Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 841 kuni 870 (kokku 1,198 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
koroona1232

😀 Mitte halvaga, aga mulle jääb mõistetamatuks, kuidas inimesed ei guugelda enne lemmiklooma võtmist, kuidas elu selle lemmikuga olla võib…

+28
0
Please wait...

Postitas:
mallukas556

Ma täiesti ausalt googeldasin – proovi ise ja vaata, mis vastused tulevad. Pmst kiidulaulud, kuidas ta on nagu väike koer, kellele tuleb anda korraliku heina, lasta tal tunnike päevas ringi joosta, anda oksi ja üldse IDEAALNE koduloom 😀

+12
-12
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ma tegelt ei tuleks selle pealegi, et jänest saaks toas vabalt pidada. Mu arvates on ainsad toas vabalt pidamise loomad kass ja koer.

+20
0
Please wait...

Postitas:
mallukas556

Ma enne arvasin sama, aga ma ausalt öeldes ei tea sõprusringkonnas kedagi, kellel jänes kodus oleks (nüüd saan aru miks). Alles siis, kui jänese võtsin ja rohkem uurima hakkasin, siis lugesin, et tegelikult neid ei võigi mitte mingil juhul puuris hoida jne.

Ühesõnaga, error. Olen jälle teinud vea, õnneks keegi teine selle all ei kannata, kui mitte minu enda korter.

+15
-4
Please wait...

Postitas:
koroona1232

Kohe esimene tulemus, mis jänese pidamise guugeldamisega ette tuleb, hoiatab kaevamise ja hullu närimisvajaduse eest…

+15
0
Please wait...

Postitas:
mallukas556

<span style=”font-family: Roboto, Arial, sans-serif; word-spacing: 1px;”>”Lastega perre sobiksid kääbusküülikutest kõige paremini pässid. «Pässid on loomu poolest hästi rahulikud, pigem flegmaatilised,» kinnitas Mägi.”  – meil on päss.</span>

<span style=”font-family: Roboto, Arial, sans-serif; word-spacing: 1px;”>”Et küülik ei hakkaks kodus igavusest suvalisi asju närima, tuleks leida talle tegevust. Ühe mänguasjana võiks kasutada toidupalli, mida taga ajades loom palukesi kätte saab ja millest saab tõenäoliselt üks tema meelisajaviidetest.” – on olemas kõik pallid ja oksad ja kuubikud ja kastid.</span>

Ühesõnaga, ma ei taha vaielda, sellel pole pointi. Ma jah lugesin, et võivad närida, aga samas olin nagu arvamusel, et kui pakkuda erinevaid võimalusi ja lasta joosta ja mängida, siis see probleem pole suurem asi. Üldse saan ma nüüd aru, et need, kellel on kindel teadmine, et NEVER võtta jänest, on need, kellel mingi lähedane kogemus olemas. Mul ei olnud, loodame siis, et minu oma on teistele see õppetund, et nad poleks lollid nagu mina ja arvaks, et see on super easy 😀

+14
-10
Please wait...

Postitas:
koroona1232

Ära põe, kui kõik muu feilib siis saad alati varjupaika viia ja öelda, et leidsid tänavalt 😀 (for legal reasons see on nali)

+31
-1
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Kohe esimene tulemus, mis jänese pidamise guugeldamisega ette tuleb, hoiatab kaevamise ja hullu närimisvajaduse eest…

Oled kursis muidu, et erinevatele inimestele tulevad erinevas järjekorras Google’s vasted?

+11
-9
Please wait...

Postitas:
koroona1232

Oled kursis muidu, et erinevatele inimestele tulevad erinevas järjekorras Google’s vasted?

Aa no siis küll, ju mul tulevad siis kriitilisemad artiklid ja mõnel aind sunshine ja rainbows vasted 😪

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Huviline

Appi, mida ma just lugesin. See on eesti tüdruku blogi? https://bebeamy.com/

0
-6
Please wait...

Postitas:
sadness

Ei, see ei ole eestlane, minu meelest oli ta äkki kuskilt kariibidelt. Ma enam ei mäleta täpselt, aga kuskilt sealt.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Huviline

Ei, see ei ole eestlane, minu meelest oli ta äkki kuskilt kariibidelt. Ma enam ei mäleta täpselt, aga kuskilt sealt.

On küll ju, kirjutab ju eesti  keeles ja kohtumispaikateks on Tallinna hotellid.

0
0
Please wait...

Postitas:
sadness

On küll ju, kirjutab ju eesti keeles ja kohtumispaikateks on Tallinna hotellid.

Muidugi on eestlase blogi, see on ju eesti keeles.
See oli nii lamp küsimus, et ma vastasin sama lambilt.

Jutud käisid, et see on Maria Raja poissmehe saatest. Pole aimugi kas see vastab tõele.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Huviline

Jutud käisid, et see on Maria Raja poissmehe saatest. Pole aimugi kas see vastab tõele.

Võrdlesin nüüd tema blogi instagrami lehte ja fb Maria Raja avalikku profiili, tundub näokuju poolest jah sama inimene olema.

Lisaks see https://buduaar.tv3.ee/valismaa-uudised/modellisaate-maria-raja-kes-saates-teiste-toidujaanuseid-soi-on-karmil-dieedil/ artikkel näitab tema rindade vahel olevaid sünnimärke, mis on blogis piltidelt ja videotelt ka hästi tuntavad.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
sadness

Võrdlesin nüüd tema blogi instagrami lehte ja fb Maria Raja avalikku profiili, tundub näokuju poolest jah sama inimene olema.

Lisaks see https://buduaar.tv3.ee/valismaa-uudised/modellisaate-maria-raja-kes-saates-teiste-toidujaanuseid-soi-on-karmil-dieedil/ artikkel näitab tema rindade vahel olevaid sünnimärke, mis on blogis piltidelt ja videotelt ka hästi tuntavad.

Ta blogil on insta?
Vist on jah tema. Päris omapärane blogi on tal, aga päris ahhetama ei pane, Ilmselt on tal mingid seksuaalsed kiiksud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Ta blogil on insta?

Vist on jah tema. Päris omapärane blogi on tal, aga päris ahhetama ei pane, Ilmselt on tal mingid seksuaalsed kiiksud.

Sama nimega mis blogi, aga privaatne.

0
0
Please wait...

Postitas:
billa

Ma täiesti ausalt googeldasin – proovi ise ja vaata, mis vastused tulevad. Pmst kiidulaulud, kuidas ta on nagu väike koer, kellele tuleb anda korraliku heina, lasta tal tunnike päevas ringi joosta, anda oksi ja üldse IDEAALNE koduloom 😀

Kui ta päevas ainult tunnikese vabalt ringi jookseks ja sedagi järelvalve all, siis ta ei näriks tervet korterit katki, selles mõttes ongi õige info.

+23
-1
Please wait...

Postitas:
anon

Sry aga kuidas saab üldse selle peale tulla, et võtta omale koju lahtiselt ringi jooksma loom, kes ei kasuta liivakasti (nagu kass) ega küsi välja hädale (nagu koer).
Ja seltsinimi näriline viitab otseselt tema loomupärasele tegevusele.

Siin pole muud nõuannet anda kui – enne mõtle, siis tee.
Mallule meeldib impulssoste teha, aga prooviks äkki edaspidi loomad sellest välja jätta.

+16
-13
Please wait...

Postitas:
kylaline666

Mis selle PP toimub? Täitsa kahju kohe temast. Ja see kutt tal ka samasuguseks läinud?

+7
-1
Please wait...

Postitas:
plaraleenu

Mis selle PP toimub? Täitsa kahju kohe temast. Ja see kutt tal ka samasuguseks läinud?

mul vajus täna jah suu täitsa lahti, tuleb välja, et lühinägelikkus on prilli- ja läätsetootjate vandenõu 😀 vb manifesteeris omale autosse sisse murdmise, kui prussakaid lömastas ja nende pilte instasse toppis.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
Kristekaja

No ma ei tea … see synnimärgi klappivus voib ka kokkusattumus olla. Huvitav, et sellest tehti isegi artikkel, et kas Poissmeeste peo Maria peab seda blogi ja Onlyfansi kontot, kuid millegipärast on artikkel eemaldatud. Aga see Maria ei tundu nii kogukas kui see chikk blogipiltidel. Ning rinnad tunduvad ka kuidagi suuremad sellel blogijal …

+3
-5
Please wait...

Postitas:
pupsik1986

Nonii, üks mu lemmikinfluentsereid Anete Toming tõmbas just endale vee peale täiega- promob uhhuude laupäevast meeleavaldust. Olengi nii kitsarinnaline, et paningi unfollow.

Sama.

Ja mul esimesena torkas ka pähe, et tal on enneaegne laps, kes vajas pikalt ja palju arstiabi ja kes päästsid ta lapse elule. Ja nüüd minna protestima, mis mõjutab kaudselt ka neidsamu arste ja õdesid… täiesti wtf.

Ei tea, kas ja palju hetkel nt enneaegsete vanemaid koroonatingimustes  ligi lastaksegi?

+30
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
RMH86

Kurb on lugeda/vaadata seda blogi.
Inimene, kes on endaga rahul, ei lase end läbi tõmmata suvalistel, eriti kuskilt chatist leitutelt.
Senikaua kui reaalselt ei ole teada, kelle blogi see on, siis minu arust lihtsalt nimede loopimine on ikka eriti nõme. Mainiti ära see keegi Maria ja kui see ei ole tema, siis üritagu end puhtaks pesta nüüd. seda enam, et oli ka uudis ja kustutati (kellegi väidete kohaselt).

Aga rääkige palun oma tütardele, et selline asi ei ole okei. Ta peab väärtustama oma keha. Seda ei saa katsuda ega panna iga lambi tüüp.
Kes iganes seda blogi peab, mul on tast kahju. Päriselt. Tal peab elust millestki ikka väga vajaka olema.

+21
-3
Please wait...
Postitas:
RMH86

Sry aga kuidas saab üldse selle peale tulla, et võtta omale koju lahtiselt ringi jooksma loom, kes ei kasuta liivakasti (nagu kass) ega küsi välja hädale (nagu koer).

Ja seltsinimi näriline viitab otseselt tema loomupärasele tegevusele.

Mallule meeldib impulssoste teha, aga prooviks äkki edaspidi loomad sellest välja jätta.

Paljud jänesed kasutavad liivakaste ja palun lingi mulle 1 koht, mis ütleb, et jänes on näriline.

+7
-6
Please wait...
Postitas:
Kristekaja

Inimene, kes on endaga rahul, ei lase end läbi tõmmata suvalistel, eriti kuskilt chatist leitutelt.

Senikaua kui reaalselt ei ole teada, kelle blogi see on, siis minu arust lihtsalt nimede loopimine on ikka eriti nõme. Mainiti ära see keegi Maria ja kui see ei ole tema, siis üritagu end puhtaks pesta nüüd. seda enam, et oli ka uudis ja kustutati (kellegi väidete kohaselt).

Aga rääkige palun oma tütardele, et selline asi ei ole okei. Ta peab väärtustama oma keha. Seda ei saa katsuda ega panna iga lambi tüüp.

Kes iganes seda blogi peab, mul on tast kahju. Päriselt. Tal peab elust millestki ikka väga vajaka olema.

Äkki see blogija imeb ise neid lugusid pastakast välja ning lisab lihtsalt pilte endast, nagu juhtunuks need päriselt? Ma loodan tegelikult, et need jutud on lihtsalt fantaasiad.

+7
0
Please wait...

Postitas:
RMH86

Kui juba soovilugusid saab tellida, siis ma tahaks selle IPhone’i varguse loo ja nimede vahetamise kohta ka pikemalt lugeda. Aitäh!

Päriselt? Peale mingit 10? aastat sind huvitab ikka veel mingi iphone varastamise teema, mis neil on ilmselt omanikuga ammu lahendatud. miks? kuidas see sinu elu puudutab?

Ma tean nii mõndagi inimest, kes on nooruses lollusi teinud ja neid nüüd kahetseb, ma ei käi neil näo ees, et “räägi, räägi nüüd, miks seda tegid”. mis tehtud see tehtud, seda ei saa muuta. aga inimesed on ju muutunud, või kuuled tihti, et varastavad kuskilt?

+9
-26
Please wait...
Postitas:
harakas30

MM muudkui rõhutavad, et iphone minevik, tuleks unustada  ja mida mina loen kuskilt kommentaarist-  ise kommenteerivad Kaja Kallase isa miljoneid. Seega nende minevik tuleb unustada, aga teistele võib lausa vanemate tegemisi ette heita. Kahepalgelised nagu ikka

+37
-2
Please wait...
Postitas:
sadness

Äkki see blogija imeb ise neid lugusid pastakast välja ning lisab lihtsalt pilte endast, nagu juhtunuks need päriselt? Ma loodan tegelikult, et need jutud on lihtsalt fantaasiad.

Mina arvan, et need on väljamõeldud lood.

+11
0
Please wait...

Postitas:
anon

Ja seltsinimi näriline viitab otseselt tema loomupärasele tegevusele.

Paljud jänesed kasutavad liivakaste ja palun lingi mulle 1 koht, mis ütleb, et jänes on näriline.

Jah küülik kuulub ametlikult jäneslaste sugukonda. Nad olid eelmisel sajandil näriliste sugukonnas, aga seda muudeti. Nii et päris siga ja kägu nad ilmselgelt ei ole.

+18
0
Please wait...
Postitas:
Trinz

Minul olnud kunagi jänes, kes elas 8aastat ja nüüd 2aastane ja kumbki ei ole ühtegi asja katki närinud. Öösiti puur kinni, kuna ringi hüppamine ei lase magada aga päeval kui ise üleval ja kodus on puur avatud. Mõnikord ei huvitagi teda välja tulemine. Ei ole kogemust ühegi lõhutud asjaga..

+8
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 841 kuni 870 (kokku 1,198 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)