See Helen ju ise avalikult rääkis, kuidas viljastumine toimus jne? nüüd järsku kollane ajakirjandus süüdi Kalvi-Kallega paari panemises? Ärgu ise genereerigu sellist soppa, siis pole ka kuskilt kinni hakata.

+15
0
Please wait...
Postitas:
foxtrot

Nonii, üks mu lemmikinfluentsereid Anete Toming tõmbas just endale vee peale täiega- promob uhhuude laupäevast meeleavaldust. Olengi nii kitsarinnaline, et paningi unfollow.

+27
-10
Please wait...
Postitas:
iseoled

Nonii, üks mu lemmikinfluentsereid Anete Toming tõmbas just endale vee peale täiega- promob uhhuude laupäevast meeleavaldust. Olengi nii kitsarinnaline, et paningi unfollow.

Ma hiljuti ühele koduinstatajale panin samal põhjusel unfollow.

+17
-7
Please wait...

Postitas:
pipipupupo

<p style=”text-align: center;”> Minu jaoks on kõige imelikum Anete puhul see kõige imelikum, et riigi raha eest turgutati tugevalt enneaekset last ellu, said olla lastehaigla tema juures ja tartus vaatamas käia, peale seda oli pikalt jälgimisel ja korduvalt jooksnud Emosse probleemiga mida saab lahendada perearst edukalt. Aga selle peale ei tule, et hetkel kannatavad haiglad kõige rohkem koormuse all, vanemad ei saa koos intevsiivis olla enneaekset lastega ja ravi lükatakse edasi kui võimalus jnd.</p>

Üldse pole teada Kudas tema laps haiguse üle elab. Jumalast jäeb kahjuks tihti haiguste puhul puudu ja vaja on meditsiinilist sekkumist. Huvitav Kudas siis reageeriks kui valik haiglas tehakse mõne teise lapse kasuks?

Ma ei ole absoluutselt tänaste piirangute poolt ja arvan, et need ei aita aga kuskilt ei lähe ka protestima enda lastega ja kutsu ka teisi tegema seda kuna haiglaid see ei aita.

Kas sa oled kaine? Või on sul koolitunnid vahele jäänud?

+3
-5
Please wait...
Postitas:
plixi

Kas Mallukas tõesti(!) ei teadnud,et jänesed närivad kõike valimatult! Mu emal oli jänes ja ma ütlen,et mitte iial ei võta ma seda looma endale koju. Mallukas ise veel kunagi pilkas Lipsukest, kui too halas enda jäneste pärast. Las ma pakun, varsti on see jänes Kardo kaelas. Palun lõpetage loomade võtmine, sest “laps tahtis”.

+30
-2
Please wait...
Postitas:
mallukas556

Kas Mallukas tõesti(!) ei teadnud,et jänesed närivad kõike valimatult! Mu emal oli jänes ja ma ütlen,et mitte iial ei võta ma seda looma endale koju. Mallukas ise veel kunagi pilkas Lipsukest, kui too halas enda jäneste pärast. Las ma pakun, varsti on see jänes Kardo kaelas. Palun lõpetage loomade võtmine, sest “laps tahtis”.

Ma tõesti ei teadnud, et nad kõik sellised on. Ma liitusin FBis jänestesõprade grupiga ja seal on tuhandete viisi pilte jänestest toas vabalt, kaisus, diivanil, voodites jne. Seega ma eeldasin, et ju siis nad on ikka normaalsed loomad, ega neid muidu ju niimoodi hoitaks. Jah, Lipsukese blogi lugesin, aga eeldasin, et tal on mingi totaalne erand jänestega. Pilganud ei ole ma teda iialgi, seda osa kujutad sa küll ette 😀

Ja seda, et Kardo selle jänese endale võtaks… Haha, enne hakkab taevast pussnuge sadama, kui ta sellist hävitusmasinat endale koju lubaks. Või noh, teoreetiliselt ei tahaks ilmselt ükski inimene säärast hävitajat enda koju.

+10
-19
Please wait...

Postitas:
koroona1232

😀 Mitte halvaga, aga mulle jääb mõistetamatuks, kuidas inimesed ei guugelda enne lemmiklooma võtmist, kuidas elu selle lemmikuga olla võib…

+28
0
Please wait...

Postitas:
mallukas556

Ma täiesti ausalt googeldasin – proovi ise ja vaata, mis vastused tulevad. Pmst kiidulaulud, kuidas ta on nagu väike koer, kellele tuleb anda korraliku heina, lasta tal tunnike päevas ringi joosta, anda oksi ja üldse IDEAALNE koduloom 😀

+12
-12
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ma tegelt ei tuleks selle pealegi, et jänest saaks toas vabalt pidada. Mu arvates on ainsad toas vabalt pidamise loomad kass ja koer.

+20
0
Please wait...

Postitas:
mallukas556

Ma enne arvasin sama, aga ma ausalt öeldes ei tea sõprusringkonnas kedagi, kellel jänes kodus oleks (nüüd saan aru miks). Alles siis, kui jänese võtsin ja rohkem uurima hakkasin, siis lugesin, et tegelikult neid ei võigi mitte mingil juhul puuris hoida jne.

Ühesõnaga, error. Olen jälle teinud vea, õnneks keegi teine selle all ei kannata, kui mitte minu enda korter.

+15
-4
Please wait...

Postitas:
koroona1232

Kohe esimene tulemus, mis jänese pidamise guugeldamisega ette tuleb, hoiatab kaevamise ja hullu närimisvajaduse eest…

+15
0
Please wait...

Postitas:
mallukas556

<span style=”font-family: Roboto, Arial, sans-serif; word-spacing: 1px;”>”Lastega perre sobiksid kääbusküülikutest kõige paremini pässid. «Pässid on loomu poolest hästi rahulikud, pigem flegmaatilised,» kinnitas Mägi.”  – meil on päss.</span>

<span style=”font-family: Roboto, Arial, sans-serif; word-spacing: 1px;”>”Et küülik ei hakkaks kodus igavusest suvalisi asju närima, tuleks leida talle tegevust. Ühe mänguasjana võiks kasutada toidupalli, mida taga ajades loom palukesi kätte saab ja millest saab tõenäoliselt üks tema meelisajaviidetest.” – on olemas kõik pallid ja oksad ja kuubikud ja kastid.</span>

Ühesõnaga, ma ei taha vaielda, sellel pole pointi. Ma jah lugesin, et võivad närida, aga samas olin nagu arvamusel, et kui pakkuda erinevaid võimalusi ja lasta joosta ja mängida, siis see probleem pole suurem asi. Üldse saan ma nüüd aru, et need, kellel on kindel teadmine, et NEVER võtta jänest, on need, kellel mingi lähedane kogemus olemas. Mul ei olnud, loodame siis, et minu oma on teistele see õppetund, et nad poleks lollid nagu mina ja arvaks, et see on super easy 😀

+14
-10
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 811 kuni 840 (kokku 2,375 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)