Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 811 kuni 840 (kokku 843 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
Lozerz

süütu lambine komm mõjus sulle nagu mingi trigger, võimendasid selle ei tea milleks

Kes sulle, lotake, haiget tegi?

kas on väga igav? tõmba uttu ja näksi muru

Lotake vist ongi umbes 13. Seletab muid purtsatusi.

+20
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

süütu lambine komm mõjus sulle nagu mingi trigger, võimendasid selle ei tea milleks

Kui sa ise aru ei saa, et su jutt on õel, siis võib sul olla mõni isiksusehäire.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
karmauhh

Ooo, kabuum! Eesti loetuima pereblogi müsteerium on leidnud selgituse. Tsitaat blogist:

“Ma ei ole kunagi öelnud, et marimelli blogi on kõige loetum, ei ole, me kõik teame, kes on.”

Eeehmmm… Jutt jumala õige, ega öelnud polegi. Ainult blogi päisesse pealkirjaks panid. Vaat see on alles turundusnipp!

+39
0
Please wait...

Postitas:
koroona1232

Miks kõik tavaliselt mittepereblogijad järsku rasedad on ja muust enam ei räägi kui beebiriided ja mähkmed 😒🙄

+9
-3
Please wait...

Postitas:
kall

Ooo, kabuum! Eesti loetuima pereblogi müsteerium on leidnud selgituse. Tsitaat blogist:

“Ma ei ole kunagi öelnud, et marimelli blogi on kõige loetum, ei ole, me kõik teame, kes on.”

Eeehmmm… Jutt jumala õige, ega öelnud polegi. Ainult blogi päisesse pealkirjaks panid. Vaat see on alles turundusnipp!

Võiks niigi palju aumees olla ja eemaldada blogi päisest “eesti loetuim” aga seda vast ei juhtu. Käisin huvi pärast lugemas viimase blogiposti kommentaare. Ei meeldi inimestele uus blogi disain, blogi sisu on ebahuvitav, igav ja pealkirjad eksitavad. Pealkirjadega püütakse meelitada lehele, et klikke saada. Nii halb tunne tekib, ja mõelda, inimesed on kohe keskealised aga siiani pole arenenud, mis on kummaline. Ikka see vassimise toon käib kõigest üle. Mingi kompleks peab olema, kui vaja suurustada ja tiitleid juurde mõelda.

+26
0
Please wait...

Postitas:
Nahvits

See viimane postitus “Eesti loetumas pereblogis” on täiesti sisutühi, aeg oleks vist oma blogi kinni panna. Tõsiselt kahtlen, et nende just nimelt blogi kõige loetum on, sest seal ei ole ju mitte midagi lugeda. Ainult reklaam ja reklaamitakse kõike.

+21
0
Please wait...

Postitas:
lotake

kui meeleheitel peab olema, et oma surnud blogile lisada sõna “loetuim”?

+26
-2
Please wait...

Postitas:
Simone2

Kardo ja Mallu on tõesti tohutu transformatsiooni läbinud – mõlemad näevad välja paremad kui iial varem ja igati sümpaatne, kuidas ka mõlema käitumine/suhtumine on küpsemaks muutunud.

See Malluka aastatepikkune kaitsebarjäär, mis väljendus ülbitsemisena, muutus juba üsna tüütuks. Mäletan, kui ta umbes 2018 imestas, miks keegi enam kommentaarides eriti kaasa ei räägi. Loogiline, et inimesed ei taha kirjutada, kui igale teisele vastusele järgneb mingi nähvamine.

Nüüd aga on justkui ära vahetatud. Tasakaalukas ja täiskasvanulik lõpuks 😀

Ps. Offtopic, aga Lende nägi nii armas ja ilus välja oma sünnipäeval. Üldse on ta vist neist kolmest kuidagi kõige karismaatilisem 😀

+25
-2
Please wait...

Postitas:
perek123

Kardo ja Mallu on tõesti tohutu transformatsiooni läbinud – mõlemad näevad välja paremad kui iial varem ja igati sümpaatne, kuidas ka mõlema käitumine/suhtumine on küpsemaks muutunud.

See Malluka aastatepikkune kaitsebarjäär, mis väljendus ülbitsemisena, muutus juba üsna tüütuks. Mäletan, kui ta umbes 2018 imestas, miks keegi enam kommentaarides eriti kaasa ei räägi. Loogiline, et inimesed ei taha kirjutada, kui igale teisele vastusele järgneb mingi nähvamine.

Nüüd aga on justkui ära vahetatud. Tasakaalukas ja täiskasvanulik lõpuks 😀

Ps. Offtopic, aga Lende nägi nii armas ja ilus välja oma sünnipäeval. Üldse on ta vist neist kolmest kuidagi kõige karismaatilisem 😀

Issand jaaaa, Lende oli niiii armas lihtsalt 😀

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Mauno

Mari on nii Kardo moodi, Lende  Mallu moodi, Martast ei saa veel sotti 😀 Lende oli sünnipäevapiltidel tõesti superarmas

+16
0
Please wait...

Postitas:
karmauhh

Nonii, nüüd saab selle loetuima blogi üle diskuteerimise lõpuks lõpetada. Jah, käisin jälle lugemas, aga luban, ausõna, enam ei tee. Kommentaarides on pillatud selline pärl:

“Eesti loetuim blogi oleme me kindlasti, mitte kõige loetuim, aga seda ma pole kuskil vätinudki 🙂 Oleme üks loetuimatest blogidest Eestis, see on fakt.”

Et siis jah. Nad kumbki ei tea, mis sõna “loetuim” tähendab. Nii lihtne ongi.

Issand. Jumal. Ma. Ei. Või.

+42
0
Please wait...

Postitas:
perek123

Nonii, nüüd saab selle loetuima blogi üle diskuteerimise lõpuks lõpetada. Jah, käisin jälle lugemas, aga luban, ausõna, enam ei tee. Kommentaarides on pillatud selline pärl:

“Eesti loetuim blogi oleme me kindlasti, mitte kõige loetuim, aga seda ma pole kuskil vätinudki 🙂 Oleme üks loetuimatest blogidest Eestis, see on fakt.”

Et siis jah. Nad kumbki ei tea, mis sõna “loetuim” tähendab. Nii lihtne ongi.

Issand. Jumal. Ma. Ei. Või.

Okei ma ise ei ole käinud lugemas, aga kui see praegu oli tõsi, siis …. issand tõesti kui rumal

+25
-3
Please wait...

Postitas:
lynn

kõige loetuim 🤣🤣🤣

eesti keele tund põhikoolis jäi vist vahele 😂 Näha on, et ülivõrdest pole midagi kuulnud

+37
0
Please wait...

Postitas:
billa

Kui juba soovilugusid saab tellida, siis ma tahaks selle IPhone’i varguse loo ja nimede vahetamise kohta ka pikemalt lugeda. Aitäh!

+23
-1
Please wait...

Postitas:
plixi

Mari on nii Kardo moodi, Lende Mallu moodi, Martast ei saa veel sotti 😀 Lende oli sünnipäevapiltidel tõesti superarmas

Heh, minu arust Lende on ikka isa koopia ja Mari minu arust Mallusse.

+8
-13
Please wait...

Postitas:
lynn

ei ole nii 😲 ikka vastupidi. Mari on Kardo koopia!

+8
-7
Please wait...

Postitas:
elokuu

ei ole nii 😲 ikka vastupidi. Mari on Kardo koopia!

Minu arust ka täpselt niipidi. Mari on küll Kardo mineme, Lende hoiab jah pigem emasse ja viimane veel alles võtab “kuju” 🤣

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Virsik5

Blogindus on eilne päev…

<p style=”text-align: left;”>Lugesin seda Marimelli bloginduse teemat ja tõdesin, et tõesti nii on- neid blogijaid ei viitsigi enam keegi nagu väga lugeda ega jälgida. Kunagi oli vägev ja põnev aga kaua sa ikka vaatad neid korteri sisustamisi, bulgaaria-türgi reise ja nänninduse reklaame- no ei ole põnev ja ausalt öeldes ei huvita mind enam ka nende “mida mina millestki arvan” teemad…no keda huvitab miski suvaka arvamus koguaeg? Iga asi ja inimene ammendab ennast ükskord. Küll aga olen ma rohkem hakanud jälgima enda jaoks kindlaid huvipakkuvaid lehekülgi ja uusi tegijaid, kellest varem misagi ei teadnud.</p>

+20
0
Please wait...

Postitas:
Mallekalle123

Suunamudija Sipsuke ei ole vist õppinud, et tööga seotud pabereid ei tohi sotsiaalmeedias levitada. Kodaniku nimi, aadress, telefoni number jne kõik loetavalt näha….Millal ükskord õpitakse?!?!?

+13
-1
Please wait...

Postitas:
preili567

Kui sina arvad, et “süütu komm” siis no olgu pealegi, mul polegi siin huvi mingit ristisõda pidada. Ei eeldagi, et kõik peaksid mulle seljale patsutama, et hea töö vms, aga kui konkreetset õelutsemist näen, siis tõesti olen triggered sellest. Olgu selleks siis mu sõbranna, silmarõõm või naabrinaine.

Issand kui normaalne. Aitäh, et Sa vastad ilusti mitte ei lahmi ja ei ähvarda juba kohtuga🙏🙏🙏

+2
-9
Please wait...

Postitas:
mallukas556

Kui sina arvad, et “süütu komm” siis no olgu pealegi, mul polegi siin huvi mingit ristisõda pidada. Ei eeldagi, et kõik peaksid mulle seljale patsutama, et hea töö vms, aga kui konkreetset õelutsemist näen, siis tõesti olen triggered sellest. Olgu selleks siis mu sõbranna, silmarõõm või naabrinaine.

Issand kui normaalne. Aitäh, et Sa vastad ilusti mitte ei lahmi ja ei ähvarda juba kohtuga🙏🙏🙏

Palun kujutage nüüd ette, et ma lähen KOHTUSSE selle eest, et keegi ütles, et teisel on ümber särk 😀

+10
-1
Please wait...

Postitas:
remmelgs

Ma Marimelle ei jälgi enam üldse.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Tret

Ma Marimelle ei jälgi enam üldse. Nüüd huvi pärast vaatasin. Jääb arusaamatuks blogi uus kujundus, ebamugav on see minu jaoks. Reklaam reklaami osta. Ma lõpetasin blogi jälgimise, kuna ikka ja jälle oli tavalisse postitusse sisse topitud “peidetud” reklaam. Selline auku kukkumise tunne oli. Reklaam on ok, aga palun mitte seda nagu enda arvates “kavalalt” postitustesse panna. Muud ei olegi öelda. Marimellid on nagu kaks kurja pensionäri, kes räägivad, et kogu maailm on nende vastu.

Ma ka juba ammu ei jälgi. Kuskile jõudmiseks pidi sada korda klikkima, tüütu. Ime ka, et klikkides arv kõrge siis!

Lende on alati olnud mu lemmik, meenutab mu oma last, ta samasugune isepäine pätuke. Mallu ja Kardo on vahvad lapsevanemad, eluterve lahutus.Ei pea sõdima.

Kas SQ Jaanika pole uuesti blogima hakanud? Teda küll igatsen. Instat jälgin aga see pole see. Meeldisid elulised postitused, polnud teleturg nagu enamus.

Tikker ka välja surnud 🙁

+10
0
Please wait...

Postitas:
beebispinat

Ma lõpetasin blogi jälgimise, kuna ikka ja jälle oli tavalisse postitusse sisse topitud “peidetud” reklaam. Selline auku kukkumise tunne oli. Reklaam on ok, aga palun mitte seda nagu enda arvates “kavalalt” postitustesse panna.

See on maitse asi. Ma eelistaksin igal juhul peidetud reklaami, mitte konkreetset reklaamipostitust. Viimaseid ma lihtsalt ei avaks. See oleks sama hea, kui klõpsaksin televiisori käima selleks, et sealt reklaame vahtida. Või hakkaksin netis reklaamibänneritele klikkima. Kui keegi suudab nii sneaky olla, et sulatab reklaami sujuvalt postitusse ja petab mind ära, siis props to them. Selleks peab ikka vaeva nägema ja enamasti on blogijad/influd selleks liiga laisad või vaimuvaesed. Postitavad lihtsalt kiidulaulu kokku ja jäävad lootma, et neil on nii ustavad jälgijad, et on nõus kasvõi reklaami vaatama, peaasi et midagigi saaks. Kui reklaami kavalalt teha, siis ei teki ka teleturu tunnet, sest inimene saab postitustest oma meelelahutuse vajaduse kätte, milleks ta tegelikult neid ju vaatama läkski.

Muidugi ma ei tea, kuidas seal kommentaaris nimetatud MM reklaami teeb, olen nende blogipostitistele ainult paar korda sattunud kellegi jagatud linkide kaudu.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Ma enam ei vaata selle B reklaami kanalit, kogu aeg jura osta see ja see. Saan aru et mingi summa saanud kuid kogu aeg ostu…ee .jura. Kusjuures visuaalselt pole see naisterahvas ka kõige suurem, suur?

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Melss

Ma enam ei vaata selle B reklaami kanalit, kogu aeg jura osta see ja see. Saan aru et mingi summa saanud kuid kogu aeg ostu…ee .jura. Kusjuures visuaalselt pole see naisterahvas ka kõige suurem, suur?

Ei kannata ka sagedasi üleskutseid ostma, tarbima, tellima. Imeliku reklaamiga Dove dušigeeli ka ei taha

+10
-1
Please wait...

Postitas:
sadness

Nonii, Kõpp andiski teada, et Kalvi pole lapse isa. Nüüd mul tekib küsimus, et miks see varasem meedias hädaldamine, et Kalvi ei käitu isana, vajalik oli?

+8
0
Please wait...

Postitas:
alexxx

24.11.2018

“Lapse bioloogiline isa, või nagu ma teda kutsun, spermadoonor, vaatas, et kuradima raske on ikka selle imikuga tegeleda,” kirjeldab Helen Kalvi-Kalle käitumist.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/84546771/helen-kopp-paljastab-miks-kalvi-kalle-nende-uhise-lapse-hulgas

14.10.2021

Rääkisime ka Heleni praeguse elukaaslase ja bioloogilise lapse isa Edgariga. “Laps ei ole kunagi olnud lapsendatud ja mina olen tema bioloogiline isa ja ma ei tea, kust pärineb info, et ta on kellegi teise oma,” kinnitab mees emotsionaalselt.

https://uudised.tv3.ee/meelelahutus/uudis/2021/10/14/emotsionaalne-ulestunnistus-helen-kopp-avaldas-oma-esiklapse-sunnitunnistuse-isa-pole-kalvi-kalle

Ega jah, tõesti ei tea, kust see jutt pärineb.

+13
0
Please wait...

Postitas:
sadness

24.11.2018

“Lapse bioloogiline isa, või nagu ma teda kutsun, spermadoonor, vaatas, et kuradima raske on ikka selle imikuga tegeleda,” kirjeldab Helen Kalvi-Kalle käitumist.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/84546771/helen-kopp-paljastab-miks-kalvi-kalle-nende-uhise-lapse-hulgas

14.10.2021

Rääkisime ka Heleni praeguse elukaaslase ja bioloogilise lapse isa Edgariga. “Laps ei ole kunagi olnud lapsendatud ja mina olen tema bioloogiline isa ja ma ei tea, kust pärineb info, et ta on kellegi teise oma,” kinnitab mees emotsionaalselt.

https://uudised.tv3.ee/meelelahutus/uudis/2021/10/14/emotsionaalne-ulestunnistus-helen-kopp-avaldas-oma-esiklapse-sunnitunnistuse-isa-pole-kalvi-kalle

Ega jah, tõesti ei tea, kust see jutt pärineb.

Jah.

Helen Kõpp ütles eile Kalvi-Kallest rääkides: «Carmeni isa loobus vabatahtlikult Carmeni elus osalemisest. Arvatavasti oli see tema jaoks liiga raske.

Ma ütlen ausalt – ta on uskumatult nõme naine! Ausalt!

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

Palun kujutage nüüd ette, et ma lähen KOHTUSSE selle eest, et keegi ütles, et teisel on ümber särk 😀

Ja kohus otsustab näiteks, et tegelikult särk ei ole ikka ümber.

0
-6
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 811 kuni 840 (kokku 843 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)